Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja bych bral jakýkoliv DLC k lefku s touhle hrou jsem toho hodně prožil a chtělo by to už nějaké novinky abych se k ní vrátil
  • Ocelot
    No jelikož brzy bude steamworks i pro L4D2 tak se vsadím, že někdo takové "DLC" udělá
    • Map pro L4D i L4D2 už existuje dost, akorát nejsou "vidět."
    • Myslíš, Workshop, Steamworks už je hodně stará záležitost ;)
  • Blue.Shark
    Ale jo, asi bych to zkousnul. Jen je problém, že film třeba mě zaujal tím netradičním pojetím a zbouráním pomyslných žánrových hranic. Kdyby vzniklo DLC, pak to prostě bude jen L4D s potvorama. Ale pravděpodobně bych do toho šel.
  • Hroznej film.
    • Nápad nebyl špatnej, provedení ale pokulhávalo. Místo trapné vyvražďovačky z toho raději měli udělak "mysteriózní" thriller. Vybíjecích filmů je už tolik, že mě to leze krkem.
    • Ladislav_Loukota
      Bombastický film!!!
    • Soudíš podle čeho?
      • Co podle čeho? Byla to prostě ubohá prázdná ptákovina. Jdu si pustit Turínskýho koně, čau.
  • @labrador: Asi jo no, poučil jsem se, že se těšit na horrory z trailerů fakt nejde.
  • Chcete rict konec filmu ?
  • Jazz
    Pokud se z toho nevyrojí taková sr@čka jako ten film, proč ne.
    • Film je dobrý. No a to, že se tobě nelíbil je škoda. Námět filmu je super a natočený je taky dobře. Lepší jak slátaniny typu Hory mají oči, Wrong turn nebo Texaský masakr. Jo když má film dobrý nápad, tak jej vždycky všichni odsoudí.
      • Cahir
        Hory mají oči jednička je naprosto geniální dílo! Aja sebral všechny gore a rádobyhororové režiséry, a vytřel si s nimi prd*l...
        • pokud se bavíme o původním THHE z roku 1977, tak to byla kvalitní podívaná, ale jestli mluvíš o spojení geniality a remaku z roku 2006, tak to absolutně nesouhlasím....
    • A tak film byl docela zábavný.
      • Jazz
        Ve smyslu 'komedie' určitě. Celejch 95 minut jsem se smál od ucha k uchu, jaká je to k0k0tina.
        • Ladislav_Loukota
          Vzhledem k tomu, že to byla skrytá parodie, tak to evidentně fungovalo richtig. Ačkoliv si to nepřipouštíš, tedy.
        • Tak jestli jsi čekal horror s hutnou atmosférou, tak to potom jsi si vybral špatný film.
        • Lem0n
          Pán je znalec.
          • Cahir
            Pán je pravděpodobně ve věku, kdy má potřebu se odlišovat a být rebel... Mějme pochopení.
  • zas tak "vynikající" ten film teda nebyl..
  • Škoda, že to neuvidíme.
  • BoB.2
    Hodnocení to má dobrý tak proč ne
    http://www.csfd.cz/film/253346-chata-v-horach/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit