Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    dle brakových nízkokvalitních filmů nemohlo vzniknout nic jiného, než podobně (ne)kvalitní hra... toto jsou filmy na úrovni produkce Adama Sandlera, ale je to z 70.  a 80. takže zase budeme předstírat, že to je na nějaké vyšší úrovni...

    • Ta dvojice je parádní a já ji mám rád, hlavně v těch westernových filmech. Dnes už bohužel nic takového nevzniká a je to škoda. Žádný primitivní trolling na tom nic nezmění :-).

      • TheGGG

        *naštěstí nevzniká

        • Štěstí v tom hledá jen kret@n.

    • Jack1947

      Nebudem nic předstírat a co bys čekal nějakou vysokorozpočtovou 3rdps akci ?

      • TheGGG

        nope, podle odpadních filmů može vzniknout jen odpadní hra, takže žádný překvápko

        • Duncan66

          ty jsi odpad a tem filmum nesahas ani po kotniky. 

          • TheGGG

            hahaha a už tu máme jednoho vzteklýho... ty filmy jsou šunt a budu rád, když mě s takovou brakovou primitivní zábavou nebudeš srovnávat... umělecká kvalita těch dvou šašků je na úrovni filmů o megažralocích, nebo 80tkových akčnácích (tzn. unterfilm)... ale to není moc překvapení, italské komedie to byla vždy pakárna, oni jsou spíš směšní nechtěně v reálném světě a globální politice

            • Jdi se koukat na princeznu ze mlýna nevíš a evidentně netušíš o čem jsou ty filmy jsou o zábavě a humoru né o 3AAA čkovém scénáři.

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                "zábava", "humor" aha... a určitě se taky bavíš u filmů od trošky... to je taky taková lidová zábava pro prosté

                • Duncan66

                  Reakce na příspěvek:

                  kdo to rika ten to je, na toho to plati. Ty budes asi jeste decko, takze na tebe asi takto, ze? 😛

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    "kdo to rika ten to je, na toho to plati." a pak že se to v té pomocné nic nenaučilo

            • Duncan66

              Tak pokud ti jde u blaznive komedie o umeleckou kvalitu, tak jen pootvrzujes, ze mas v kebuli poradne vymeteno a misto mozku mas ten odpad 😛

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                bláznivá komedie, která je asi tak vtipná jak videa na youtube kde kočka spadne ze stolu nebo si člověk narazí rozkrok... nejprimitivnější forma humoru pro nejprimitivnější typy diváků

                • i586

                  Reakce na příspěvek:

                  Nebo taky:

                  "nejprimitivnější forma gameplaye pro nejprimitivnější typy hráčů"

                  =CoD

                  Tady si někdo honí ego na filmech. ^^ Jó, vychutnej si svojí medicínku...

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    no ano, přidej se k mase haterů CoD brouku, tím si tady jistě šplhneš... ale nadávat na nové věci kor AAA hry, to tu dělá každý jetel... já ale rozkopal vaše milované odpady z let 70. 80. a 90., tedy taková éra zdejších dědků, na kterou se nesmí říct půl zlého slova... a přesně to tě rozpálilo doběla jako zprávného neckbearda... so sweet

                • Duncan66

                  Reakce na příspěvek:

                  njn, porad dokazujes o sobe to same dokola clovece. 

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    dokazuji že mám vkus a filmy se spencerem a hillem jsou odpad na úrovni produkce adama sandlera

                • Kompost

                  Reakce na příspěvek:

                  tak to by sa ti potom ale malo pacit nie?

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    nah, podobně tupou zábavu nesleduji... jediná videa která pobaví jsou ta kde si hubu narazí dredatý skejťáci, ale to mám spíš pocit boží spravedlnosti než radost

              • Reakce na příspěvek:

                Ale to víme už dlouho 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit