Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dal jsme té hře hodinu.to je strašný.a tomu ještě Games dělá reklamu *7*
  • Hodně jsem se na tuto hru těšil, podle obrázků a videí to vypadalo skvěle, ale realita byla buhužel jiná. Tak mizernej soubojovej systém a stupidní dialogy jsem dlouho neviděl. Abych si spravil chuť začal jsem hrát Zaklínače 2.
    • Co vsichni mate ze zaklinacem 2? Po skvely jednice kycovita americka prebarvena sracik. Geralt tam k tomu trapne rikal mensi zlo. A velkolepy momenty se k Zaklinacovi nehodi. :)
  • Carmamrdon
    Když jsem si prošel obrázky ze hry, první co mě napadlo: to vypadá úplně jako Dark Souls! A hle, otevřu diskuzi a zdejší mazánci redakce opět diktují druhým, co se smí říkat a co ne. Zákaz přirovnávat k Dark Souls a 32 naklikaných plusů na buranský příspěvek, který jen shazuje názory ostatních diskutérů. Ne, to opravdu nebije do očí... *7*
    • trošku paranoia ne?
  • Hrál jsem to cca 2 hodiny a nevím, co si o tom pořádně myslet. Není to špatná hra, ale technické nedostatky a ne úplně zvládnutý boj ji drží zpátky. Se soubojovým systémem samotným není zas takový problém, jen funkce zaměření na jednoho nepřítele je ve většině případů spíš na obtíž, protože nejde rychle přepínat mezi cíli jako v LoZ a DS. Jde spíš o nepřátele, kteří jsou příliš odolní a hráče často jen spamují útoky. Když se objeví větší skupinka, tak se souboje promění v neustálé vykrývání a občasný krátký zásah, což je po čase dělá zdlouhavými a otravnými.
    Nevím, zda recenzent čekal nějaké literární veledílo. Jasně, některé dialogy můžou znít nechtěně úsměvně, ale třeba hrdinovy sarkastické narážky nemají chybu. Když to srovnám s jinými akčními RPG, kde 90% dialogů tvoří nudná expozice (Kingdoms of Amalur a i oslavovaný Morrowind), není to taková hrůza.
    Asi největší problém Bound By Flame je podle mě to, že hra působí jako odfláknutý Zaklínač 2. Hraje se podobně, má podobnou atmosféru a podobné lokace, ale nic není propracované do podobných detailů a hra nepřináší dost vlastního zajímavého materiálu. Když jsem prolézal bažiny v Bound By Flame, nenapadlo mě, že bych chtěl získávat nové schopnosti a postupovat v příběhu, ale že bych si místo toho mohl zase nainstalovat Zaklínače.
    • tak to s tím zaklínačem je svatá pravda. prakticky celou dobu jsem narážel na srovnání se Zaklínačem a to i jedničkou i dvojkou, protože rádoby silný útok bez nabití vypadá jako rychlý styl proti mnoha nepřátelům v jedničce a po nabití zase jako ve dvojce. Jenže ani jedné se zaklínačských her toto veledílo nesahá ani po kotníky.
      • Tak horsi nez zaklinac 2 to snad byt nemuze ne? To snad nejde ani *1*
  • P1trs
    A na tech obrazcich to vypada tak hezky...
  • maros.goc
    Skoda ze kritici neboli takto kriticki aj pri hodnoteni Dark Souls 2 co je povedzme si to úprimne dost prehypovana hra (oproti jednicke urcitr)
    • Kinet1c
      njn, v podstate to iste, mozno aj horsie, ziadna inovacia, ale hodnotenie.. vynikajuce, pri inych hrach kvoli tomu zhadzuju body, pri DS sa nic nedeje, ale tak su hry a potom su HRY
      • Nie všetky médiá tomu dali absolutistické hodnotenia. Neviem či môžem postnúť link, ak nie, tak sa moderátorom vopred ospravedlňujem a chápem, keď bude zmazaný. Ak by som ale mohol, tak tu je jedno také reálnejšie hodnotenie - https://www.youtube.com/watch?v=kw3Ei15S7Cg
        • reálnější? Pro tebe, pro recenzenta? Možná, ale rozhodně to neházej na všechny.... Vyšlo nějakých 70+ recenzí a nejmenší známka byla 8... průměr pak 91. Hra nabízí tuny zábavy, navíc je hra skvěle vybalancována, pokud chceš dávat hrám jako DSII 6, tak v tom případě by Bound by Flame nevlezlo do stupnice.
          • maros.goc
            hra je perfektne vybalancovana? :) to musis zrat ake huby :DD ...som nie daleko od konca hry a bossov davam na prvy pokus..a ani predtym to nebolo nic extra tazke ...kde je tu ta tvoja vybalancovanost? :) podla mna sa tie novinky tvorcom vymkli z pod kontroly ...
            • kennyB
              U těch Gargoylů je v NG problém i ten invading, zvlášť, když se k tobě portnou hned dva *1* Jinak mi v NG dala nejvíc zabrat Freja a Smelter. Teď v NG+ už je to celkem v pohodě *3*
            • maros.goc
              samozrejme sam, nie som padavka :) ...akoze to na jeden krat treba brat s rezervou, v priemere je to tak 2-3 krat ...ale napr Glass Looking Knight som pred chvilou dal na prvykrat..rovnako ako tych 5 gargoyleov :) ....na druhej strane tu dvojicu dragonriderov za kralovnou som zabijal 2 hodiny ani neviem kolko pokusov..the Rotten ma velmi potrapil fakt ...

              ono ten cely system obtiaznosti je velmi zvlastny, dost zalezi na akom leveli clovek ide k nepriatelom a bossom, pri DS 1 som takyto pocit vobec nemal
            • kennyB
              Všechny na první pokus??? Ty jsi tedy chvastoun *7* Zkus alespoň na jednoho jít sám *3*
            • Doufám, že chodíš teda všechny bossy solo a nepomáháš si summony či ostatními hráči.
            • No to si fakt dobrý, tak si spal předmět a hoď si to do NG+ a hned je ta hra o ničem jiném... Navíc co má společného vybalancovaní s tím, že dáváš bossy na jedno zabití? Prostě je ta hra jen jednoduší a je dělaná více pro masy než jednička, ale od NG+ je to zase staré dobré DS.
      • Tak DSII má těch novinek docela dost a např. víc než díly v sérii Mass Effect, AC apod. a není ani okleštěná jako Skyrim. Naprosto perfektně je vylepšena mutliplayerova složka a covenants, je i vylepšen combat - je daleko plynulejší a lépe reaguje. Pozměněn je respawn atd.... Prvně si to zahraj oba díly, než začneš psát takové srance.
  • Keyz
    Člověk mrkne do diskuze a řeší se zde většina věcí v kontextu s Dark Souls... Přitom v recenzi o Dark Souls není ani slovo.

    Jako být fanda je prospěšné ale hrnout to všude...
    • 1) DS sem nezanesli fanousci DZ, ale hateri DS. 2) Je prirozene, ze se srovnava s nejlepsim v oboru, protoze tento slouzi pro ostatni jako etalon. Navic nedavno vysel druhy dil otovic jezivejsi v pameti.

      Tvuj prispevek je jen hloupe nesmyslne placnuti do vody ve kterem bezduvodne hanis fanousky DS. A kdyz nejsi ochoten cist celou diskusi, tak se k i priste nevyjadruj. Co to jako ma byt, ze kritizujes neco, co jsi ani necetl?
  • VaZqeZ_EU
    Musím taky přidat svůj názor do arény. Naprosto souhlasím s recenzí protože jsem to hrál zhruba 2 hodiny a děsný... *13*
    Nevím proč ale u Mars: War Logs jsem se docela bavil.. u Bound by Flame NE...
  • Na tuhle hru jsem se docela těšil, o to víc mě štve, jaký paskvil to je. Soubojový systém je naprosto k smíchu - nebo spíš k pláči a to hlavně proto, že o systému tu nemůže být řeč! Pozná se to hlavně v bažinách, kdy nezřídka, nebo spíše pravidelně bojujete proti těm lítacím balónům co mlátí na blízko a střílejí na dálku. Musím uznat, že tři tyto potvory rozmetají rádoby bojový systém na kusy! Bloky ze všech stran vypadají pořád stejně, držíte divně v obou rukách meč před sebou, kde postavy útočící vám do zad podivně nemlátí do vašich zad ale do meče a vy při tom stále tupě stojíte a neděláte nic. Navíc o snaze odrážet, nebo vést protiútok je otázka smrti a z jednoduché potyčky se stává snaha v bloku vmanévrovat sebe a potvory do situace, kdy jedna z nich přeruší svou sekvenci a vy získáte čas na útok, dáte 1 ránu a opět blok, vykrýt všechny jejich sekvence a ve zbylé hluché sekundě zmáčknout útok......tohle má být v roce 2014 inovace a originalita *16* !

    Všechny postavy mluví, takže i zadávání questů je namluvené, ovšem to nutně neznamená, že probíhá i animace mluvení....kdepak. Hlavní hrdina pusou hýbe a používá i obočí a občas ruce a ramena. Ostatní jsou omezení na divný třas hlavy, nebo při každém 4tém slově podivně pokřiví rty jakože mluví......bože tohle je hnus na druhou a pro mě největší zklamání letoška
    • N0isy
      Konečně normální názor na hru bez poukazování na Dark Souls.
  • MidnighT91
    grafika 3/10, hudba 8/10, mechaniky (boj) 4/10, dialogy a dabing 6/10, výsledek: těžce béčková, víkendová jednohubka na kterou po týdnu zapomenete. Nestojí za námahu, Mars War Logs bylo lepší...
    • Dragon Age - grafika 3/10 , hudba 7/10, mechaniky boj 5/10, dialogy a dabing 8/10, výsledek: tezce beckova hra na kterou se vzpomina ještě leta...proste...tisíc lidi tisíc chuti, takze kdyz pises hodnoceni preferuj spis jen tvou osobu a moc nazabihej do množného cisla:)
      • teda záleží ktoré DA, ak DA:O tak na rok 2009 to bola síce trochu zaostalejšia no stále sa treba opýtať akých mala súperov z RPG žánru v tej dobe, odpoveďou je len dosť málo a pri RPG-čkach stále nejde ich hráčom o grafickú onaniu nabušených efektov ale o príbeh a ostatné aspekty, ktoré mal DA:O v svojej dobe vychytané.

        Ak sa jedná o DA2 tak tam súhlasim, v tej dobe robili veľké haló z teslácie no v konečnej dobe to bolo zle optimalizované, nehovoriac o lenivej práci pri dizajne zón ako aj celého príbehu, ktorý trpel absenciou takmer všetkého...

        Súhlasím ale s úvodným verdiktom, viac než 6,5 si táto hra nezaslúži, bolo samozrejmé že to AAA titul nebude, no na to ako to bolo precenené vďaka trailerom a o čo sa snažili developeri sa to celkom minulo účinkom. Z PC verzie ktorú som mal šancu zahrať si u kamoša, bolo jasných hneď niekoľko vecí, medzi rozhodne najpodstatnejšiu by som zaradil hrateľnosť, zle polohovanú kameru, prevažne slabý príbeh (koniec hry považujem za jej najlepší okamih a to nie je sarkazmus), slabo rozvinuté charaktery a slabý voiceacting, vrcholom hry bola pravdopodobne hudba a možnosť vývoja zbraní a brnení v istom zmysle...
        • Dragon Age: Origin 2009, TES: Oblivion 2006...tolik ke grafice...DA:O vypadala ve sve době otresne, obvzlast krajina. postavy byli celkem ok, lepsi nez v Oblivionu..ale zbytek...strach a hruza:)
      • Souhlas až na ten boj, v Origins je fajn taktický combat u kterého se musí aji přemýšlet.
        • nevim, me to moc neprislo, mozna tak ze zacatku hry, později jsme třeba pauzu mezarnikem uz vůbec nepouzival a vzasade to hral jak akcni hru (myslim dragon age).
          • kdyz ti dragon age prijde tak lehky a stezujes si pak na to, proc sis nezvysil obtiznost, ktera se dala zvysit kdykoliv behem hry? Na extreme se zapotili i ti nejvetsi veterani rpg.
          • no možná po tom patchi, ta hra byla před patchem ultra hardcore a musel jsem to pauzovat pořád.
            • hral jsem to když to vyslo, a jak rikam začátek hry celkem tuhy byl. Ale potom uz moc ne. A taky si ještě vzpominam ze když jsme hral datadisk Awakening tak jsem ho prosel vlastne jen s jednou postavou, sice tam se mnou ostatni byli ale vůbec jsme se nestaral o to co delaji protože to nebylo potřeba. A třeba toho nepovinyho draka v dataci jsem zabijel sam, pac ostatni velmi rychle pomreli, jelikož jsme se o ne nestaral. tam jsme párkrát pauzoval..pravda. Proste me osobne DA nijak extra takticka neprisla, mozna zalazi co clovek hral, ale pro dual wield bojovníka to proste zadnou velkou taktiku nepotrebovalo:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit