Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No necham sa rad poucit od "experta" ktory tu napise koment na jeden riadok.
    Ja som tie zdrojaky pozeral. Cele je to Ccko, prakticky bez komentarov a dokumentacie (aspon to co je na sourceforge v svnku) a Assembler. Aktualna verzia je portnuta do windowsu a ta uz asm zdrojaky nepotrebuje (aj ked stale v cckovskych je cast kodu inline assembler, hlavne prehravac ich vlastneho videoformatu a nieco co vyzera ze ma na starosti vykreslovanie backgroundu, lepsie povedane ta asm cast vykresluje text podla fontu). Inak audio aj grafika v tej novsej verzii od povodneho programatora, tusim Bredy, pouziva Dx8.
    Po hodine sa mi to podarilo ako tak skompilovat bez podpory audia (nejak to nechce spolupracovat s poslednym DXSDK) a stale to obsahuje kopec warningov.
    Takze si myslim ze ten mesiac, aby sa do toho niekto ponoril a pochopil ten kod je +/- este mozno aj malo, kedze to asi bude najlepsie cele prekopat. Idealne asi do C++ ktore potom podla platformy este bude treba obalit nejakym tym ObjectiveC na IOS a javou na Androide.
  • Za těch 180 000 by mohl nádherně udělat novou hru nebo pokračování Brány Skeldalu 3. Samozřejmě nezávislou hru, žádný Diablo 3, něco jako Legend of Grimrock. Na to bych milerád přispěl. Ale on to chce na mobilní port.. pokud to vybere tak mi bude trochu líto že ty peníze nešly na nový projekt - mohly jsme mít nový český RPGčko (první od dob Inquisitora pokud se nepletu?)
  • No jak sa jedna o nekomentovany assembler a Ccko napisane pred 15 rokmi, tak si asi nikdy neprogramoval ty.
  • Měsíc stráví čtením zdrojáku? Hm je vidět že ty jsi nikdy neprogramoval, tak o tom raději nemluv, když o tom nic nevíš.
  • Doporučuji původni originální Bard's Tale. Dneska je soucasti toho nového Bard's Tale na iOS i na Android. Dokonce je tam cela původní trilogie. Hrával jsem ji na C64. To jsou vzpomínky...
  • Bohuzel to nejlepsi asi zatim predstavuje Deadly Dungeons a to je neco jako Dungeon Hack - nahodne generovane urovne (az na par). Neni to vubec spatne, ale neni "ono"
  • Záleží jak se na to díváš. Pokud to bereš jako sumu kterou musíš sehnat za měsíc, aby si nestrávil další dva měsíce na jipce, nebo jestli se na to díváš jako na tvou celoroční mzdu.
  • vlastik.plaminek
    Pokud ti 180k nepříjde jako moc peněz, tak zvedni pr*el od kompu, odstěhuj se od rodičů a začni makat. Potom si povíme.
  • za tohle ban tyvoe .. hnuj
  • Nová česká klikačka!! Výplaty zasílané také na české bankovní účty. Doporučuji!!
    http://www.clixboom.com/?ref=rp21 *5*
  • Počkat počkat... Yuffie.. Jo, František Novák! Už vím! To tvoji rodiče a prarodiče, ještě s miliony ostatních Nováků, Svobodů a Vomáčků, se vzdali českého kapitálu v projektu kupónová privatizace jeho rozprodáním za mrzký peníz různým Koženým a Kellnerům. A teď si jejich děti a vnuci stěžují, že kapitalismus je svinsto! Bodejž by ne, bez kapitálu to opravdu není veselé.
  • Já hraju na tabletu LoG a je to stejně super jako na PC *3* takže za mě, ať to dotáhne do konce, protože ruku na srdce to co se vydává na tablety za hry jsou z 90% samé pytloviny.
  • pěkná, že?
  • Brány k sedadlu byl graficky povedený dungeon, ale podle mě tam chyběl slušný (nebo jakýkoliv) příběh a nudou jsem odpadl zhruba v polovině hry. Ale případné kickstartnuté pokračování rád vyzkouším.
  • Pro ucho: na play / app storu je celkem dost placenych her, ktere jsou jinak zdarma (a casto i open source). Napr. Wesnoth. Takze v tom by problem nebyl :).
  • Pokud mi na Adnroidu najdete kvalitní koridorový dungeon budete mnou oslavováni. ... protože žádný takový není a díky tomu bych tomuhle projektu fandil. .....
  • a ten máš snad na mobilu ?
  • Docela veselá historka, jen se divím, proč tolik mínus? Že by nepoznali, že se pravděpodobně jednalo o grafický tablet? *3*
  • Bože můj. Vraťte se do svého doupěte číst Ayn Rand a nečeřte vodu nesmyly, vy jeden "kapitalisto". Pokud pro Vás není problém vydělat mávnutím čarovného proutku 180K, tak Vám jenom gratuluji, ale je třeba se vrátit nohama na zem. Nejste Vy náhodou Leo Beránek?
  • O rozumnosti alebo sanci na uspech takehoto portu sa da polemizovat. Je fakt ze Brany Skeldalu sa tazko mozu porovnavat s Tromentom a podobnymi Kickstarterovymi titulmi a to tu rozoberat ani moc nechcem, ale fascinuje ma ta bezbreha schopnost novinara vyjadrovat sa ku vsetkemu bez stipky vedomosti (aspon to tak vypada). Reagujem hlavne na komentare k cene od p. Polacka v podcaste. Evidentne nema o tom ani paru. Zdrojaky ku skeldalu su volne pristupne na sourceforge, ked chce nech si ich stiahne. Je to prevazne C s mixom ASM a cast enginu je cisto ASM. Kod teda neni zrovna lahko citatelny a ako som zbezne pozeral ani moc komentarov tam nieje. Ak sa do portu niekto pusti tak predpokladam ze tak mesiac stravy minimalne citanim zdrojakov a snazenim sa pochopit ako to funguje. A vzhladom na to ze Rohlik chce spravit port na IOS aj Android potrebuje programatora ktory zvlada obe platformy. Ak si povieme ze to zvladne za 4 mesiace, co moeze byt aj dost malo, tak pri 180k to vychadza na 45k plat pre jedneho na full time. Malo,vela ? a to tam este niesu zahrnute dalsie naklady. Nemyslim si ze ta cene je nejak premrstena. Ci asi programatorovy ma staci red bull a k tomu ma zuvat parok v rozku a byt spokojny ze ano...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit