Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • idi***i musej vždycky dobrej titul po**at jedním kouskem.
  • Počkat. Co přesně má tahle hovadina tak společnýho s Inglorious basterds? Co já si pamatuju, tak v basterdech nikdy nešlo o bezhlavou řež s raketomety a motorovkami. Tohle srovnání mi přijde naprosto mimo mísu a nechápu, že to napadlo tolik lidí.
  • pojebali kone voz
  • to už to rovnou mohli pojmenovat hanebný pancharti: video-hra
  • Čisty odpad.
  • p.AdamoKitini
    Jako fanousek BiA,kdy jsem hral prvni dil az po posledni,me tento dil docela zarazil.
    Myslim si,ze zamer vyvojaru neni spatny,trosku odbocit od takticke hry a zkusit neco noveho,jen jak vsichni rikaji,nemelo se to jmenovat Bia: Furious 4.
    Snad to vsechno dobre dopadne a doufejme,ze si kluci od Gearboxu neudelaji ostudu.
  • KIMCID
    jak zničit dobré jmeno ,jedné dobré hry *9* *9* *9*
  • no nechci to srovnávat s jinýma hrama ale to ja jako kdyby se CODka najednou dali na závodění ...
  • Presto ze to muze byt zabavny a zajimavy kousek nelibi se ze to nese znacku BiA, podobne jako se jinym nelibi ze akradovky od Codemasters nesou znacku OFP. Zcela zbytecna degradace zavedene znacky.
  • Vím že spousta lidí se mnou nebude souhlasit, ale myslím si že je to super nápad než stereotipní válečné hry typu : běž do bunkru, zabij generála, předej rozkazy.... Jen bych tomu dal jiný název než BiA. Už se na to těším, protože jak už jsem říkal CoD, MoH atd. už mě nebaví (je to pořád to stejné jenom někde jinde). A přiznejme si to tomahawk, motorovka a paralizátor ještě v žádné válečné hře nebyli ! :)
    • Cajk
      tak tohle je trochu smutnej komentář..
    • Bez do bunkru, zabij generala....hral si vubec nejakej dil BiA? A jak to vubec muzes srovnavat s CoD?
      • Tohle nemá smysl komentovat,určitě to přiláká nové a mladší publikum ale ten kdo hrál předchozí díly tak musí cítit vztek že to takhle prasej.Jinak nic proti Tarantinovejm Hanebním Dementům ale tohle už je druhý film kterej mě od režiséra težce nesednul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit