Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jason_dinAlt
    Hra neumožňuje (v době vydání) zapauzovat a v klidu bez stresu rozdat členům posádky úkoly. Třeba po vzoru FTL. Z tohoto důvodu jsem Steam požádal o návrat peněz. Škoda, protože jinak to vypadalo celkem fajn.
  • Ok... V Mobilu by to šlo a bylo by i pochopení pro stylizaci. Takhle to jen vypadá jako narychlo spíchnutej kabátek pro komplexní herní principy.
  • Coffin.Corner
    Díky za výbornou recenzi. Ještě počkám s koupí a budu doufat že ty herní mechaniky časem vychytají. Lancaster považuji za nejhezčí bombardér druhé světové *4*
    • Zpomalení času a klávesové zkratky na pozice byly už přidány patchem.
  • Ta stylizace je příšerná. K tématu se vůbec nehodí... To je jak kdyby měli členové motorkářskýho gangu růžový vesty a fialový třásně na řidítkách. *6*
    • Jason_dinAlt
      Podobně je na tom jsou paňáci ve vesmírné simulaci Kerbal Space Program a taky to moc lidem nevadí.
  • Nějak tomu nerozumim. Hra co vypadá hůřa jak před 15-20 lety ale s šílenými HW nároky. Vždycky si vzpomenu na Transport Tycoon, přijde mi že se od nějak mají dnešní programátoři co učit co se týče optimalizace. Když byl schopný s tak omezeným výkonem generovat poměrně velké mapy s tolika objekty a pohybujícími se stroji.
    • mas pravdu, nerozumis. Ono to zdaleka neni jen o tom, jak hra vypada, je to pouzitem enginu, optimalizaci, skusenostech, atd. Srovnavat dosovou hru uplne jineho zanru s touhle low-cost zalezitosti nema moc smysl ;)

      Na druhou stranu tyhle na pohled blbiny hodnekrat dokazi poskytnout vice hratelnosti, nez velike hry s velikym rozpoctem, pocetnim tymem a masivni reklamou, pri tom vsem se nekdy zapomina, ze jde predevsim o zabavu :)
      • Neumíš ani napsat správně "zkušenost", ale děláš tu ze sebe experta. Raději jdi mudrovat do Čtyřlístku ...
      • Je to o zkušenostech. Programuje kde kdo a takhle to pak vypadá.
        • A ty zkušenosti se získávají jak? Právě programováním, ne? To není jako v RPG, kde hodiny sekáš dříví a pak si dáš zkušenosti do vyšívání.
        • To je ale dobře, že programuje a hry dělá kde kdo, mohou pak vznikat originální a zajímavé věci. A jsou špatně naprogramované, no tak co. Jejich škoda, že si to nezahrají třeba lidi na slabém notebooku, kde by se Bomber Crew hodilo, jenže pořád lepší než dobře naprogramovaná nuda!!
          • Proč hrát tuhle průměrnou hru, když můžu hrát FTL? Tam je navíc dobře znát i ta programátorská stránka věci :)
          • Jack1947
            To jo a potom to dopadá že občas se povede nějaká hra ale ve většině případů ne.
  • Jack1947
    Bomber Crew se na první pohled jeví jako hříčka, kterou byste spíše asi čekali kdesi v útrobách digitálních tržišť mobilních zařízení.

    Jo, to mě napadlo potom nějaká historická majnkraft variace ( nikam jinam si tyhle pajduláky nemůžu zařadit)
    • obcas aj rozmyslas co pises? inak od minecraftu to ma riadne teda daleko. A hej grafika je pomerne divna nato o aku vazne temu ide. Da sa na nu zvyknut ale asi by mi sedela daka viac realisticka grafika ako tam je. Ale hratelnost je celkom fajn.
      • Jack1947
        Ještě mě napadlo lego ale do toho to má daleko *4*

        Jj přesně vypadá to komicky na to že to je válečná hra *7*
        • Jaky je smysl tve inteligence? Zijes vubec zivot, nebo jsi nekde z ustavu?
          • Jack1947
            Napsal anonym a šel si odpíchnout, v továrně na margarýn *12*
            • tohle o anonymech tady nas jack vypisuje uz roky *7* Nejspis mas pocit ze ti pise porad jedna a ta sama osoba... Skus se pro zmenu nevyjadrovat uplne ke vsemu a misto toho sem-tam napsat neco inteligentniho *3*
  • Mě překvapili grafické nároky, třeba integrovaná grafika v noťasi to neutáhne. A to utáhne graficky mnohem líp vypadající hry.
  • Jen doplnim, ze v poslednim patchi byla pridana moznost zpomaleni casu (podrzet klavesu CTRL) a dalsi klavesove zkratky pro poslani clena posadky pro munici (R) a vyleceni se na zdravotnickem lehatku.(F).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit