Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky bych chtěl aby se udělal film podle Half-Life… *4*
  • Doom s rockem byl Odpad fakt spatnej a hlavne opet film ktery ma s hrou spolecneho pramalo .... (v pripade doomu hlavne BFG) .... Prince byl peknej ale se sands of time mel taky malo spolecneho .... Resident je jeden velky vymysl ktery se taky nedrzi predlohy ..... Nevim proste ikdyz film je sam o sobe jakztakz tak me vzdy dokaze nasrat jedna docela dulezita vec .... a to je ze se nikdy nedrzi PREDLOHY (snad jen Silent Hill kterej byl perfektni!!!!!!) ... Co to je delat film podle hry kterej s hrou ma spolecny jen nazev??? co to je za zverstvo????

    Red Faction... Robert Patrick? tak to bude BRAK!!!!!
    Resident Evil 5? - uz nic necekam!!!
    Tomb Raider - no ty byly slusny nenarocny odreagovacky tam se to nak neresilo!!!!

    3D filmy??? Nepotrebuju ani sem nikdy nepotreboval :)
  • Me se filmový doom líbil , hlavne tam hrala hrozne hezka herecka a ten jeji bratr byl taky sympatak, oba spickovi herci, treba ten bratr byl z Pana prstenu. Nebylo to vubec spatny. Je to solidni namet a jen to chce solidniho scenaristu
  • skoda jen ze na konci neprseli kocky tim by to dokonale uzavrel ale ty atomovky taky nebyli spatny :)
  • No to tedy neměl. Kde jinde uvidíš jak se dá použít kočka jako tlumič na pistoli.
  • jojo postal nemel chybu
  • Metal Gear film už dávno je. A je dokonce velmi pěkný aspoň tedy pro mě.
  • RADŠI NE.... bez dalšího nízkorozpočtového braku se obejdu :)
  • Ja se nejvice tesim na Metal Gear film. Prej na to bude dohlizet Hideo, tak to jsem zvedavej.
  • Spades
    Takovej Blair Witch Project, nebo treba cloverfield jsou uplne dokonale FPS filmy
  • ucho
    filmy podle her má v malíku Uwe Boll, já myslím, že Dooma by si zasloužil on.
  • tak ako posledny resident evil 4 bol epic fail na to nech sa uz vyjeabu resdent pre mna skoncil 3jkou kde mala cele laboratorium pre seba a jej krv bola klucom k ukonceniu t-viru gg koenc no more nekazti to uz ...
  • těžko říct co bude mít větší šanci,záleží kdo to dostane do rukou,kéž byh mohl říct že to bude zřeba Nolan nebo Aronofsky či bratři Wachovští ))) každopádně jsem zvědav a necháme se překvapit (kromě snad rezidenta,toho neprožívám už od prvních dílů) Každopádně bych měl lepší náměty, třeba takovej Half-life na plátně je můj sen a je toho víc :)
  • Radši bych viděl další pokračování na PC, film se mi nelíbil...
  • 1st person natočit není snadný, předně. Jinak ale nevidím důvod, proč by na to neměl nikdo jít. Naopak, proč bych měl jít na tuctovej film? Scénář tuctovej, kamera tuctová ... když už nic, 1st person zpracování by byl pro mne palec nahoru. Zvlášť u DOOMa, který odkazuje na 1st person 3D řežbu. Byla to klasická akce po všech stránkách, čekal jsem DOOMa, asi jako většina, se vším všudy.
  • Však, Capcom si opět kutí svůj vlastní Resi filmek ...
  • novej filmovej Doom bych určitě bral,ale aby to bylo víc jak ve hře,tudíž opravdu pekelné bytosti,ne nějací laboratorní nedomrdci,Tomb Raidery se mi líbily oba,ale Angeliku už bych tam nedával,to radši Karimu Adebibe,Residenty taky mužu,ale už sou čtyři,tak aby toho nebylo moc a dokola,ikdyž proti Mille nic nemám,Red Faction by taky nemusel byt špatnej,zato Halo asi neuvidim,ale než aby to zprasili,si ho radši zahraju
  • jen ne dalsi dil residenta,ty filmy kazi jmeno hry.hlavne posledni vytvor bylo neco strasnyho,s tim 3d se to prehani a koukat na to je za trest.pritom by stacilo natocit film ktery by se drzel hry,treba prvni dil by mohl byt neuveritelne strasidelny,nebo ctvrty dil ve spanelsku s vesnicanama az po laborku by taky nemusel dopadnout spatne,jen to natocit vic jako dawn of the dead nebo walking dead,proste zadny salta,dvojity brokny,scifi skoky a podobny kraviny.mozna by u nataceni mel byt tym z capcomu jako tomu bylo u sillent hillu ktery podle me dopadl docela slusne jako film
  • to ja hraju tetris na zachode kazdej den. Dycky se pokousim jednotlive kousky hovna v míse poskladat do jedne rady
  • Aha. To trochu ale mícháš jablka a hrušky. Doom byl první jako hra ale Jones byl první jako film.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit