Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ?
  • do dlc se prece dava to, co se z rozpoctovych ci terminovych duvodu nestihne dat do hlavni hry :)
    • To je pravda. Hra se uzavírá cca několik měsíců před vydáním, aby bylo možno stihnout datum vydání, protože je nutno mít schválený stabilní build od Sonny a Microsoftu. Je to vcelku běžný standart u větších her. Díky tomu vznikne day one patch (převážně programátoři) a dlc (designéři, grafici, animátoři, atd). Jinak bys musel ty lidi platit a neměl pro ně práci. Na nový projekt bývá jěště brzy.

      Byl na to nedávno pěkně napsaný článek na Kotaku, teď jsem našel jen tohle:
      http://www.usgamer.net/articles/no-mans-sky-and-understanding-the-day-one-patch
      *2*
      • *standard
        btw: i kdyz je to jiz soucast hry v den vydani a pozdeji se aktivuje jen kodem, je to obsah, ktery neni otestovany a bez patche nemusi byt vubec funkcni.
  • Kdo z vás viděl letošní MTV VMAs, je mu jasno, co se stalo s Amerikou. Tahle hra bude prostě "KOREKTNÍ", takže úspěch je zaručen..

    Aby bylo jasné, nehejtuju to zatím, čekám na to, jaká hra vlastně bude, ale nejde si nevšimnout jistých cílených náznaků v marketingu a i v obsahu hry jako takové. Značka MAFIA to ale odskákat nemusela no.. *7*
  • K těm DLC obecně: http://i.imgur.com/oUR8mzV.jpg
  • Jack1947
    Freeride bude ty už součástí ano ? *7*
  • Mno mateju, kery si to koupej, bude urcite dost, ostatne proto se takhle zdimaj vsechny nazvy/znacky. Uz dvojka byla tragedie - to co vyslo byla defakto maximalne beta => (castecne)funckni mechaniky, zadnej obsah. Tohle bude takovy pseudo GTA s nazvem Mafia ...

    A samo, uz se chysta ubezdimacka v podobe DLC ... lol. Zakaznici jiz rici nadsenim, jak je bude jedna hra stat 200Ecek ...
  • „Tento větvený koncept vydávání jednotlivých částí mozaiky ve skutečnosti jest přínosem, proto: moderní dobo buď blahoslavena! To ty jsi dala tvůrčím lidem možnost uskutečnit jim jejich představy přesně tak, jak uskutečněny být mají, tedy bez kompromisů, které beztak jen kazí výsledný dojem.“
    - moderní zákazník
    • no, pravdou je, že jsem chtěl napsat, že mě nebaví číst ekonomické zprávy zde na games. :)
      Pokud tedy mohu vznést jistou kritiku, tak prosím: články o hrách především. Na business jsou jiné servery.
      A tohle není s prominutím nic jiného, než čistý business.
  • Tak USA maji 300 milionu lidi. Jen LA ma 15 milionu obyvatel. Jasne, ze to je urceny primarne pro americky trh. V dnesni dobe vetsina her.
    • To je blby, to se bude libit. *1*
      Nepochybuji ze to bude uspech na americkem trhu a evropsky je jim ukradeny.
      Hra je proste urcena dane cilove skupine.
      Par dnu zpatky ve zpravach Primy byla zprava o ankete v americkych ulicich, kde se chlapek ptal volicu Clintonove, co rikaji na bod jejiho programu, ze chce v USA zavest pravo saria ( samozrejme to byl vtip ). Kdyz jsem videl ty sebevedome ksichty jak nadsene souhlasi, bez toho ze by meli poneti co saria vlastne znamena, tak jsem se fakt bavil. Zprava koncila vetou "Buh zehnej Americe". *2*
      • se hrou to nijak nesouvisi.
    • *reakce na prvni koment
  • Už běžte s Mafií3 někam!!!
  • Tak úspěch to bude mít, respektivě pokuď bereme úspěch = prodávanost.
    Ona už jen tak kampaň hodí ten hezky česky znějící HYPE, kde jak fanoušci originálu, i dvojky tu hru alespoň zkusí, nebo i osloví novou krev, která nemá co do-činění s touto sérií. Marketing je sv1ňa
    Hra vypadá hrozně, co si budeme povídat - bavím se o zpracování, respektivě naivitě obsahu - kdy první dva díly prezentovali nějaký kodex, čest ala Kmotr. Tady to je čistá prasá Rna, kde surovost vyhrává nad logičností. Ale co, sám uznávám, že si hru zahraji a snad budu překvapen
    • Nevím, jestli mám souhlasit, či nesouhlasit, protože mi vadí myšlenka, že tato hra bude oblíbená, protože když je něco oblíbený, tak vyjde pokračování, který je v podstatě stejný, což by znamenalo úplný konec fanoušků mafie v Čechách. Na druhou stranu se mi líbí označení prasárna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit