Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    takže podle tebe je lepší, že když mají hru hotovou, aby se na ni vykašlali a nedělali další obsah a věnovali se jiné hře. dali si od téhle rok pauzu a přídavek udělali až potom? pro firmu je prostě lepší zaměstnance využít. uvědom si, že při finalizaci hry spousta lidí v týmu není tolik potřebná a tedy dostávají další úkoly... a kdyby se mělo čekat, až dokončí všechny plánované přídavky, tak je to nekonečný vývoj... samozřejmě nakupuj za cenu, za jakou uznáš za vhodné, jen je trochu zvláštní nadávat na něco, u čeho se očividně plánuješ bavit... ale to je dnes asi normální.
  • Menorri
    Další kdo nechápe k čemu slouží diskuze.....JE TO OD TOHO ABY SE DISKUTOVALO k dalšímu z témat *8* *8* ....nejde mi o peníze ani o konec Světa - *1* jde mi o princip a podstatu vydání DLC společně se hrou (viz. vysvětlení rancor1223)
  • Nechces DLC, nekupuj, kto ta nuti? Mne niektore hry za to stoja, ine nie, ale nemam potrebu vyplakavat v diskusiach o konci sveta.
  • Menorri
    Výhodná koupě.....už jsme u toho *1* *1* *1* *1*
  • rancor1223
    To DLC dostanou všichni (téměř všichni), kdo si hru předobjednají zadarmo. Je to standartní ochrana proti bazarovému prodeji. A zvlášť u Borderlands to vůbec nevadí, protože tam ty DLC mají alespoň nějakou cenu a za těch pár dolarů rozhodně stojí.
  • Menorri
    Koukám že lidé rádi platí za stejnou práci dvakrát!
  • Menorri
    Bože co je to sakra za dobu úpadku ?.....HRA JE HOTOVÁ.....dejme tomu že do kvalitního konce....a ještě než se vůbec začne prodávat tak spolu se hrou se bude prodávat další trapné DLC za 200 korun společně se hrou za 1000?....nechápu...UŽ VIDÍM ty dokonalé akce na STEAMu.....
  • Kozy
    No vidíš to..já to měl přesně naopak, klidně bych se na to jenom díval ale hrát mě to fakt nebavilo
  • No já šel 4x sám, 4x s kámošema, a pak ještě 2x kvůli DLC :D
  • Veskoslav
    Právě tím, jak hra vypadá ji přidává vyjímečnost.
  • Veskoslav
    Jsem neměl na hraní čas:)Jsem to dojel jenom za "andíka" a klasického vojáka.
  • rancor1223
    Přesně!? Jednom dvakrát? Já snad 6x a pořád za stejnou postavu (Mordecai) *1* a klidně bych do toho šel znova!
  • Jenom? *1*
  • walltar
    Jednička byla jedna z mála her kde sem fakt nebyl schopný překousnout grafiku. Přitom hra jako taková se celkem dala. Jak já bych si to zahrál kdyby to nevypadalo jak to vypadá. *9*
  • Veskoslav
    "Kill him!" "No it´s my baby!" "It is so ugly, see it?!" "Really? Ok, I kill that!" Jedničku jsem dojel dvakrát, na dvojku se neméně těším:)
  • http://www.justpushstart.com/wp-content/uploads/2012/05/gallery_5_6_11646.jpg *1*
  • Vykašlete se na nějakou certifikaci a pošlete ji rovnou nááám, ptž vždycky když o tý hře někde čtu nebo slyším, tak vím, že mě čeká další bezesná noc. Ani nepamatuju, kdy jsem se na nějakou hru takhle těšil *13*
  • Umaroth
    Jsem zvědavý jak velká ta krabice s ultimate loot edicí bude, doufám že ještě větší než Killzone 3 Hellgast edice *1*
  • Těším těším, jednička byla paráda a utopili jsme v ní s přáteli spoustu času.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit