Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ked bude na steame GOTY verzia za 5 eur tak si to kupim rovnako ako jednotku.
    • cheap prick
      • and why not u fuck?
  • Tak jednička byla nejlepší coop, které jsem kdy hrál. Dvojka bude ještě lepší:) Věřím tomu.
    • Lawliet
      No tak určitě..
  • Tak ještě dva dny se musím zabavit v GW2, které po dosažení 80. levelu prostě ztratilo šťávu, a v pátek hurá na to.
    • Za tak krátkou dobu může nahnat level 80 jedině nepíchač...just sayin.
      • Příspěvky podobné těm tvým mají většinou na svědomí lidé, jejichž sexuální život buď vůbec ještě nezačal nebo se zcvrknul tak maximálně na levou ruku a ovladač od TV. *3*
      • Hra je venku už téměř čtvrtý týden, nepíchači měli 80. level pár dní po vydání, kdybys to hrál, věděl bys to. *6*
      • nepíchačí jsou 90 % populace games.cz , including me
  • OMg, co todle bylo za recenzi?? Strohá jak poleno, hrozně dlouhý, krkolomný a vůbec nijak citově zabarvený popisy hlavních fíčur a lokací, takže i kdybych nesledoval celou B2 preorder kampaň, tak sice budu vědět, co je ve hře, ale neměl bych sebemenšího tucha jestli mě to bude bavit. Navíc o tom, co se podruhé vlastně na pandoře děje nemáme krom jedné věty ano ponětí o co vlastně GO.
    Škoda. Zrovna recenzi tohodle bych dal někomu jinýmu, komu Pandora "opravdu" přirostla k srdci (ne jako jedna suchá zmínka v recenzi) a komu bych alespoň trochu věřil, že H1 (do)hrál...
    • firebug
      No nechtel jsem byt prvni, kdo zacne pomlouvat praci recenzenta, ale napsal jsi to presne a ve vsem s tebou souhlasim. Cekal jsem, ze to bude recenzovat Lukas, ale ten asi maka na videorecenzi (SNAD)!
  • Jako bych to tu tenkrat nepsal. "Inventar optimalizovany pro konzole".. To bylo zase tlachani z jejich strany, jak to pro PC bude udelany extra :-/
    • hrat fps na konzoli je jako honit levou rukou.
      • Já třeba levou rukou honim *1*
      • A jakou to mas radsi? :D
        • Třeba já do toho tý svý nekecám.
    • Prosim tě, drž PlČU, ty mentále. Přesně jsem čekal na prvního trotla, co tu začne otravovat s konzolema.
    • Ne pro konzole, ale pro gamepady. Na pc take muzes chtit hrat pomoci gamepadu, treba kdyz to pc pripojis k tv, protoze ti nedostacuje vykon konzoli a chces hrat v obyvaku na tv.

      Pokud ma hra ui optimalizovane pro k+m, pak ta hra nejde hrat na gamepadu, takze je to imho dobre, takhle si to mohou zahrat vsichni.
      • Jako má konzole hlavní ovládací "zařízení" gamepad tak mají PC klavesnici a myš. Jestliže je něco optimalizované pro gamepady pak to asi nebude úplně optimalizované pro klávesnici a myš že?
        Mohou si to zahrát "všichni" pokud je jejich volba gamepad. Pokud používají myš a klávesnici pak mají něco ve stylu "to je dobré." No, není to dobré...
        • Ono to neni ani uplne optimalizovane pro gamepady, je to optimalizovane jako kompromis mezi mysi a gamepadem. Plne optimalizovana hra na gamepad je treba dark souls nebo red dead redemption.

          Takze tuto hru mohou hrat vsichni. S gamepadem i k+m.

          Neustale jsem presvedcovan, jak k+m je ve vsem lepsi nez gamepad a dovede ho ve vsem nahradit. Ja jsem na gamepadu s inventatem B1 nemel zadny problem, nemel by jej mit tedy ani hrac s k+m. A kupodivu, B1 je hra kterou mam a kterou jsem hral i na pc s k+m a zadne problemy s inventatem si nevybavuji. Takze tohle cele povazuji za zbytecne fnukani.
        • firebug
          Trochu reaguji i na Jejdanasek. V clanku je zminka o tom, ze inventar je spise uzpusobeny gamepadu. Uprime neverim, ze to muze byt horsi nez u B1 a ani tam jsem to nepovazoval za neprekonatelnou prekazku, ktera by mi kazila zazitek ze hry. Takze se uklidnete, dychejte zhluboka a uvjedomte si, ze tu hlavni cast hry (myslim tu strileci) si stejne na klavesnici s mysi uzijete mnohem vic, nez to lamat nasilim pres gamepad. p.s. Vychazim z vlastnich preferenci a zkusenosti. Mym prispevkem nechci nijak popouzet hrace na konzoli ci na PC, kteri povazuji gamepad za nejlepsi herni zarizeni pro FPS.
          • Ja nemam problem hrat fps/tps na k+m (ucil jsem se to uz na hrach doom, dn3d, unreal, quake a dalsich) a nemam s tim problem ani na gamepadu a handheldu. Ono je potreba se to naucit a ziskat skill s jednim i druhym. Jako jo, kdyz jsem kolegovi pujcil vitu a na ni pustil unit 13, byla to legrace, jak nebyl schopen chodit ani mirit, ale to je proste proto, ze to neumel. Kdo nema predsudky a venuje se trochu tomu, nebude mit problem ani s gamepadem. Ja mam radsi gamepad, prijde mi to s nim realnejsi a verohodnejsi, hodne tomu asi napomaha hmatova odezva. Dnes hrat na k+m mi prijde podobne, jako hrat hru s vypnutym zvukem. A ze to strileni neni tak jednoduche jako s mysi? To je to same, jako ze hrani na hard neni tak snadne, jako easy.
            • Doom jsem hral mysi, to ze se kamerou nedalo pohybovat vertikalne na veci nic nemeni. To co jsem napsal plati, hrat na k+m jsem se ucil uz u dooma.
            • pamatame si to obaja zle, original doom sa na mysi naozaj nehral, resp. nie v chapani mouselook ako je to bezne dnes, duke ale uz ano ;-)
            • LOL, na klavesnici jsem hral naposledy wolfa, pa uz jen mys. Nevis o cem mluvis.
            • No ked si hral doom a dn3d na k+m tak si fakt dobry, mysou sa totiz nehrali.
      • vsichni ne, ja jim na to se_u a to jsem se tesil
        • I ty muzes, je jen na tobe, zda toho vyuzijes.
  • Koukám že zdejší Kebule je nějaký nový Troll diskusní :D :D, ty své výpotky snad nemůže myslet ani vážně. Zas se asi nějakej prcek snaží honit si ego :D.
  • Nestačím se divit co za neskutečnou píčovinu jsou dnešní vývojáři schopni vymyslet a ještě víc se musím tlemit tady tomu hodnocení..skoro si začínám myslet,že je to tu obrácceně 1O nejméně 1 nejvíce.. Hodnotit,tuhle slátaninu nemá skoro ani cenu..přeplácaná kokotina s nulovou zábavností,nulovým dějem,naproto příšernou grafikou určenou tak maximálně pro ústav desetiletých retardů s IQ max do 50...Jak tohle někdo může srovnávat s Falloutem.....
    • :-D :-D :-D Tebe bych chtěl mít doma..:-D Už aby ti máma zase dala přes držku. A píčovina to je, protože se na tebe vy**ala a nekoupila ti to, co mazánku?
      • A na pirátění je moc blbej. :D
    • walltar
      Tak Fallout nemůžeš srovnávat s borderlands ... to byla tahovka a ještě ve 2D.
    • Já se zase nestačím divit, co jsou schopni někteří lidé vůbec vypustit z huby. *6*
    • Bud na tom trollingu trosku zamakej, nebo se na to vybodni lamo... nema to zadny drajv, zadnou stavu. Podivej se na Trola.Diskusniho jak dokaze vyvolat flejm, vzdycky se najde dost pitomcu co se s nim zacnou hadat...
      Ty ses proti nemu looser. Bud jdi do sebe a vylepsi to, nebo se tady neztrapnuj...
      • vzdyt na nej reagujes, evidentne te hodne rozcilil....
        • Ty reagujes jen kdyz jsi rozcileny?
    • Taky nechapu, fallout je podstatne mene zabavny.
      • Než bordelands? To si děláš srandu? Tebe to jako baví ?
        • Jo, velice, ma to perfektni hratelnost. Muze to byt postavou, ja hral za snipera, je mozne ze jina povolani jsou nudnejsi. Muze to byt i tim, ze jsem to hral na konzoli, protoze jsem zjistil, ze me spousta her na konzoli bavi vic nez na pc, mozna proto, ze ty hry jsou primarne odladeny pro konzole. Kazdopadne je to jedna z mala her, kterou jsem dohral na jeden zatah.
  • Stejne unavne jako jednicka (cca 5 hodin hrani). Neni tam vubec nic noveho , debilni ovladani maleho inventare zustalo , takze clovek uz ty kramy co padaji ani nesbira . Skilly jsou opet vetsinou k nicemu , protoze jich vetsina funguje jen pri pouziti hlavni ability. Zlepsovani zbranovych skillu pouzivanim zmizelo a nahradilo ho vylepsovani ala achievment v kterem je takovy bordel ze to clovek ani nevnima co vlastne udelal. Dalsi hloupa vlastnost prvniho dilu byla ze nekdo na vas mluvi pri tom nejvetsim boji a tim padem to clovek nemuze cist , tady je to to same. Drive by se Borderlands 2 rikalo datadisk .. /verim ze coop muze byt zabava/
    • Stačilo napsat ve zkratce,že je to totální zhovadilost...inteligentním lidem na zjištění stačí slabá čtvrthodinka..těm tupějším to dojde krapet déle..
      • Neotravuj tady, zakomplexovanej č_ráčku.
  • Ethy
    Dotaz pro lidi co hráli BL1 za snipera: Plánuju hrát zera, konkrétně snipera, ale chtěl bych se vás optat, zdali se dala se sniperem v BL1 dokončit hra? Myslím tím třeba i arénu u Moxxi a tak. Příjde mi, že se sniper bude hodit leda tak do coopu, nebo se pletu?
    • Blba otazka, samozrejme se dala dokoncit hra, a velice dobre, byl to nejlepsi charakter ve hre...
    • BelaJBB
      Ja som to dohral komplet s DLC za všetky charaktery, aj keď som Mordecaia nzameral na snipera, ale na assassina.
    • Ja to za snipera dohral, ale zbrane jsem stridal, nevidim duvod proc se omezovat jen na jeden typ. Jako doplnkovou zbran jsem nejvic pouzival reolver, ktery mel nekonecne zasoby munice a brokovnici na boj z blizka do uzkych prostor. Odstrelovaci pusku jsem pouzival hlavne na narocnejsi situace a nepratele.
    • Lawliet
      Nenene.... sniper neboli nosit sniperku se dalo za úplně každý char a dle mého to byla nejúčinější zbran..prostě střílet headshoty všemu.
      • Ethy
        Myslim tim, jestli se dal hrat Mordecai - Hunter, se specialitou na sniperku po celou hru jenom se sniperkou
        • firebug
          Strasne moc zalezi na lootu. Ja jsem to s Mordecaiem dohral 2x vcetne vsech DLC. Puvodne jsem chtel byt klasicky sniper a vypomahat si s revolverem, ale vetsinu nepratel jsem pokosil se sniperkou, ktera mi vypadla behem prvniho hrani v nejakem DLC (doplnoval jsem pistolkou, ktera mela kadenci jako uzi a zapalovala nepratele). Ta zpusobovala masivni poskozeni ale zaroven mela vetsi kadenci a rychlost nabijeni, nez mnohe pistoky. Na hordy nepratel (treba v arene u Moxxi) byla idealni a nedokazu si moc predstavit, ze bych treba davy zombie z DLC zvladal bez ni. Proto ted uvazuji, zda hrat B2 za snipera, ci si zvolit charakter, ktery je pro "vysoko-kadencni" akci primo stvoren. I kdyz Zero se svymi utoky na blizko vypada hodne lakave :-)
        • Lawliet
          Myslel jsem tím že jsem to dohrál ze sniperkou uplně v pohodě i za bricka, plus teda brokovnice.. spolehat se na jednu zbran by uplně nešlo kvuli nedostatku nabojů.
        • Ono bylo potřeba měnit zbraně podle situace a taky podle toho co si sehnal, takovej Acid Revolver byl na Crimsony k nezaplaceni :D ....pokud to teda nebyli sami Acidovi crymsoni ... na ty se muselo zas necim jinym
        • Když jsem poprvé hrál B1, tak jsem si vybral právě snipera a dohrál to naprosto bez problému. Ale jenom základ. Na datadisky jsem si vybral jiné postavy. Ne kvůli tomu, že by byl sniper špatný, to ne, ale vyhovovaly mi více. Později jsem totiž začal více používat jiné typy zbraní.
          • Ethy
            To jsem chtěl vědět, díky! :) Když by to náhodou nešlo, tak to asi Axton s turretem jistí :)
            • Není vůbec zač ;-) Hele vyzkoušej, která postava ti nejvíce vyhovuje a pak to s ní dohraj. Asi nejlepší možné řešení. Pokud bude B2 stejně dobrá jako jednička neli lepší, tak není problém dohrát hlavní příběhovou kampaň klidně i vícekrát. A když se ještě do toho s tebou pustí parta kámošů tak je to prostě boží :-)
  • Keyz
    Střílí tam odstřelovací puška stejné divně pomalu jako v prvním díle?
    Tam jsem musel i na malou vzdálenost při pohybu protivníka střílet dost před něj.
    • zer0 má přímo skill který zahrnuje bullet speed(20%->100% 5 levelů)
      jinak mi to přijde stejné bez toho skillu
      • Keyz
        Když hraji sólo tak je to na prd :(
        Tedy odstřelovací puška je stále tak divná jak byla? (rychlost náboje)
    • ty kokos ... záleželo na zbrani
      • on nejspíš nemluví o fire rate-u

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit