Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu se obavam toho Azeritu, jestli to bude stejne humus, jako soucastny AP system, tak potes koste. Tohle proste nechapu, pridat do hry bar s expirience s nejakou buff odmenou a mame vystarano ... Ano pokud mate 1 postavu OK, ale farmit tohle pro vsechny + off specy, ani omylem, tohle uz je na palici.

    Jinak videjko opravdu paradni, valka mezi frakcemi je mi vcelku ukradena, jelikoz jsem byl diky gengujicim hroudackym idiotum z DT, prinucen migrovat na PvE server, nicmene koukal jsem ze ve hre bude moznost vypnout \PvP coz jde trochu proti tomu, co datadisk hlasa (na PvP serverech) nicmene plne to chapu.

    Jinak navrat class raid buffu - proc ?
    Novy kontinent kde jsou 3 a 3 oblati, proc tak malo, proc nemuze byt poradny kontinent treba jako pandy? Uz legion samotny je opravdu prtavy.

    Zaverem bych napsal ze autori se snazi, aby hrac hral snad za obe frakce zaroven, ale to ja kategoricky odmitam, nikdy jsem za hordackou zumpu nehral a neminim,tak proc jsem do toho nucen, abych byl schopen videt veskery obsah co hra nabizi. Nevim z noveho datradisku mam spise smisene pocity.
    • jo, to je fakt strasliva potiz... s altem co ma automaticky artefact knowledge 55 (aktualne) staci splnit asi tri world questy abys mel zaklad a pak farmis jako na mainu...

      abych jen neprudil, s vanilla servery mi udelali radost, alespon se ukaze jaky je opravdu zajem... Ja uz bych to opravdu nedaval, casu neni nazbyt
  • Mozna kdyby ta hra v dnesni dobe, byla v grafice traileru tak by si to jeden i zahral....
    • no..jaký jiný mmorpg by jsi hrál radši? já se k wow jednou za rok nebo za dva vždycky vrátím, a pokaždé se výborně bavím. a je to kvůli obsahu, a samozřejmě je to silně nostalgický.. stejně jako "Blizzard World" mapa v OW.. která se k tomu i hlásí *3*
    • Realisticka fyzika by rozhodne udelala mnohem vic pro zajimavejsi GP nez lepsi grafika.
      • no vsak ten trailer nevypada dobre kvuli rozliseni, ale i diky fyzice
    • možna až v roce 2030
      • Ale ne ve hře od Bizzardu.
    • Jo zahrál by si to ten jeden co má přístup k superpočítači v cernu *15*
  • Fraizer_cz
    Sylvanas bych si dal, ale myslel bych na Jainu.
    • Hrdě.
    • *1*
  • Ten trailer je nudný a o ničem....většina starších měla aspoň smysl...tenhle je mdlý a bez nápadu...a vypadá to, že si konečně někdo vzpomněl, že před mnoha a monha...a mnoha lety to byli nepřátelé....
    • Pokud se nudis pri necem takovem, doporucuji zajit k doktorovi. Oh wait... radeji knihu. Pako.
    • tak snad zakažou vlastnit na "jednom" serveru současne postavy z hordy i aliancie. není nic horšího pro atmosferu hry když se hráč kamaradičkuje s postavou z opačne frakce
      • kamaradickujou ... zase to tak nezer bobku ,je to jen hra *7*
      • to jde jen na PvE serverech ne?
        • ne
      • a kdo by pak na tech prazdnejch serverech hral????
  • Jak rikas Ales tenhle 4minutovy trailer v sobe ma tolik, zatim nejlepsi filmecek od blizzu ever. Tenhle blizzcon oproti minulemu neskutecna pecka, kterou už blizz jen tak neprekona, novej datac a zaroven oznameni vannily a pak urcite bdue nasledovat i tbca wotlk.
    Bliizard proste vy jak se to ma delat a nemluvim jen o wow.
  • Kolik lidí to teď hraje (mimo Čínu)
    • Stejne jako jindy.
    • moc ne, pred par tydny jsem to spustil a bylo spojených par serveru a stejne tam skoro nikdo nebyl. ale zahraješ si v pohode, tych 5 lidi do dungeonu a 20 do pvp ti to najde za par minut
      • Jestli za par minut, tak to je vetsi tragedie nez sem cekal, protoze bejvaly casy, kdy se ti to slozilo prakticky obratem po tom cos vlez do fronty. A to navic zcela bez ohledu na zamereni (DPSek bylo dycky nejvic, a cekaj vzdycky nejdyl)
  • Co by Wow podle mne potrebovalo je:
    - zmenšit svet, protože takhle tam nikoho nepotkáte. Cele kontinenty zívají prázdnotou.
    - vyhnat lidi z mest zpátky do lokací tak, že by udelali world questy se zajímavými odmenami, jak tomu bylo v Timeless Isle v Mist of Pandaria.
    - tím by se současne oživilo world pvp, ovšem kvuli gankerum by trebalo zrušit letající mounty a klidne bych dal všem lidem v dane lokaci stejný level jako v Guild wars 2
    -povolit zadarmo každému start nového charakteru na levelu minimálne 60, protože 110 levelu je opravdu dlouha cesta a 60€ za level boost jednoho charakteru je opravdu dlouhá cesta
    - dat to free to play protože wowko je už stejne plne mikrotransakcí a pay to win
    - pak by bylo treba ješte predezajnovat pve a pvp ale to by bylo na samostatný článek
    • Prazdny svet je problem vsech WOW like MMO, a nejde o jeho velikost, ale predevsim o jeho zonovani - proc by 60tka hrala v zone pro 10tky atd ... Jinak na lv60 dostanes postavu v soucasnym wowku za vikend, a to kdyz se nebudes moc snazit ... coz je defakto taky problem vsech podobnych games - ze v nich mas hromady a hromady obsahu, kterej davno nikdo nehraje, protoze to nema zadnej smysl - proc bys mel skladat 50tkovou epickou vybavu, kdyz i ta nejobycejnejsi 51 je lepsi ...

      Sem si zrovna nedavno zapnul RIFT a exaktne totez. Prazdno a pusto, lidi potkas maximalne v newbee oblastech, a pak v koncovych zonach. To vsechno mezi tim nikdo nehraje. Kdyz sem si dal low dung ... tak sem to jako DPSo klido pro ty newbeeky (s lv down systemem = se stejnym lv jako oni, ale s equipem pro max lv) tankoval i kosil. To co kdysi davalo zahul cely parte uz defakto nema vubec funkcni mechaniku, protoze vsechny bose sejmes driv, nez jim tiknou jejich ability. A to tam nemam ani zdaleka top eqip, nektery lidi max 5x vetsi dps ...

      A ddto, proste postavu vylevelis na lv 50 z 70 v tomhle pripade za odpoledne kdyz chces. Protoze stejne jako ma hra lv down, ma i lv up = muzes chodit prakticky cokoli a oni te ostatni protahnou. Ale hracu to hreja fakt hodne malo, daleko min nez wow, a na dung muzes cekat klidne par hodin.
      • Kdyby byl mensi svet a v nem questy s odmenou i pro nejvyssi levely (prikladmo ze bys farmil reputaci a pak bys mohl koupit nejlepsi item), tak by to myslim vyresilo. Plus by to ozivilo world pvp. Kvuli nefer gankovani a lidem kterym by to vadilo bych uvazoval i o tom ze by vsichni v dane lokaci meli stejny level (level scaling, jestli jsi hral Guild Wars 2 tak vis o co jde).
        • Levelovani jako levelovani, tim tomu nepomuzes. v RIFTu pridali dalsi layer XPcek, kterej teda udelali per account, je linearni per aktualni realnej lv postavy (= trebas na ty 70 to chce tusim +- 4M xp za jeden), mno a kdyz to vylevelis (by woko tak kolem tisicovky urovni), tak si zvednes primarni staty tak mozna ... o 5 %. Teda vuci lv 50. Protoze pro vyssi lv uz to neupravovali, takze pro ne je to rozdil pod 1%. Jo, sou v tom sice zahrnuty i nejaky buffy a ability, ale nic bez ceho bys nemoh zit.

          V poslednim velkym patchi pridali levelovatelnej equip. Dtto, je to jen docasny reseni - v tomhle pripade to vyzadujes aby ses trebas ucastnil eventu v zonach, a ten event ti musi "jako" dat XP (protoze postava uz zadny nedostane) = musis si snizit lv na max +5 vuci mobum. Ale to je uplne jedno, potrebujes tech eventu rekneme tisicovku na celej equip, takze to je docasny reseni na mozna 1/2 roku. Navic to opet kazi hru, protoze i kdyz si lv stahnes dolu a hra ti nejakym zpusobem stahne dolu staty, porad davas radove vetsi dmg a vydrzis radove vic, nez hrac kterej je na tom lv realne.

          Podle me hry tohodle typu proste nemaj budoucnost. Budoucnost bych videl ve hrach, ktery budou podporovat vzajemnou kooperaci = i hrac co hraje 10 let potrebuje hrace, ktery hrajou hodinu. A klidne konkretni priklad. Predstav si rekneme, ze jakozto mistni slechtic potrebujes strelnej prach do svyho kveru. A z ceho ze se dela? Z kravincu. Mno a ty se prece ve svym postaveni nemuzes prehrabovat hnojem (a kdyz budes, prijdes o svy postaveni).
    • P2Win si neco hulil ne?
      • to je mistni exot... nekrmit :D
        • sam si exot, je to pravda
    • A presne proto je tu wow wanilla :)
  • dobre ze jste mi pripomneli že si mam zrušit predplatný ktere jsem minulý mesíc aktivoval. stejnou chybu už víckrát neudelám.
  • Hrozna soap opera tyhle blizz videa. Porad jen to same.
    • A co by to melo bejt jineho? V dalsim datadisku se vraci hra k puvodnimu konfliktu a tak ma odpovidajici video.
  • Cinematic z wotlk stale neprekonan
    • ten byl hodne slabej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit