Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To ja osobne s panom adamsom naprosto suhlasim.Boje samotne su vsak problemom vacsiny RPG napriek tomu ma nenormalne bavia.Vadi mi na nich vsak jeden spolocny element nezalezi v nich az tak na schpnostiach hraca a teda uspesnejsi ste len vdaka tomu ze to hrate dlhsie.Pre mne velmi nudny a nezazivny system ktory brani zdravej sutazivosti.
  • jako fanoušek warhammeru se neskutečně těším
    něco ve stylu mass effect akční rpg bych si nechal líbit
  • No jak Pan Adams myslí no ale on asi zapoměl proč hráči mmo rpg hrají a to hlavně kvůli nějakému progresu jako vývoji postavy vytváření guildy a zázemí v nějakém virtuálním světě, já osobně dávám přednost ,,staromódnímu" stylu protože by podle mě měl takový být a je tak nejlepší protože když si chci záhrát pořádnou akci tak šáhnu spíše po CoD a podobných tytulech jen aby se jim paskvil mezi akcí a mmo nevymknul z ruky protože jak to tak býva nakonec z toho není ani dobrá akce ani dobré MMO každopádně přeji mnoho úspěchu
  • JO těšim se, už aby něco poslalo WoWko dopí*e *5*
    • To se bohuzel nestane. Leda by to Blizzardi vypnuli. Uz ted existuje nekolik lepsich nebo stejne kvalitnich MMO, ale WoW je nenecha dychat. Myslim si, ze i kdyby Blizzard vydal dalsi MMO, tak stejne nebude mit takovy uspech jako WoW (pokud by WoW nevypnuli).
      • Souhlasím :) v dnešním hráčském světě už by se dal použít termín že hráči mmorpg her jsou ti co hrají wowko a pak ti ostatní, ať se to někomu líbí nebo ne z wow se stala klasika na herním písečku něco jako ty staré filmy s Marlonem Brandem sice jsou natočeny zastaralou technikou ale kde kdo se na ně rád znovu podívá, jedni ho milují a druzí nenávidí ale proč vlastně, většina z nás si ve warcraftu užila svoji chvilku zábavy a je to jen hra jako každá jiná není důvod ji nenávidět prostě jen hrát nebo nehrát. Teď sice hodně lidí řekne že warcraft by nikomu nechyběl ale schválně zkuste si představit kdyby nikdy nevzniknul a nic s ním spojené nepřipadá vám že by ten náš svět byl o dost chudší, zavysláci by neměli co hrát a odpůrci by neměli na co nadávat a co bysme si potom počali :)
  • svět wh40k je myslím dostatečné lákadlo takže to určitě hodně lidí prostě zkusí
    darksiders od vigilu není vubec špatná hra
    takže držím palce ad to vyjde
    hlavně ad nezkouší přeprat hráče wow nebo něco podobnýho protože by to byl fail
  • Pan Dave Adams asi vubec nema sajnu o soucasnem MMO trhu, sak to o cem mluvi je treba Vindictus nebo Loco. Takovejch her se ted roji spousty a on si mysli ze prichazi s necim prevratnym jen diky tomu ze ma za sebou znacku Warhammeru ...
    • to si šikovnej, že si vyčetl i něco, co ten člověk vůbec neprohlásil
  • keby to bolo nieco ako gears of war len online vo vacsom svete tak by to bolo ppci
  • I taký Darkfall Online je akčný a plný adrenalínu. FPS súboje majú svoje čaro. A na rozdiel od večšiny mmorpg, sa môžete v DFO zapojiť do súbojov hneď od začiatku. Hráč s dobrými schopnosťami a novou postavou dokáže poraziť hráča so zlými schopnosťami a starou vytrénovanou postavou.
  • To co Pan Adams popisuje mi prijde velice podobne jedne hre, ktera jiz existuje - Global Agenda. Akcni MMO s prvky RPG a rek bych, ze jich bude jiste vice.
    • Je to tak, GA jsem hrával jenže je neslaná nemastná, snad se jim u warhammer podaří hru více prodat a tím myslím že ji obohatí víc než je tomu u GA
      • Uznavam neni tam zadny pribeh, ale ciste na akci mi to staci.
  • Dší hra která mě mine *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit