Přejít na výpis diskuzí

Borderlands 3 předvádějí DLC s Handsome Jackem, na konzolích mají víkend hraní zdarma

21.11.2019 15:52
Šárka Tmějová   3 příspěvky

Gearbox se s Borderlands 3 trefil do černého – i pro samotného vydavatele 2K šlo o nejrychleji prodávanou hru v historii a vůbec nejprodávanější titul, co se PC platformy týče. Looter shooter se samozřejmě neobejde bez dodatečné podpory a přisypávání nového obsahu. První větší kampaň Moxxi’s Heist of...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marines
    Autorce článku nemám důvod nevěřit, ale nepřipadá to jako protimluv- "absolutní prodejní pecka" a protiklad, rychlá sleva o více jak třicet procent a ještě k tomu víkend tzv. zadara...? Něco mi na tomhle nevoní, nebo že by vydavatel a další přisátí prodejci trochu žonglovali s prodejními úspěchy samotné hry..??? Píárko by to nejspíš celé vysvětlovalo....!!
    • uher

No já třeba kupoval jedničku a dvjku hned a trojku vůbec. Nijak mě nezaujala, přijde mi v mnoha věcech stejná a tak popravdě i nezajímavá.

Na PS4 a Steamu ji nikdo z přátel nemá (ani ti se kterýma sem hrál coop).

Čímž nechci nic naznačovat, ale faktem je, že nebýt tohoto článku, tak už sem na B3 asi naprosto zapomněl...

• Marines
        Přesně, tohle je mi na tom divný, když vydali dvojku, stál jsem v uvozovkách ve frontě, ale i když si říkám, že si trojku koupím, vždy s toho sejde. Tak snad až to vydají na STEAMu, nebo už jsem opravdu zestárl a BL3 už mi prostě nenabízí to co opravdu chci...?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit