Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • filmovej doom byla hrozna blbost, indiana jones byl mnohem lepčíí
  • Ja nastesti casu kterej jsem filmu DOOM venoval taky litovat nemusim. Modri jiz vedi...
  • nejlepsi film podle hry by bylo tohle
    http://www.youtube.com/watch?v=LHY8NKj3RKs
  • Tak od toho filmu asi nikdo nečekal že to bude něco jinýho než béčko.
    Ale i béčko dokáže pobavit a Doom rozhodně v týhle kategorii patří k tomu lepšímu. Už jsem viděl mnohem horší filmový adaptace her. Buďme rádi že to nedělal Uwe *1*
  • ucho
    tak to už jsi propásl... bylo.
  • :DDDDDDDDD
    a sledovali bychom ho na zachode, kam tetris pro kraceni chvil patri :D
  • Nemůžu se doškat filmového zpracování Tetrisu! *1*
  • "již pátý film ze série Resident Evil, tentokrát natočený ve 3D"

    Dnes mam rypavou, nebyl nahodou Resident Evil: Afterlife 3D? :)
  • Další americká piczovina..jen to ne pro boha *1*
  • Nezapomeňte výhledově na film The Sims. To bude taky jistě hodnotné dílko *5*
    Snad by podle toho šla natočit satira o každodenní rutině a s nadsázkou si klást otázky, zda-li jsme řízení vyšší mocí, jestli nás ve stereotypu podporuje nebo nám chce pomoct, atd... ale tomu nevěřím. Spíš to bude sra.ka
  • Celý film byl pro mě skvělý už jen díky té pětiminutové pasáži, která vypadala jako FPS *1*
  • Prepáč ale keby bol celý film z pohľadu hlavného hrdinu tak by na to nešiel určite nikto !!! A na ten príbeh čo sa tu stále rozoberá len toľko, že keby bol príbeh podľa orig. hry DOOM tak je to scifi hororový trhák na ktorý by určite šli aj tí ktorí hru vôbec nepoznajú, len by to musel natočiť režisér nie packal. *3*
  • 1tka nebola moc zla ale nepovedal by som ze bola nejaka uzastna, ale vzdy lepsie jak 90% filmov ktore natocili za posledne 2 roky, rad si to pozriem, len dufam ze to neodflaknu.
  • Věřím, že když přes neúspěch do toho jdou a chtěji reset "série", snad si uvědomují chyby - co Doom měl být a co udělali a nový Doom se bude více blížit tomu, v co jsme snad doufali.
  • No možná, když natáčí Doom jako Silent Hill. Kdyby se nebálli trochu zainovovat ...nejčastější hláška o filmu Doom co jsem slyšel je: debilní příběh, alespoň ten 3D pohled mohli využít více. Zaprvé scénárista zprasil scénář, příběh byl kýč nepříliš zapadající do Doom univerza a podobně tuctová byla i kamera. Proč nenatočit hru třeba tak, že používáš krom pomocných pohledu pro epickou scénu a ostatní, zejména 1st preson kameru - hrdina by byl pan nikdo, resp. VY - divák, stejně jako u hry Half-Life 1 třeba. Film z pohledu hlavní postavy, hlavní postava z 1st person pohledu a ostatní scény klasika.
  • dámy a pánové... to bude pekelná sračka *8* *7* *9*
  • MrSanta
    První Doom film jsem docela užil, dalšímu dílu se nebráním a do kina si na něj zajdu.
  • Jednička byla hloupá, ale kdyby byla ve 3d pasáž z vlastního pohledu a stylizací by to připomínalo DOOMa 3ku, tak by to v kině nemuselo vypada úplně špatně... *4*
  • ucho
    ten film nebyl žádný zázrak, ale určitě to pro mě nebyl propadák. nelitoval jsem času, který jsem filmu věnoval a vcelku pobavil.
  • Prvni Tomb Raider nebyl spatnej, dvojka hruza, tak by to mohli napravit, Doom si uz moc nepamatuji, ale rozhodne me nenadchnul, jinak souhlas Silent Hill je nejlepsi dle her. Kazdopadne asi nejvice bych se tesil na Red Faction, prostredi z jine planety by nemuselo byt spatne, ale nevim nevim, jak to dopadne, vzdyt R.Patrick hraje vetsinou v ... Kdyz pominu Termouse *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit