Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, sníženou hladinu intelektu tady značí jiné příspěvky.
    Za takovéhle Čechy se fakt stydím.
  • uz me sere jak se snazite otravit ceske weby tou svoji pomrdanou slovenstinou ktera degraduje intelekt na bod 0 uz me sere jak se snazite otravit ceske weby tou svoji pomrdanou slovenstinou ktera degraduje intelekt na bod 0
  • uz me sere jak se snazite otravit ceske weby tou svoji pomrdanou slovenstinou ktera degraduje intelekt na bod 0
  • vem si sebou vsechny ty slovenske mrdky a tahnete s ceskych serveru :D *13*
  • VaZqeZ_EU
    Není to žádná pecka, ale na půl dne, by tě mohla bavit "online" hra - Xeno Squad.
    Je postavena na systému Incubation.
    http://www.xgenstudios.com/play/xeno-squad
    https://www.youtube.com/watch?v=FGATXVTe3EI
    Jinak bych se nebál, že by podobná, hra nevznikla. Zajímavé je, že oproti zmiňované hře, se mě např. XCOM líbil, ale nebavil.
  • No hru jsem si koupil, (naštěstí s velkou slevou) a čekal něco podobného jako předchozí Breach and clear, nicméně mé zklamání nemohlo být větší. Recenze je na můj vkus dost mírná, i když většina věcí v ní napsaných sedí na 110%, je to totální hnus (ta hra)!! Vřele doporučuji v druhě mapě vlézt bez questu do té ohromné jeskyně a dát si tu práci s projitím všech 20ti úrovní. Tehdy pochopíte, co to znamená neoriginalita. Něco takového jsem snad ještě neviděl
  • Prej na polskou hru *15* Gorky 17 kdysi dopařeno. Pecka!
  • hrals gorky 17? to trochu pripominalo stylem hry, tahovka s ruzne vybavenyma vojakama a na polskou hru to bylo dobry *5*
  • Chtělo by to reinkarnaci battle island incubation.
  • omlouvam se za dementni OT poznamku a dotaz,ale ten artwork obrazek u toho auta a i z te laboratore je imho famozni :) Nevi nekdo o podobenych obrazcich se zombie tematikou?
  • RedEagle
    Už len to že hrač ovláda len 4 vojakov mi pride dost velká hlupost ktorá kazí hru bez ohladu na to či je inak dobrá alebo zlá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit