Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, v nejednom obchodě je už předobjednávka na red dead redemption pro pc, takže naděje umírá poslední *4* já si klidně počkám *5*
    • To jsou ale jen výmysli co některé obchody dělají.
      • Erien
        :D:D a proč by to dělaly? Ty si tak zakomplexovaný konzolista, běž si zapnout konzoli a neotravuj normalní lidi.
        • Neurážej když ani nic nevíš. V jednom obchodě jsem dokonce viděl jak tam nabízeli Crysis 1 na Xbox. Nechápu jak se jim to tam dostalo ale bylo to tam. Zjisti si něco o tom jak to funguje např. jen Mafia 2 měla dva vymyšlené datumy které nikdy nepocházeli od tvůrců. A takhle je to u hodně her.
    • Není to fake.Před nějakou dobou to měli dokonce i na xzone.Na PC verzi R* pravděpodobně dělá.Fakt ale můžeme jen čekat.Až se k tomu R* nějak vyjádří jestli to bude,nebo nebude.Jestli ná uzemní že se nic nekoná tak začnu o koupi Xboxu nebo PS3 fakt přemejšlet...
    • Erien
      Ono asi bohužel nic pcčkářům nezbyde, než čekat. Pokud by se ale stalo, že se to objeví na PC důležitá je čeština, tahle hra sází na skvělý příběh a pro člověka, který neumí ani slovo anglicky (já) = nehratelné.
    • Fake *3*
  • Skonci naka vyjebana exkluzivita z ktere maji mrte kapru tak to pujde i na pc se nebojte. Tohel je trhak a bude uspesny vsude. Na pc to neni hned proto aby si lamy bezeli koupit krabicku.
    • Myslim, že to máš trochu špatně. Co například takovej Red Dead Redemption? Hra roku 2010 a taky si nikdo nestěžoval, že to neni na PC. Pro takovýhle hry si prostě musíte dojít na konzole kde tyhle hry prostě seděj. *3* Port na PC by to všechno akorát skazilo, pokud to vývojář s konzolema umí a má u nich veliký úspěch, proč se obracet na PC? Proč nezůstat na planetě, kde ho mají všichni rádi a kde se mu daří. *3*
      • A GTA? To má s Red dead redemption hodně společnýho a taky vyšlo na pc...
  • fallout
    V Rocstaru už umí optimalizovat asi jenom na OLD HW, jinak si nedokážu absenci PC verze vysvětlit...
    • Myslim, že to máš trochu špatně. Co například takovej Red Dead Redemption? Hra roku 2010 a taky si nikdo nestěžoval, že to neni na PC. Pro takovýhle hry si prostě musíte dojít na konzole kde tyhle hry prostě seděj. Port na PC by to všechno akorát skazilo, pokud to vývojář s konzolema umí a má u nich veliký úspěch, proč se obracet na PC? Proč nezůstat na planetě, kde ho mají všichni rádi a kde se mu daří.
      • aj gta je velmi skazene na pc.
        akurat ma lepsie ovladanie a grafiku :)
        strasne pokazene fakt.
        • Lepčí ovládání?:) V čem prosimtě? Ovládat auto na klávesnicy, to mě vážne vždy žralo..
          • mierit sa gamepadom a auto aimom je uz lepsie vsak? :) a to si neviem predstavit ako na konzolach jazdite na aute a strielate pocas jazdy. to musi byt uzasny pozitok z ovladania.
            • No já jsem v GTA 4 jezdil a současně střílel úplně v pohodě.
            • Srovnávat tak důležitý faktor jako řízení s věcí kterou nakonec i vyřešili autoaimem ale tak i tak to byla u mě nejméně využitá věc.. No znáš to, když chceš psa být, hůl si vždy najdeš.

              jinak než se do mě opřete, s tim že fps na ovladači hrát nejde http://www.youtube.com/watch?v=zgDnMJQ7FRo&feature=player_embedded
              Děkuju
          • fuj lepčí, pardon..lepší
      • Erien
        Myslím, že není potřeba psát ke každému komentáři stejný příspěvek. Ještě když je plný nesmyslů. Co myslíš?
        • Ja si myslim, že tak to ,,cítí" samotný R*, je jasné že tobě jako PC hráči se to líbit nebude.. Viděli jste sami jak dopadlo GTA4.
          A že R* pracuje na nějáké PC konverzi? Ano, ale jaksi těmhle řečím, jak to bude ultra extra a určitě lepší než na konzole, dneska nevěřím..už se těším na ten PC crysis 2, až mě zase v tomhle názoru usvěčí..
          • a ako dopadlo GTA na PC? :)
            jediny problem to malo tesne po vydani. 3 dni potom vydala nvidia drivery a vsetky problemy boli fuc. teraz na silnejsom PC mi ide GTA este krajsie.
            kde su problemy?

            navyse pozri si co je ENB Series pre GTA a ako ta hra potom vyzera.
            myslem ze bez prehanania jedna z najlepsie vypadajucich hier vobec.

            kto nema sajn co to ENB pre GTA IV je tak sup sup na google ;)
          • Erien
            Vůbec mi nejde o R ale říct, že to je hra která sedí na konzole? Tohle je typ hry přímo pro Pc. Autoří nedělají tyhle hry proto, že to je hra pro Pc, nebo konzole. Oni chtějí vydělat jen co nejvíc peněz a to udělají tak, že hru vydají na konzole a nebudou vyhazovat peníze za vývoj na PC. :-) Vůbec jim nejde o nás zákazníky. Bohužel za to můžou někteří Pcčkáři, kteří nic nekoupí, ale kdo se jim diví, když u nás jsou vyděrači a za hry chtejí takové částky. Já našel obchod v GB a nemůžu si stěžovat, ale chápu děti které nemají tolik peněz na české obchody, nemají platební kartu na zahraniční obchody, ale chtějí hrát. Bohužel situace je taková.
            • Erien
              Pro mě jsou hry na konzole primárně závody nebo spotovní, na pc fps a strategie. Ceny jistě víkendové akce jsou fajn, ale je to jen procento jen 4 hry z tisíce. Pro přirovnaní Battlefield Bad company 2 u nás s poštovným 1200 kč v GB 390 kč s poštovným (1/4 ceny) u nás poštovné 90-120 kč v GB 28 kč. U nás Assassins creed brotherhood v předobjednávce tady za 1200 kč s poštovným v GB za necelých 700 kč s poštovným. U nás se občas najde kvalitní hra ve slevě, ale tam je vše o polovičku levnější a pokud člověk hry opravdu kupuje ve výsledku ušetří X tisíc korun. Se zahraničím se meřit nemůžeme.
            • Drahé hry? Když tady vidim ty vase akce, Fear2 za 100 korun apod. tak nevim kde je problém.. Fallout NV za 550 nebo kolik jsem koukal apod., cenou to fakt neni!Mimo to jak se pozná hra na konzole a na PC? Neřeknu strategie, ale jako RDR byl perfektní hrou na ovladač s velmi propracovaným ovládáním, což ty asi nevíš, tka kde bereš jistotu, že tahle hra je na PC?
              Strašně vtipný, jaké problémy s těma konzolema až máte...
    • *hepčík* Sorry, jsem alergickej na hovadiny.
      • fallout
        *hepčík* nápodobně...
  • trolo
    skoda ze to nebude na pc.
  • Jasná pecka. Ještě koupit to PSko... :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit