Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    No hlavne doufam, ze jestli delaji CoH 2, tak ze si vemou soucasny system a nebudou vymyslet nejake silenosti (napriklad DoW a DoW 2 - dve naprosto rozdilne hry). Jinak jsem smuten jelikoz zase bude trvat nekolik mesicu nez se hra vybalancuje do te miry ze spojenci nebudou superoverpowered .... ale Relic je jedno z mala studii, ktere se o sve hry stara, tedy ty po chvili dozraji jako vino a snad se i vyvaruji zbytecnym chybam pri startu (dodne si pamatuji jak dali do Tales of Valor mapy vytvorene uzivateli a z pulky budov na mape neslo strilet).
    • s prirovnanim dow a dow2 musim souhlasit... dow pro me je srdcova zalezitost s neustavajici akci, dow2 jsem zkousel asi trikrat a i kdyz jsem se premahal dat hre sanci, tak me vubec nechytla
  • Company of Heroes je geniální strategie, která nemá dodnes konkurenci. Perfektně zvládnutý systém krytí, fyzika, grafika, do příchodu Empire: Total War nejlepší detaily modelů. Doufám, že konečně vydají dvojku. Nemůžu říct jestli je Dawn of War špatná, nehrál jsem ji, ale můžu říct, že se mi nelíbí to universum. Milovníci WW2 by si zasloužili CoH2. Mohla by se odehrávat v Africe, Rusku. Japonsko, by asi bylo těžší zpracovat. Přeci jen džungle kryje vojáky pohledu hráčovu.
  • To si s nějakejma Generals 2 od EA Biowhore pořadně vytře.
  • Myslím, že CoH si zalouží pokračování, jen to nesmí podělat, hlavně nechat úžasnou hratelnost, inspirovat se u skvělých modů jako je např Blitzkrieg a vylepšit online lobby
  • Jsem pro CoH2. Normálně do diskusí nepřizpívám ale když jde o Company of Heroes... Skvělá hra, dobře vybalancovaná, netrpí přemírou zbytečných jednotek a hratelných frakcí to co hra obsahuje je dobře zpracováno a je to ZÁBAVA :-). Absence námořních či jiných bitev je možná i plus protože autoři se mohou plně soustředit na důležitější věci nežli prát do hry další zbytečný obsah. Mody na CoH nehraji samotná hra je super. Jednoznačně bych byl pro CoH2 opět na polích 2. světové války i pro ponechání pouze zaměření na pozemní bitvy. Jen prosím NE další DoW2 to je takový pomalý nudný prostě 0. CoH je moje nejoblíbenější strategie vůbec protože si to zasluhuje.
  • Joo to je jedině dobře, jedna z nejlepších strategií z 2.světový. S kámošem paříme hodně často CoH Tales of Valor :))
  • Kvůli novýmu CoHu bych se aj donutil upgradovat kompa, čemuž už pár let úspěšně vzdoruji. *4* Jinak co se týče doby kdy bych chtěl CoH2, já bych se odvážil z druhý světový jít na třetí světovou v 60tých letech. Nejen že by se tam mohli oběvit nové věci jako první útočný pušky, vrtulníky a stíhačky, ale zároveň by ještě ve hře zůstavaly ty z CoHu jako pušky, vrtulová letadla, at děl a to by mohlo být luxusní kombo vzhledem k tomu že to je ne moc časté, jedině ne moc dobře zpracované téma jen v Codename Panzers Cold War jestli vím.

    I když teď budu možná trochu proti svému fanouškovskému přesvědčení o CoH a kdyby byl Homeworld 3 obohocený o boje na zemi(popř. Warhammer o boje ve vesmíru, ale ten až zas tak nemusim), či ještě líp by mohli být propojeny s boji ve vesmíru, to už by byl adept na nejvíc strategii jakou jsem kdy hrál a klidně bych za CoH 2 měnil.
    • Zkus World in conflict. Dohrál jsem před měsícem a mimo toho, co bys chtěl zkusit, má hra ještě velmi silný příběh !!!
      • Ten mám už od mp betaverze ze skore koupený(tak před třemi lety) a zrovna náhodou jsem ho teď rozehrál znova. Původně jsem chtěl jen vyzkoušet Modern Warfare mod v2, ale jen tak jsem si zapl kampaň a už mi chybí ubránit jen poslední defenzíva. Jinak tlučhhuba Bannon, není nejlepší voják, ale bylo mi ho dost líto. *4*
      • calwin
        sorry zatroloval som :D

        wic som hral dosť dobrá hra ale príbeh som nepostrehol :D
        • Njn, nesmíš odklikávat cutscény a poctivě číst konverzace mezi důstojníky, ten příběh je tam půlka atmosféry kampaně.
  • jindra.veliky
    to by bylo good asi se u PC blejska na lepsi casy
  • calwin
    ne nemali by dorobit nejaký dow! :D veľmi ma sklamalo že COH online nakoniec skončil ako pilotný projekt... hra sama o sebe nemala ten šmrnc ako keď človek vytiahol na bojisko neviditeľný gulometný team tak to naozaj stálo za to...
    • XorxoxTalarius
      Tak CoHO stale bezi, oni ho zrusili pouze v evrope, ikdyz nevim proc, jelikoz z neho meli penize stale, kdezto z CoH meli jen kdyz vydali nejaky add-on. Navic to bylo stokrat lepsi diky moznostem ktere mel hrac k dispozici.
      • calwin
        súhlasím ale vážne nechápem tento krok... počujem prvý krát že COHo je stále online lenže v USA a v azii... mal som dojem že odstavili servery a adios... z niekoľko giga na mojom disku sa stal bezcenný odpad... ale donútilo ma to kúpiť všetky prídavky aj s hrou COH... jednak tam mali po skončení funkčnosti COHo dobrú zľavu na COH gold...
        • XorxoxTalarius
          No ale porad to neni CoHO :) Coz je skoda :)

          Jinak CoHO funguje pouze v Cine ani v americe ci jine zemi si ho nezahrajes, tedy muzes si ho zahrat na cinskem serveru, ale ...
  • zx_spektrum
    Jó Homeworld by nebyl špatný, ale nevím jestli to už není spíš jen zbožné přání...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit