Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • radši si počkám na http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=397566542
  • del0
    One man to kite them all.
  • dle videa důstojné pokračování Dark Kotouls
  • Jack1947
    Ta příšera z hlavní stránky se spíše hodí do nějakého b hororu ne? do téhle stylizace mi moc tedy nesedí. *7*
  • prisery se mi moc libi, atmosfera super. Jediny co me tam trochu irituje je absence (nebo z videa se mi to aspon zda) kryti uderu a taky trochu zbytecna komiksovost zbrani ala asie.
    Jinak se tesim dost
  • Doufam,ze zas nekdo nebude psat ze konzole brzdi vyvoj her,je to blbost,kazda platforma je nezvisla,kazda firma si muze postavit konzoli jakou chce sama,a jaky typ her na to chce vyvijet.Pokud nestagnuji technologie,tak nikdo vyvoj her nebrzdi.A bloodborne je toho dukazem.
    • Ty vůbec, ale vůbec nevíš o čem mluvíš. *1*
    • *1* *1* *1*
  • Jinak,tahle gamesa bude pecka!Hrozne se tesim.
  • Nepatri to sem,ale majtele ps4 o tom mozna nevedi,na ps storu,je dead or live5 za daco, v sekci free to play,ma 9.9gb,ale pri stahovani mi to ukazuje 3gb a neco.
  • nekde jsem četl že hráči kteri hrají depresivní hry maji nejakou duševní poruchu
    • TheGGG
      kdes to četl, v Kačeru Donaldovy, nebo v Čtyřlístku? *5* *5*
      • My, peneři, čteme Mateřidoušku.
      • Vojta_Ilavsky
        Že jsi v diskuzi o PS exkluzivce neznamená, že umíš podělávat. *7*
  • Vogon
    No, to chci vidět jak se jedna část herní obce popere s tím, že se ve hře zabijí ženy, které jsou tak hodné, že s vervou chtějí půjčit hráči své sekáčky na maso. Ale pravděpodobně to snesou, když snesli to, že v Dark Souls prakticky zabijíte lidi co mají alzheimera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit