Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, v traileru flexibilita hlavního hrdiny mi připomíná quake, ale to bude asi tím trailerem :)
  • To neni možný jakej to bude masakr *1*
  • Trailer teda strašný, ale těším se, akorát co bije do očí je ten příšerný FOV, hrozná klaustrofobie všimli jste si ? Takový uzoučký pohled, ale asi je to z konzole a na PC to půjde (doufám) nastavit, protože Wolf byl super a tohle má jestli se nepletu stejný engine, takže jestli bude shootplay jako ve Wolfovy, bude to nářez, pokud se hra povede :)
    • Hanzales
      No a o tom to je. Že je to postavené na stejném engine je docela známo, že tam půjde v configu upravit kde co včetně fov taky, ale ty si do těch konzolí stejně musíš rýpnout... Pak tě tu má brát někdo vážně. Cítím nějaký komplex, jinak nevim :)
      • Vzhledem k tomu, že ten FOV bude pravděpodobně demen*ně nastavený i v default PC verzi, bych to za rýpání nepovažoval, spíš jako naznačení, jak moc to developeři myslí vážně...
    • Ked budes starsi, tak pochopis, ze "uzoucke" su najlepsie.
    • Jack1947
      Neboj FOV půjde přenstavit přinejhorším Configem.
  • kubi-wan
    LÍBÍ! Už jen to, že se v tý dnešní šedohnědý záplavě "her na vojáčky" objeví něco takovýhleho, je úctyhodnej počin.
  • teda nevim ale ten hellknight ,pinki a coco me prijdou dost jeti...sice mam rad serii doom .ale ten jejich vzhled je fakt tragickej ...zase to nemusi bejt "navrat ke klasice "za kazdou cenu *7*
    • Jako jo, vypadá to místama u nich všelijak, ale zase baron si ze srandovního kozlíka naopak docela polepšil (pokud to měl být teda on). :D
      • já bych chtěl masakrovat normální čerty, to tu ještě nebylo
  • Krescz
    staří nerdi pardálové se u toho asi vyřádí, no naše generace to asi obejde obloukem (20)
    • generace digitálně retardovaných
    • Sorry ale pokud je ti 20 rozhodně nejsi mladší generace :D :D :D .. pochop gameří se od 6ti let třeba .. a pokud hraješ prvních pár let.. tak to si prostě jen hodně zmeškal :D
    • Jack1947
      Zrovna si ostal 20? takto gratulace... doufám žes řádně zapil *3*
      • Krescz
        nope, ale je dobré vědět, že tu stále jsou přející lidé *15* joke všichni jste 8==Dci
        • Jack1947
          Všichni jsme bejci ? ale no ták to už trochu přeháníš nemyslíš? *7*
    • Skôr naopak.
  • TheGGG
    tydle "old school" run and shoot střílečky jsou vždy po pár minutách pekelná nuda... staré doomi jsou dobrým příkladem...
    • tydle "provařený" troll and run chudáci jsou vždy po pár postech pekelná nuda... takový GGG je dobrým příkladem...
    • já jsem první 2 doomy nežral ani v době jejich vydání. Nějak mne to hledání barevných klíčků k odmykání barevných dveří nebavilo. Naopak Doom 3 byl super, ale to byl horor.
      Myslím že System Shock byl skoro ve stejné době uplně někde jinde - level designem, příběhem, atmoškou. Místo Dooma 1 a 2 jsem hrál spíš Hexena a Heretica
      • Jack1947
        Hledání klíčků ? jo to si vypůjčily z Wolfa a to byla zase naopak dobrá smažba... Myslím že tady se bude jen a jen smažit, bez nějakých zbytečností navíc.
    • iSpirit
      v tomhle s tebou souhlasím, navíc ti generičtí nepřátele by možná vyděsili desetileté děti odkojené na Krtečkovi.
      • Tak to ses musel u traileru pěkně polekat
        • iSpirit
          tady tyhle "stěry" si nech do školky, jo?
          • Ve školce se hele asi nepotkáme, už sem pár let venku, ale však ty si to užiješ od dalších dětí co tam s tebou chodí *4*
            • iSpirit
              hele já nic nehejtuji. Tenhle Doom mně připadá jako sebeparodující ptákovina. Ani nevím, pro koho je ta hra určena.
            • Ty ses začal ohánět školkou, hádám že víš o čem mluvíš.. ne sorry, ty jsi tu napřed začal rozjíždět bezdůvodný hate na Dooma, pak teprv ta školka *1*
            • iSpirit
              to bylo ještě slabší *15*
  • Jack1947
    Achjo, rychlý spletenec všeho možného ze hry a ten konec uch (spojler?) *7*

    ale joo Nebudme jak predátor a dejme tomu šanci, no co no umělá inteligence nepřátel už lepší dneska asi nebude, takže tam holt budou čekat vícméně na porážku. Aspon tam budou supr zbraně a Motorovka -> i když to "pižlání" krku toho démona byla docela síla, snad tam budou i menší potvory co rozkuchnete vejpůl. (trhání vnitřností je cool ale pomůže to hratelnosti?)

    Neviděli jsme BFG ale myslím že by si neodpustily možnost aby tam bylo. To be nebyl DOOM a ID software už vůbec...

    Nuže, nezbývá než čekat a doufat že aspon grafika bude celkem povedená...- i když z traileru ty démoni někteří vypadali docela vtipně vykulení *15* *7*

    Budeme se snad i bát? , viz. legendární (záchodek s hovínkem v Doom3) T o mi připomělo že jsem vždycky střílel na ty stráže, u dveří do základny - pěkně tam šlo dělat maso. *5* ( i když mně pak zabily). Snad se vyvarují Failu jako vbylo Ressurection of devil i když v dnešní době DLC kdoví...
    • že nebylo BFG ukázáno? to jsi asi viděl jen tohle jedno video, nicméně styď se, psát takovejhle koment na základě prvních dojmů. BFG bylo prezentováno na konci E3 Hell demo showcase
      • Však je to prosímtě Jack. Duchaplné analýzy před vydáním hry. Pak to stáhnout hned jak je to možné a následně napsat něco jako, že nic moc a za něho 6/10.
      • Jack1947
        Možný...
    • No hlavne ten koniec neni ziadny spoiler, ale pravdepodobne len jedna z animacii pri zabiti *1*
    • Rychlý spletenec všeho možnýho a záchodku s hovínkem je tenhle tvůj naprosto zbytečný komentář, volle.

      Tak hlavně, že "Failu jako vbylo Ressurection of devil" fejle...
    • mne to připadá, že chtěli udělat nového brutal dooma, proto tolik krve, motorovek, trhání vnitřností a končetin a rychlé zběsilé akce.
      Je to škoda, že nešli cestou Dooma 3. Doom 3 byl parádní sci-fi horor, který překonává pouze Dead Space. V D3 pamatuju, jak člověk na začátku hry šel, a pak najednou se spustil poplach, začaly blikat světla a už to jelo. Zplozenci pekla, lekačky, nutnost svítit si baterkou a tím pádem nemožnost střílet.
      • Jack1947
        Moc tomu nevěřím to je celé no... DOOM nebyl nikdy strašídelný ? no možná jsem se zmýlil.

        Prostě v tom nevidím zatím nic moc převratného ale třeba překvapí a jo protože je o tyhle hry noue, jsem rád za každou no... i kdyby to bylo tak podobně co to bylo v traileru. )To by bylo nic moc :/).
      • Doom 3 byla totální nuda, hra se tě trapně snažila pořád dokola vyděsit tím že ti spawnuje démony přímo za zadek *7*
        a Jack1947: fail resurection of evil? ten datadisk byl asi 100x zábavnější než samotnej doom 3..bezva akce s tím artefaktem *4*
        • Jack1947
          No nevím, ke konci už mi to tehdy přišlo docela ubijejicí - + ty poletující hlavy a ten démon nakonci hmm... třeba dneska bych změnil názor, už si to tolik pravda zas tak nepamatuji.
          • Abys to taky pamatoval pořádně, protože, když vyšel ROE, tak si tehdy ještě vyjeveně víc než teď musel dotahovat kačery. Jacku, Jacku, ty seš strašnej chuj...
            • Jack1947
              Opět gratulace že si se naučil rychle počítat... *4* *5*

              To si vem ještě, po roce 2005 jsem hrál SWAT4 ty jo ve 14ti letech hustý ne ? *8* Nicméně, na t6-7 ítková hrao si pamatuji moc dobře že mně to bavilo. Doom3 mně snad myslím i bavil nicméně Ressurection evil jsem dohrál s Cheaty... holt máme asi priority někde jinde... ale je pravda že jsem se s tím failem drobátko přehnal... zas takový fail to asi nebyl tak 6-7ítková 3hodinová či kolik záležitost... to už je lepší ne? *2*
            • Jack1947
              Ty jo takto gratulace, žes byl tehdy nablízku a sledoval co jsem dělal/nedělal tehdy ... Co mi dál o mně povíš? *8*
              • Reakce na příspěvek:

                Stačí asi jen umět jen počítat a pokud počítáš správně, tak v té době, kdy to vyšlo ti bylo 13 a jestliže teď uvažuješ jak uvažuješ a pohlížíš na hry jak pohlížíš, tak tenkrát a ty roky následující to musel být naprosto větší masakr. Takže mě ani nepřekvapuje, že si věděl a stále víš o Doomu a o ROE speciálně velký hovínko.
  • Náhodou to vypadá celkem ok. Jen jsem zvědavej jestli to dokáže být takhle badass celou dobu.Takže čím kratší kampaň tím asi lépe. A pak jen multiplayer.
    • Jj badass celou dobu, první púlka bude bad a ta druhá ass *1*
  • Tesim se, tesim ... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit