Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pekny, ale kolikrat do roka se sejde dost hracu, aby se mohly konat podobne velky bitvy?

    a kolik se muze na jednom bitevnim poli v jednu chvili sejit darth vaderu a luku skywalkeru? uz vidim, jak tam nekdo hraje jednoho z mnoha stormtrooperu a nebude chtit zamachrovat se svetelnou savli *5*
    • Vzhledem k tomu, ze servery jsou omezeny na 40 hracu, tak se asi sejdou dost casto... 40 hracu! V roce 2015!!!
      • hrac a nahodnej kolemjdouci, to je asi takovej rozdil jako mezi hranim a zevlovanim

        myslim 40 hracu, co vi, kdy, jak a proc neco delat
    • plné servery na Originu nebudou problém, problém je, že ty servery za pár let vypnou, dedicated ani LAN nevedou a zbydou jen oči pro pláč, nemluvě o tom, jestlu budou kvůli lagu zas umirat hráči za rohem
  • Luckiller
    Jsem rád, že se drží tradice, a nenechávají Stormtroopry trefit ani stodolu. *1* (svým způsobem je to nejpravdivější zobrazení skutečných hráčů, při hraní)
  • Hnisavec
    nič moc
  • Jack1947
    Hlavně at to není Battlefield...
  • jako dobre ale co tam dela to akcko? ak47, hned ta prvni zbran, nebo se mi to zda? a stormtrooperi by mohli byt trochu naporcovani po kontaktu se svetelnym mecem, to uz davno umel jedi knight jedi outcast. a jeste aby slo vypnout hlaseni o tom kolik bodu dostanu za mrtveho nepritele a bylo by to uplne super.
  • Lukyz
    Takhle to vypadá moc pěkně, problém mám akorát s tím, že takhle si to v životě nezahrajete i kdyby to EA vydala v prezentovaný podobě. Tady to prostě budou kazit lidi / děti, nadávky v chatu, samej bunny hop atd. *7* Proč sakra nemůžou udělat zajímavou SP hru ze světa SW? Jedinou naději, kterou jsem viděl v 1313 zařízli.

    BTW pamatujete někdo na Hoth z Shadows of the Empire?
    https://www.youtube.com/watch?v=ZsE3L1YcpMU
    • Detem se nevyhnes v zadne multiplayer hre. Nadavky v chatu jsou zejmena kdyz nekdo cheatuje popr. farmi lidi na spawnu nebo se chova obecne proti pravidlum. Bunny hop se sice castecne eliminoval solidnim zpomalenim,i tak sposta lidi skace po bojisti jak kralici.
    • Jojo, toto a Rogue Squadron, toho jsem se sakra nahrál. *14*
  • dokud nebude prostředí nové trilogie, absolutně mě to nezajímá.
    • vlastik.plaminek
      https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/8e/ab/01/8eab01151740fc1827ecfea430561cfa.jpg
      • bitvy v nové trilogii > bitvy v původní trilogii.
        • vlastik.plaminek
          Graficky pěkný bordel a přeplácanost.
    • Pfffffffffffffffffff! *15* Ty jsi k smichu! *1*
  • Proč jen mám pocit, že jsem tuhle hru a mapu už někdy předtím hrál? Jo aha to proto, že to tak je, i když musím přiznat, že mě Battlefront vždycky bavil. Za neporazitelné hrdiny ještě o trochu víc. Teď jen jaké asi budou nové mapy.

    Nekonzistentní UI? Zdá se, že každá třídá má své spracování, mě to přišlo jako zajímavý nápad.
  • jsem prekvapenej ale vypada to dobre, líbí se mi animace a celkovej feeling. serie BF se zlepšuje (co jsem videl gameplay tak už BF hardline byl lepší než predešle dily)
  • fallanga
    Mám strach z boje pomocí lightsaberů, ale jinak to vypadá velmi dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit