Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro me je tahle hra blbost a jak se říká 100 lidí 100 chutí :-)
  • stahuju.. ať žije warez !! *4*
    • Dekujeme za podporu konzoli. Nebyt vas, a nebyt vas tolik, tak vyvojari na nas slaby hardware davno kaslou. Vdecni konzoliste.
      • A to, že to muže stahovat i na konzole ti asi nedošlo co ?
        • Na konzolich se stahuje tak malo, ze jde temer stoprocentne o pc hrace.
    • mnaca
      Preji dlouhy zivot vasi penezence .
  • mnaca
    Lepsi nez Borderlands 1 ? To jde ? Pro me jasna koupe pokracovani moji nejoblibenejsi FPS *14* .
  • Zdá se mi to nebo je to ještě víc barevnější než první díl?
  • Ocelot
    První díl jsem si koupil v létě a nechápu jak mohl získat takou popularitu...není to špatná hra, ale příjde mi úplně o ničem, zvlášť pokud to hrajete jako single...prakticky žádnej příběh, žádná atmosféra podobná jiným hrám s obrovským světem...akorát ta hratelnost to drží nad vodou...příjde mi, že kdyby to němělo tak stylizovanou grafiku tak by to populární ani nebylo...No snad je 2ka v tomhle lepší a já si jí pak za 2-3 roky užiju více...
    • To je proto, ze si de bi l kterej nema vkus, ale mysli si ze ho ma a tak mas pocit ze tvuj nazor ma nejakou vahu a mel bys ho zverejnit. Ne, tvuj nazor, je uplne o hovne, nikoho nezajima, jen mozna de bi li jako si ty. Mimochodem, neni to prave hratelnost co dela hru dobrou hrou, ty de bi le? Pust si radis konzoli a drz hu bu.
      • walltar
        Možná léčebna by pomohla ... protože ty už si hodně mimo.
      • Kozy
        a ty už nepij
    • KOnečně někdo, koho Borderlands nebavilo. Já jsem měl GOTY edici, ale dohrál jsem jen základní hru, k DLC jsem se ani nedostal. Nejvíc mě sralo to respawnování nepřátel.
    • Cosi
      Zásadní chyba je hrát Borderlands sám. V kooperaci je hra královskou zábavou. A ad vracení se na stejná místa v článku. Musí se nabrat všechny questy, které jsou v dané chvíli k dispozici a pak není problém na jedné části mapy dokončit 5 úkolů.
    • Kozy
      já to chci prakticky jenom na koukání, ani to nemusim hrát
    • Diablo je taky úplně o ničem a vidíš, jak se hraje.
  • Crow
    Jako vypadá to parádně, né že né, ale já teď půjdu do krámu koupím to a než se vrátím domů, tak oznámí 2-3 další DLC *1* Takže si raději počkám na nějakou GOTY edici. A stejně bych na Borderlands kvůli GW2 neměl čas *1*
  • walltar
    Nevíte někdo, jestli se dá vypnout ten černý obrys kolem všeho? Já bych tenhle grafický styl i moná přežil, ale ten černý obrys mě na tom vadí ze všeho nejvíc.
    • rancor1223
      Ty černý pruhy jsou definicí grafikcýho stylu hry - cellshade. A to bych dokonce řekl, že v BL2 byl dost umenšen proti prvnímu dílu.
      • walltar
        Šak nikdo nepopírá definici ... já bych to jenom chtěl vypnout. Mě to v komixu nevadí a komixy mám rád, ale v 3d se mě to prostě nelíbí.
    • v 1 to šlo. Ne přímo ve hře, ale byl na to "Borderlands Configuration Editor". Nejspíš to pude i editací configu.
    • V prvnich Borderlands s par tweakama v config. filech to slo celkem jednoduse vypnout, popr. pro jeste linejsi byly primo utility i s dalsima nastavenima jako treba FOV, vzhledem k tomu jak jednicka byl celkem odflaknutej console port. Snad je dvojka lepsi pro PC.
      Kazdopadne nevim co proti tomu vsichni mate, je to komiksova grafika, a cel-shading k tomu proste patri.
  • Ethy
    Už aby byl pátek kua! Celý víkend mě od toho nic nedostane! Maximálně skočím na dvě hoďky na pivo, ale jinak vůbec *1*
    • A já v pátek slavim narozky :D Nadělil sem si ULCE :D
  • Konečně, konečně. Jediný, koho tohle nepotěší, je moje peněženka. *1*
  • Pete.palis
    jasná koupě! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit