Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten projekt Utopenec TV s Tukanom je lepsi :D
  • calwin
    táto herná legenda si vážne zaslúži úspech... podľa mňa ovládanie na tabletoch bude pre túto hru ideálne... prebúdza sa vo mne nostalgia toto drtil aj môj otec :D keď ešte hrával...
  • ucho
    podle mě bez šance. chápu, že to dá asi hodně práce, aby to vlastně nebyla jiná hra, ale ono to ve finále stejně bude muset překopat trochu víc (má štěstí, že je to dost jednoduchý koncept). zřejmě i nové GUI. navíc 180k je na naše poměry celkem dost a problém je, že za to ti lidé ve finále nezískají nic zajímavého, když i hra je teď zdarma a nová verze bude zdarma. podle mě se měl spokojit tak se 100k, aby měl trochu větší šanci na úspěch (ale i to nemusí být tutovka)
  • Brány Skeldalu jsou dobrý. Jindřicha Rohlíka si pamatuju z Game Page atd.

    Hmm, normálně nejsem fanoušek prodeje slibů naivkům (= herní Kickstartery), ale tady se o žádné sliby nejedná. Hra už existuje. Asi něco pošlu.
    • Bravó ty naivko :-D
      • Copak? Přispěls na návrat klasických computer RPG a teď se ti nelíbí, že ti za to někdo říká naivko? *8*
  • BoB.2
    Já tablety nežeru.
    • To mi připomnělo úsměvnou historku z oddělení výpočetní techniky v OD Kotva v Praze, rok cca 1992?, krom Tuzexu to bylo zatim jediný místo, kde prodávali kompy. Pídili jsme se s kamarádem po nějakym tabletu a na zcela nevinnou otázku "máte tablety?" nám prodavač v onom oddělení se zcela nevinným výrazem ve tváři vážně odpověděl "to musíte do lékárny v prvním podzemním podlaží". A bylo vymalováno :D
      • Docela veselá historka, jen se divím, proč tolik mínus? Že by nepoznali, že se pravděpodobně jednalo o grafický tablet? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit