Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    Před časem se tu psalo, že moderování diskuzí bude mít na starosti novej team lidí a že se jejich úroveň zvýší. No, nějak se to zadrhlo zdá se...
    • no tak ti co pisou recenze jsou teda echt magoři to bude asi ten novy team lidi :D protoze to je fakt znát
      • od noveho designu mi stejne prijde ze si s games udělal blog nějaky retardovany magor
    • Jn , takym sem si to říkal. Hold už je to tady taková žumpa, že ani flotila hovnocuců to nemá šanci pojmout
    • Vojta_Ilavsky
      Ber to tak že nikdo nemá rád Slováky.
      • RedEagle
        No je to možné priatelu, nedivím sa ja ich tiež nemám rád :) osobne sa už 5 rokov nepovažujem za slováka ale za európana. Pretože sa hanbím za svoj štát a ludí čo v nom žijú. A europania sme všetci..zatial.. Ale aj tak si myslim že na web stránku o počítačových hrách toto nepatrí.
        • Vojta_Ilavsky
          V tom jsem stebou zajedno, snažím se pouze objasnit nejasnou absenci cenzorů v tomto diskuzním vlákně.
      • The_Troll
        ...nikto nemá rád Vojtu_Ilavskyho... :(
    • pokud se nepletu, tak to bylo na apríla... ;-)
  • Jack1947
    I takhle končí taktické akce, bohužel *7* ...
  • No hru jsem si koupil, (naštěstí s velkou slevou) a čekal něco podobného jako předchozí Breach and clear, nicméně mé zklamání nemohlo být větší. Recenze je na můj vkus dost mírná, i když většina věcí v ní napsaných sedí na 110%, je to totální hnus (ta hra)!! Vřele doporučuji v druhě mapě vlézt bez questu do té ohromné jeskyně a dát si tu práci s projitím všech 20ti úrovní. Tehdy pochopíte, co to znamená neoriginalita. Něco takového jsem snad ještě neviděl
  • Chtělo by to reinkarnaci battle island incubation.
    • hrals gorky 17? to trochu pripominalo stylem hry, tahovka s ruzne vybavenyma vojakama a na polskou hru to bylo dobry *5*
      • Prej na polskou hru *15* Gorky 17 kdysi dopařeno. Pecka!
        • VaZqeZ_EU
          Není to žádná pecka, ale na půl dne, by tě mohla bavit "online" hra - Xeno Squad.
          Je postavena na systému Incubation.
          http://www.xgenstudios.com/play/xeno-squad
          https://www.youtube.com/watch?v=FGATXVTe3EI
          Jinak bych se nebál, že by podobná, hra nevznikla. Zajímavé je, že oproti zmiňované hře, se mě např. XCOM líbil, ale nebavil.
  • uz me sere jak se snazite otravit ceske weby tou svoji pomrdanou slovenstinou ktera degraduje intelekt na bod 0
  • RedEagle
    Už len to že hrač ovláda len 4 vojakov mi pride dost velká hlupost ktorá kazí hru bez ohladu na to či je inak dobrá alebo zlá.
    • No, sníženou hladinu intelektu tady značí jiné příspěvky.
      Za takovéhle Čechy se fakt stydím.
    • uz me sere jak se snazite otravit ceske weby tou svoji pomrdanou slovenstinou ktera degraduje intelekt na bod 0 uz me sere jak se snazite otravit ceske weby tou svoji pomrdanou slovenstinou ktera degraduje intelekt na bod 0
      • niceguyfromrussia.ru
        No tak teda ty tu ale prezentuješ ten svoj národ :D
        • NO ani ne prezentuje jen sebe a svuj intelekt. Ikdyž pravda je, že většina populace žijící na území ČR, Maďarska, Slovenska mají podprůměrnou inteligenci (v rámci Evropy) to je prostě daný fakt, takže vlastně ano z části prezentuje většinu. Smutné
    • vem si sebou vsechny ty slovenske mrdky a tahnete s ceskych serveru :D *13*
      • S koho, čeho... slyším z, píšu s.
        • takze nemas pravdu ty mrdko
          • je to uplne to same jako kdybych si na kus papiru napsal ze mi patri ceska republika a sam si to podepsal :D :D
            • mozna sem to vysvetlil blbe a snad chapete co tim chcu rict
        • ty kryple to si nemuzu to cestinu trochu poupravit podle svojeho ? *10* pišu S protože nechapu ktery magor vymyslel ze se ma psat Z aha ? takze zavadim nove pravidla ceskeho pravopisu podle sebe proc ne ?
          • ja si proste myslim ze ma byt S stejne tak jako ten krypl co vymyslel ze se pise Z jak mi muzes dokazat co je spravne ? kdyz oba dva zpusoby vymyslel clovek hm ? .D
            • a ze se ktomu priklonila vetsina jeste neznamena ze to tak ma byt prece ne ? udelejte si vlastni nazor a nebudte ovce :D
        • to víš, obrana češtiny *1*
  • omlouvam se za dementni OT poznamku a dotaz,ale ten artwork obrazek u toho auta a i z te laboratore je imho famozni :) Nevi nekdo o podobenych obrazcich se zombie tematikou?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit