Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krescz - tak to mas celkem smutnej zivot, kdyz ti clanek nejakeho pisalka ovlivni hrani.

    Je potreba si uvedomit, ze to uz neni jako drive, kdy autori her byli legendy, lidi kteri za neco stali, se kterymi neslo nez souhlasit. Dneska je to uz jen o strojovem prepsani pribehu hry a osobnim ohodnoceni autora, invence = 0.

    Me treba prijde k smichu Skyrim. Jak svetem, tak grafikou tak i pribehem.
    Dark Souls 2 me prijde jako vysmech PCckarum.. neco jako "jdete do prd*** na 2" s hroznou grafikou a jeste horsim ovladanim a tunou bugu..

    a stejne tomu mistni pisalci daj extra hodnoceni s tunou spermatu navrch.
  • Pred bound by flame som presiel dark souls 2 a to je poriadne hardcore rpg potom som zacal hrat toto a mozem povedat, ze to nie je podla mna vobec taka zla hra ako to tu recenzent opisal. Co by som este spomenul je nadherny hudobny doprovod, ktory na zaciatku hry navodi skvelu atmosferu. Na suboje si treba zvyknut, zo zaciatku je to len o kryti a par uderoch a zase kryt. Predovsetkym je treba bojovat s rozvahou a nevrhnut sa len tak do nejakeho suboja, lebo v najvacsej pravdepodobnosti to budete opakovat. Aj ked mate vylepsenu postavu, aj ked mate super zbrane, vas protivnik je na tom podobne, alebo je ich viac. Dobre je, ze protivnika sa naucite poznavat a uz budete vediet, co na ktoreho plati. Ohniva magia mohla byt trochu silnejsia, ale aj tak s jej pouzivanim zacenete mat na bojisku prevahu. Najvacsim potesením su suboje s bossmi, tych mensich je v celej hre vela, tych vacsich par, ale o to lepsie sa s nimi bojuje. Partaci nie su tu moc funkcny. Neovladate ich, len im mozete povedat akym stylom maju bojovat. Vacsinou funguju ako lapaci nepriatelov. Navacsim lakadlom je vyrabanie veci atd... Hra ma urcite svoje muchy, ale podla mna si zasluzi aspon nadpriemerne hodnotenie. Kazdy kto jej da sancu sa podla mna celkom pobavy *16*
  • O Mars: War Logs které vydali předtím se všude psalo jaký je to odpad, v recenzích to schytalo hnusné známky, přitom já sem se u toho královsky bavil a jedním dechem to projel. Zatím jsem Bound by Flame hrál chvíli ale už z té chvilky jsem si jistý, že se i u této jejich hry budu dobře bavit a kašlu na recenze nebo na nadávky v diskusích.
    Jasně, určitě se nezařadí k nej hrám, které jsem kdy hrál, ale bavit se budu a to je hlavní.
    BTW tak propracovaný crafting, který funguje nejen vlastnostma, ale i vzhledově, jsem asi u skoro žádné jiné hry neviděl (když nepočítám jejich dřívější Mars: WL). U každé zbraně či zbroje lze upravit X různých komponentů, vše se projeví na vlastostech daného předmětu, ale hlavně jde každá úprava i vidět. Každá změna materiálu, každá úprava jílce meče, hrušky, atd atd.
    • Killer
      Mars War logs neni spatna hra, dohral jsem ji 2x, ale po te, co jsem ji koupil ve sleve za tusim 10 EUR. Puvodni, plna cena byla opravdu hodne prestrelena.
      Proto mam obavy, ze toto bude to same. Nemusi to byt spatna hra, ale proste cenovka 40 EUR mi k tomu nesedne. Opet pockam, az to bude v akci.
  • Krescz
    pred touto recenzi jsem se u hry kralovsky bavil...dekuji za zniceni zazitku...aspon si ted uvedomuju jak moc na me pusobi nazory ostatnich lidi *9* (dalsi litr v h*jzlu)
    • kennyB
      *1* Sakryš, kdybych měl dát na názor ostatních lidí, tak si nevychutnám žádnou hru, na kterou je zde recenze. U každé se najde nějaký ten chytrák *1*
  • Nejvíce mě na hře štve jak jsou společníci úplně na nic a můžete mít sebou jen jednoho.
    • K cemu by ti bylo vic spolecniku, kteri jsou na nic?
      • Aspoň by dýl zabíjeli oba dva a já bych mezitim mohl útočit než jen jednoho.
        • pak nejsou na nic, ale na odvedeni pozornosti
      • Alucard
        Kéž by tu bylo více takových diskutujích. Tvoje glosy jsou opravdu super.
  • Zrovna jsem podle youtube už zhruba hodinu herního času od konce, ale začínám uvažovat že to možná i vzdám. Hra ze začátku na mě působila celkem pozitivním dojmem, ale postupem času na mě vyskakovala jedna chyba za druhou. Hlavně soubojový systém, který se malými krůčky proměnil v neustálé pobíhání okolo protivníka, mě začal nejen že nudit, ale spíše nehorázně sr*t, protože buďto se snažím protivníka porazit pomocí neustálé obrany a občasného seknutí, což je někdy skoro nemožné, protože ke konci je protivníků vždycky více a neustále vás zasypávají vším co mají po ruce, což by ještě nebylo tak hrozné, kdyby vás každý druhý útok nesrazil na zem, což je v kombinaci s ledním zpomalením vaší postavy pokaždé téměř jistá smrt nebo kdyby vás větší protivníci nezasypávali spely, které vás nutí často jen běhat pořád dokola a to nemluvím o společnících, kteří buďto umřou ihned nebo pokud jim přikážete aby se více bránili umřou o půl minuty později. A nebo prostě jen můžu hodinu pobíhat jak idiot, a sem tam seslat nějaké to kouzlo, přičemž při zdlouhavém sesílání kouzla často dostanu pěkně do těla a můžu se tak dále věnovat pobíhání okolo protivníků dokud nebudu mít doplněné zdravý a prubnu další seslání kouzla. Ne na tohle u této hry opravdu nemám nervy a závidím těm co už tohle z počátku i poměrně dobré RPG dohráli a znovu podotýkám, že píši jak to vypadá u konce hry.
    • Tak jsem nakonec zabojoval a už mě čeká finální boss a konečně konec. Jsem ale vážné zklamaný, protože jsem nečekal, že se budu tak hrozně těšit až tu hru odinstaluji.
    • prudislav
      neustálé pobýhání okolo? mě teda u ranger charakteru padaj běžný nemrtví na 2-4 rány na hawk obtížnost v půlce hry
      • Ano, asi jsi zvolill špatný strom dovedností, který nevyhovuje tvému stylu. Třeba je to tím. Zkus znovu a za Rangera.
  • Jesper666
    U Bound By Flame oceňuji soundtrack, který je vážně kouzelný. To, že jsem se v poslední lokaci díky minimapě kolikrát motal jak špína v kýblu bych ještě překousl, stejně tak rozhovory, které mi občas přišly rádoby vtipné (ale chápu, že nemám stejný smysl pro humor jako vývojáři) ale krátkost příběhu mě vážně málem srazila do kolen
  • První hra, kde vidím, že někdo udělal pochvu na meč, co se stalo. Kudos.
  • Janun
    Mám nahráno asi 13h. Neni to špatný, ale jediný co je nadprůměrný je hudba, díky tomu dávám 6/10.
  • Spíše než Dark Souls se to ovšem hraje jako Zaklínač II, včetně soubojů.
    • Fak to tak je? Po precteni diskuse sem mel chut si tu hru kupit, ale zas zaklinač 2 bylo snad moje nejvetsi zklamani za kolik let zpatky. Hlavne ty "kotoulovy souboje" me fakt stvaly. To je dilema *11*
      • No tak to se ti tady nestane, už proto, že kotouly ta hra nezná.... Pro mě to bylo velký minus, protože v soubojovým systému jsem zvyklý na mnohem větší mobilitu než mi tahle hra umožňuje, ale jestli ti to na Zaklínačovi 2 vadilo (což zase mně přišlo jako výbornej soubojovej systém), tady to nebude. Narozdíl od něj si to ale zase nepřineslo ani velký propracovaný lokace, zajímavý postavy nebo příběh co by byl nad hranicí průměru.... Než za to dát plnou cenu, rozhodně bych o tom hodně popřemýšlel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit