Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NO ani ne prezentuje jen sebe a svuj intelekt. Ikdyž pravda je, že většina populace žijící na území ČR, Maďarska, Slovenska mají podprůměrnou inteligenci (v rámci Evropy) to je prostě daný fakt, takže vlastně ano z části prezentuje většinu. Smutné
  • od noveho designu mi stejne prijde ze si s games udělal blog nějaky retardovany magor
  • no tak ti co pisou recenze jsou teda echt magoři to bude asi ten novy team lidi :D protoze to je fakt znát
  • Vojta_Ilavsky
    V tom jsem stebou zajedno, snažím se pouze objasnit nejasnou absenci cenzorů v tomto diskuzním vlákně.
  • mozna sem to vysvetlil blbe a snad chapete co tim chcu rict
  • RedEagle
    No je to možné priatelu, nedivím sa ja ich tiež nemám rád :) osobne sa už 5 rokov nepovažujem za slováka ale za európana. Pretože sa hanbím za svoj štát a ludí čo v nom žijú. A europania sme všetci..zatial.. Ale aj tak si myslim že na web stránku o počítačových hrách toto nepatrí.
  • The_Troll
    ...nikto nemá rád Vojtu_Ilavskyho... :(
  • je to uplne to same jako kdybych si na kus papiru napsal ze mi patri ceska republika a sam si to podepsal :D :D
  • takze nemas pravdu ty mrdko
  • a ze se ktomu priklonila vetsina jeste neznamena ze to tak ma byt prece ne ? udelejte si vlastni nazor a nebudte ovce :D
  • ja si proste myslim ze ma byt S stejne tak jako ten krypl co vymyslel ze se pise Z jak mi muzes dokazat co je spravne ? kdyz oba dva zpusoby vymyslel clovek hm ? .D
  • ty kryple to si nemuzu to cestinu trochu poupravit podle svojeho ? *10* pišu S protože nechapu ktery magor vymyslel ze se ma psat Z aha ? takze zavadim nove pravidla ceskeho pravopisu podle sebe proc ne ?
  • Jn , takym sem si to říkal. Hold už je to tady taková žumpa, že ani flotila hovnocuců to nemá šanci pojmout
  • Vojta_Ilavsky
    Ber to tak že nikdo nemá rád Slováky.
  • Jack1947
    I takhle končí taktické akce, bohužel *7* ...
  • to víš, obrana češtiny *1*
  • pokud se nepletu, tak to bylo na apríla... ;-)
  • niceguyfromrussia.ru
    No tak teda ty tu ale prezentuješ ten svoj národ :D
  • S koho, čeho... slyším z, píšu s.
  • Whoossain
    Před časem se tu psalo, že moderování diskuzí bude mít na starosti novej team lidí a že se jejich úroveň zvýší. No, nějak se to zadrhlo zdá se...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit