Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pete.palis
    já nevim no...já dostat kudlu pod krk a bouchačku ke spánku, tak by mě asi taky nenapadlo vydat hlásku...Ať šokem, či instinktivně podvědomím, že mě dotyčnej oddělá....
  • no hra nevypada tak spatne ale vylozene se obavam UD (umele demence) pocitace. A taky ty zbrane to chovani nema se zbranema nic spolecnyho. Nez me zprazite tak jsem strilel ze skutecny Kar98 i mp40 a tahle hra nevi co dela .... no uvidime
    • C-BEAM
      je vtipné ako je dnes v hrách zpracovaná strelba zo sniperky. Tá sa vôbec nehýbe ako by ju mal na stojane, pri výstrele zostáva zamierená na to isté miesto a ktomu ešte bullet time. Vývojári robia doslova všetko preto aby to dokázal s lahkosťou hrať aj naprostý dmnt vyvalený na pohovke s ovládačom v ruke. Ďakujem, nemám záujem.
  • BoB.2
    Not Found zase.
    • dilinja
      *1*
  • To je každou chvíli. A zatím se mi to vždy stalo u nových článků...
  • V matrixu asi zmenili emulator na WW2 a Neo se nejak utrhnul z retezu pri tom spomalovani casu.
  • Jack1947
    Smarjaa, zadrzeni dechu-tlukot srdce - prásk a takhle porad stale dokola... jako to vykradani Sniper elite je trapne a nezachrani to ani celkem hezke graficke zpracovani...
    Na budget bry (pro nechapajici budget hra nizsi produkce béčko).
  • No a čím to asi bude?:) članek je nahozen dříve než je zpřístupněn...stačí jen chvilku počkat...

    Rozhodně druhá světova byla stvarněna tolikrat že už těžko něco překoná COD 2. A v dnešní době miřit na rameno a znamena to headshoot je nezajimavé.

    Každopadně pro ty kdo nehral COD2 to muže byt zajimavá hra.
  • Mart9
    To vypadá na parádní střílečku, docela mě to oslovilo. Jen doufám, že půjdou vypnout ty stupidní ikonky, co létaly ve výhledu.
  • strabo
    Se slzou v oku vzpomínám na Brother in Arms. Jedna z her u který bych si reinkarnaci do moderního hávu velmi přál.
    • Mart9
      Zrovna nedávno jsem hrál Hell´s Highway a parádička.
      • Jack1947
        Jo ale uz to nebyla ta prava BIA (ta se hned tak nevrati) *9*
        • Když to nebyla BiA tak to bylo co? NFL? Tvá hloupost je opravdu monstrózní
          • Jack1947
            Hrals si BIA1 (earned in blood bylo takove horsi ale dejme tomu) jasne byla to s nemci 2svetova taky , 3Rd person pohled no dejme tomu ale od puvodni BIA hryto bylo vzdalene arkada vystridala realismus...
            takze tak..aspon pro me ne. Nepovazuji to za plnohodnotny dil a jsem rad ze FURIOUS uz se ani nebude jmenovat Brother in arms. *4*
            • Jack1947
              Aha BIA byla arkada to jsou mi veci... asi jsme hrali jine/)ou) hry/hru.
            • Bylo to úplně stejně arkádové jako první BiA. Lišilo se to snad jen v tom, že zbraň se už neovládala tak debilně jako v prvním dílu, tam se jim to fakt nepovedlo - flinta se chovala jako 10kg trubka
    • A na co? BiA2 vypadá pořád skvěle i dnes, jednička taky není k zahození.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit