Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin
    ne nemali by dorobit nejaký dow! :D veľmi ma sklamalo že COH online nakoniec skončil ako pilotný projekt... hra sama o sebe nemala ten šmrnc ako keď človek vytiahol na bojisko neviditeľný gulometný team tak to naozaj stálo za to...
    • XorxoxTalarius
      Tak CoHO stale bezi, oni ho zrusili pouze v evrope, ikdyz nevim proc, jelikoz z neho meli penize stale, kdezto z CoH meli jen kdyz vydali nejaky add-on. Navic to bylo stokrat lepsi diky moznostem ktere mel hrac k dispozici.
      • calwin
        súhlasím ale vážne nechápem tento krok... počujem prvý krát že COHo je stále online lenže v USA a v azii... mal som dojem že odstavili servery a adios... z niekoľko giga na mojom disku sa stal bezcenný odpad... ale donútilo ma to kúpiť všetky prídavky aj s hrou COH... jednak tam mali po skončení funkčnosti COHo dobrú zľavu na COH gold...
        • XorxoxTalarius
          No ale porad to neni CoHO :) Coz je skoda :)

          Jinak CoHO funguje pouze v Cine ani v americe ci jine zemi si ho nezahrajes, tedy muzes si ho zahrat na cinskem serveru, ale ...
  • Company of Gyros :D jednicka byla fajn

    http://www.freewebs.com/saints-row-2/CompanyOfGyros.jpg
  • Myslím, že CoH si zalouží pokračování, jen to nesmí podělat, hlavně nechat úžasnou hratelnost, inspirovat se u skvělých modů jako je např Blitzkrieg a vylepšit online lobby
  • XorxoxTalarius
    No hlavne doufam, ze jestli delaji CoH 2, tak ze si vemou soucasny system a nebudou vymyslet nejake silenosti (napriklad DoW a DoW 2 - dve naprosto rozdilne hry). Jinak jsem smuten jelikoz zase bude trvat nekolik mesicu nez se hra vybalancuje do te miry ze spojenci nebudou superoverpowered .... ale Relic je jedno z mala studii, ktere se o sve hry stara, tedy ty po chvili dozraji jako vino a snad se i vyvaruji zbytecnym chybam pri startu (dodne si pamatuji jak dali do Tales of Valor mapy vytvorene uzivateli a z pulky budov na mape neslo strilet).
    • s prirovnanim dow a dow2 musim souhlasit... dow pro me je srdcova zalezitost s neustavajici akci, dow2 jsem zkousel asi trikrat a i kdyz jsem se premahal dat hre sanci, tak me vubec nechytla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit