Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ziiv, az prijde CoD s novym enginem tak me probudte. Ja si radeji nejaky ten patek pockam az prestane mit Activision panickou hruzu z Westa a Zampeli a Respawn budou moci vyjet z novou hrou. Ale ted vazne, at uz letos vyjde se znackou CoD cokoli s koupi nepocitam. *5*
    • copypaste ftw!

      Píšeš vůbec ty tvoje komentáře znova nebo už je máš někde napsaný a vždycky zkopíruješ?
      • Ne, na nastence mam kolonku CoD a odtamtud cerpam inspiraci. A ty se nekdy pokusis vyjadrit svuj nazor k tematu nebo plkat na ukor jinych je vrchol tveho umu? *6*
        • Ne, mně stačí tě jenom prudit. *3*
  • No tak se uklidněte, vy tři, co tu nonstop haníte CoD sérii a uvědomte si, že značka je na vrcholu s výbornými recenzemi a prodejními čísly, kterým může každý od Bioware po Valve jen závidět (v tom druhém, samozřejmě). Pětihodinové akce s multiplayerem zkrátka letí a Treyarch nesleví, dokud jim svět neukáže prostředníček v tržbách. Vztekání na internetu se led tak vysmějí.
    • Pokud tohle je vrchol série,tak nechcu vědět ,jak bude vypadat ten úpadek *1* .
    • A tohle píšeš jako proč?
  • Nejvetsi hry na svete *1* *1* ,jedine tak po komercni strance
  • Damarus
    Jen at klidně udělají další CoD, ale né tím stylem že udělají to samé co před tím. Jen dají odlišné textury.... a hlavně at to nedělá Treyarch :-/
    • Oni to takhle budou delat do te doby,nez jim nezacnou klesat prodeje,resp. nez si lide konecne uvedomi,jak s nima vydrbavaji za celkem vysokou cenu rok co rok.
      • Damarus
        Osobně si myslím že pokud jim začnou klesat prodeje, tak to bude klesat hodně pomalu. Lidí co si to koupí bude totiž vždycky hodně.... posledních pár let se zdá že čím je hra jednoduší a nenáročnější tím je uspěšnější na prodeje. Osobně to moc nechápu :-/
  • Nechápem reakcie typu 'Nech už žiadne COD nie je'. Tak si to nekúpte tupoty, nikto vás o to neprosí..
    • Jak napsal keny11,ten komercni uspech cod ovlivnuje rozhodovani kravataku ,jake hry delat,protoze chteji taky nejaky ten dolar navic.A to ma za nasledek ,ze se spousty her snazi tomu cod pripodobnit.Ten odpor k tomu zdnimani penez a znacky je opravneny,protoze to ma vliv na cely herni prumysl.
      A ja osobne treba nechapu,ze je tolik hracu tak naivnich,ze si kazdy rok to cod kupuji,presto ze je to porad ta sama hra,s nouvou parhodinovou kampani,novymi MP mapami a novymi zbranemi ,coz by odpovidalo tak datadisku.Ale tak kdyz si nekdo necha dobrovolne s prominutim "srat na hlavu",je to jeho vec.
      • Odpověď je velice jednoduchá, prostě je to baví. A nevím proč do toho taháš naivitu, asi nevíš, co to slovo znamená. Kupující určitě vědí co od té hry očekávat.
        • Naivni treba pro to,ze to activisionu rok co rok basti,ze ta hra za tu cenu opravdu stoji.Pritom poslednich par dilu jsou na urovni datadisku a cena by tomu mela byt umerna.
          Zkratka jde mi o to,ze activision s hracema zamerne vydrbava a tem hracum to je uplne jedno.Kdyby tohle v takove mire predvadela jina hra,tak si po par dilech nesktrne,ale v tomhle pripade to jisti znacka COD.
          Ale tak ,kdyz je to bavi a nevadi jim,ze na nich rejzuji penize,tak je to koneckoncu jejich vec.
          • Na jednu stranu rozumím tomu, co říkáš... Jenže musím dodat, že je na každém, co se svými penězi udělá, a nikdo jej nemá právo nazývat naivními. Je to jejich subjektivní rozhodnutí a pokud je ta hra zklame, příště si ji již nekoupí. Pokud se jim však hra líbí a jsou spokojeni s tím, co za své peníze dostali, koupí si ji posléze znova. Tak to prostě je.
            • O uspechu Cod snad nikdo nepochybuje,z financniho hlediska je to obrovsky uspech,zejmena kdyz clovek uvazi,jak dlouho uz neinvestovali velke penize do vyvoje noveho enginu,ktery uz ma prece jen sve nejlepsi leta za sebou ,ani zadnych slozitejsich novinek.Ale o kvalitach uz se da polemizovat,stejne tak jako u fenomenu twilight,montana,bieber apod,to uz je subjektivni zalezitost.
              Jinak z jedne strany se jim ani nedivim,ze do dosavadniho konceptu hry moc nezasahuji.Soucasny activision stoji hlavne na CoD a blizzardu takze riskovat se jim proste nechce.To ovsem jejich pristup neomlouva.Novy audiovizual,delsi a kvalitnejsi SP kampan by bylo pri te cene by bylo vice nez vhodne.
            • Rozumím, jak to myslíš, a souhlasím. Já osobně bych neřekl, že ti kravaťáci nahoře jsou úplné dubové palice, co nemají vůbec páru, o čem to je, ale ta suma peněz a risk ztráty reputace, prestižnosti značky a defakto při více špatných rozhodnutích i budoucnosti celé firmy, je prostě obrovský.

              Můžeme stokrát nadávat, jak je ta a ta hra špatná a nehratelná. Jenže pokud si tu hru koupí nejvíc lidí na světě (a určitě to není tak, že si ji VSICHNI koupí první den a kolektivně pak nadávají), tak pak se prostě jedná o hru úspěšnou, která naplnila očekávání zákazníků v té konkrétní době, kdy vyšla.
            • Sak jasny,s tim souhlasim.Proto taky ta moje posledni veta.To slovo naivni jsem mozna psat nemel a nebo to vic stylizovat tak,ze je to muj osobni pohled.
              Me jde spis o to,ze koupi te hry lide activision v tomhle pristupu akorat podporuji a dokud se hraci neozvou svymi penezenkami,tak nemaji jediny duvod svuj pristup menit.
              Pokud je COD pro nekoho srdcova zalezitost,tak asi hru bojkotovat nebude jen kvuli vyderackskemu pristupu vydavatele,ale pokud je to jen jedna z her,ktera ho bavi,tak bych si asi rozmyslel ,jestli mi to za to stoji.Nejde tak ani o ty penize jako o princip.
          • Ten tvoj pohľad je samozrejme logický. Keď však zdražie chlieb, určite si ho budeme kupovať i drahý :-) Ja nedokážem hrať nič iné, Battlefield ma strašne nudí a frustruje, CS a QuakeLive ma doslova odpudzuje. CoD pre mňa predsavuje štandard a jednoducho si ho vždy kúpim i keď by sa dalo polemizovať o tom či to je datadisk alebo naozaj nová hra.. :-)
            • Jak jsem jiz reagoval na kolegu pod tebou.Pokud je to jedna z mala her co te opravdu bavi,tak se asi moc rozmyslet nebudes to je jasny.
              Ale hraci,kteri berou cod jako jednu z her,ktere je bavi,tak na jejich miste bych zapremyslel,jestli mi ta hra stoji za podporovani tohoto pristupu vydavatele.
              A nemam ani tak na mysli samotne penize,jako princip.
    • Jazz
      Souhlas
    • Víš takovéhle reakce se dočkáš od hráčů co mají rádi kvalitu a neradi se dívají jak je rok za rokem ničena původně skvělá značka. Vzhledem k tomu že se někteří vydavatelé opičí podle CoD a ničí tak vlastní hry je i tento odpor odůvodněný.
      • úplně by stačilo si prostě jen zvyknout, že jiné to nebude a nečekat od toho změny (když jim to v této formě vydělává takové prachy) a né pořád díl co díl remcat
        • Téda ty máš ale pokřivený názory.
  • Abu BF3 zrusil uz tento nepodareny vtip ktory sa nazyva hra... :D
  • KIMCID
    Bude letos Modern Warfare 3 nebo Call of Duty Online? Co bude za 14 dní?Jaké bude počasí??? *1* *1* *1* *1*
  • Dobrej obrázek nebyl by ve večším rozlišeni ? :)
  • Tak mě by se nejvíc líbilo, kdyby už žádné další nebylo a někdo začal dělat hry co mě baví.
  • "Co by se nejvíce líbilo vám?" - Aby se na COD konečně už vykašlali....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit