Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • faitheater
    Spis by mohli nacrtnout nejake to budouci DLC pro Mafii IV... Snad na to neni pozde :/
  • tahle hra a její marketing.. *15* *15*
  • Hra jeste nevysla a oni uz chystaj DLC :). Asi jsou si jisti komercnim uspechem hry. Na americkem trhu bych tomu klidne i veril. Na evropskym, no nevim nevim...
  • Tak já si zase počkám rok na GOTY edici...tohle DLCčkování mě fakt začíná pěkně štvát.
    • Myslíš že tahle hra si zaslouží GOTY ocenění?
  • K těm DLC obecně: http://i.imgur.com/oUR8mzV.jpg
  • Už běžte s Mafií3 někam!!!
  • Kdo z vás viděl letošní MTV VMAs, je mu jasno, co se stalo s Amerikou. Tahle hra bude prostě "KOREKTNÍ", takže úspěch je zaručen..

    Aby bylo jasné, nehejtuju to zatím, čekám na to, jaká hra vlastně bude, ale nejde si nevšimnout jistých cílených náznaků v marketingu a i v obsahu hry jako takové. Značka MAFIA to ale odskákat nemusela no.. *7*
  • TheLordoftheNonsense
    Mafia 3= nelegální exhumace. A vzhledem k obsahu článku mám pocit, že si někdo začal hrát na Bethesdu.
  • do dlc se prece dava to, co se z rozpoctovych ci terminovych duvodu nestihne dat do hlavni hry :)
    • To je pravda. Hra se uzavírá cca několik měsíců před vydáním, aby bylo možno stihnout datum vydání, protože je nutno mít schválený stabilní build od Sonny a Microsoftu. Je to vcelku běžný standart u větších her. Díky tomu vznikne day one patch (převážně programátoři) a dlc (designéři, grafici, animátoři, atd). Jinak bys musel ty lidi platit a neměl pro ně práci. Na nový projekt bývá jěště brzy.

      Byl na to nedávno pěkně napsaný článek na Kotaku, teď jsem našel jen tohle:
      http://www.usgamer.net/articles/no-mans-sky-and-understanding-the-day-one-patch
      *2*
      • *standard
        btw: i kdyz je to jiz soucast hry v den vydani a pozdeji se aktivuje jen kodem, je to obsah, ktery neni otestovany a bez patche nemusi byt vubec funkcni.
  • Jack1947
    Freeride bude ty už součástí ano ? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit