Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jojo dneska uz smejdskou hru v krabici nikdo nekoupi to musi bejt kvalita aby za to stala! JInak si kazdy radsi najde nejakou F2P, ale kvalitni hra ta se dobre prodava i v krabici
  • Všude na mě vykukuje F2P.....už prosím né....
  • líbí se mi že to ma slušnej zoom. Jinak porad nechápu za co se bude platit, aby tam nebylo neco co vas zvyhodni v multiplayeru
    • Nejspíš to bude tak, že zatímco dřív sis na nákup upgradů a tech labů musel natěžit suroviny a "kousat se nudou" při čekání na harvester, nyní ti to tvůrci ulehčí a budeš si to kupovat za realné peníze. Už žádné čekání na harvestry! Chceš super duper railguny stačí zapalatit a jít! *1*
    • Vzhled jednotek a budov. Výchozí budou šedivě nudný a za prachy budou blikající a barevný *3*.
      • u EA bych se nedivil.....
  • nemal som problem dat 60e na coh 2 nemal by som problem dat ani cc...staci ak by mi dali skvelu hratelnost, grafiku, modovatelnost! a pravidelnu starostlivost a sla by do policky tiez.. a nie ku...va furt pocuvat v com vsetkom je buducnost do f2p hry som zatial dal 6e a to za par zlatych orlov do war thunder inak nevidim dovod, furt len kecy buducnost je v dlc potom vo f2p potom v tabletoch a mobiloch *1*
  • walltar
    Pro mě je to jednoduché ... Free to play? I don't play!
    • Spíše "free to pay".Ee,raději vytáhnu nějakou klasiku a zahraji si ji znovu.Hry od dojné krávy EA už dlouho nehraju.Kdysi byl EA pojem co dělal nejlepší hry.Dneska?Raději ať sérii CC ukončí,stejně tak by mohly skončit jiné série jako COD,MOH,BF,NFS atd..
    • tak jednoduche to zas není, hral jsem nekolik her ktere meli f2p model nastaveny velice dobre, treba ghost recon online
      • tak jestli jsi hral za snipera tak to jsi si asi uzil..
  • Mám velké pochybnosti. Nevybavuji si nějakou významně komerčně úspěšnou RTS s F2P. Navíc to nebude pro hráče RTS kteří hrají hlavně kampaň, ale víceméně jen pro ty co jedou PvP.
  • Zrovna v tomhle případě mi "zničení série" přijde jako hodně nadsazené. Ano, je hodně prostoru jak to posrat, ale pořád to může být dobrá hra. Může to být dobrá hra, když by vyšla za 50 EUR v krabici a stejně tak za ni může hráč zaplatit 50 EUR (nebo mnohem míň) ve F2P a může ho bavit úplně stejně...:/
    F2P = špatná hra! Ano, špatný F2P model může zážitek poškodit a hlavně v MP dát pocit "neférovosti", ale hru s SP kampaní tolik neovlivní! A dá hráči možnost zaplatit za tu hru kolik uzná za vhodné....:/
    Ale pokud teda příjde na MP, tak si musejí dát fakt záležet, aby to F2P bylo dostatečně fér.
    • To mělo být F2P ≠ špatná hra.
  • Blue.Shark
    OK, tak jsem právě teď ztratil zájem o jakýkoliv další C&C...a přitom by na oživení značky stačilo použít hlavu a podívat se na nejúspěšnější díly série.
    • Tilwaen
      Čili vrátit starý dobrý Westwood *2*
      • Skoro mi slza ukápla když si vzpomenu jaká famózní strategie to byla . *13* Hlavně na LANkách neměla prakticky konkurenci , když nepočítám Rise Of Nations .
        • Tilwaen
          Kterou máš na mysli? Pod Westwoodem vznikl Red Alert a tibériový svět, Generals jsou až od EA.
  • Jsou to mentálové. Nejdříve udělají naprosto dementní "pokračování" (Red Alert 3, C&C 4), který jim všichni hodí na hlavu, a pak říkají: "Vidíte, velké strategie nikdo nekupuje!! Musíme to dělat F2P." No bodejď by kupoval, když to dali vyrobit neumětelům a ještě jim do toho určitě kecali. Celé EA. Rozprášit fungující tým, vyrobit na jejich hrobě paskvil a divit se, že to není instantní úspěch... *7*
  • C&C jsou skvělé, ják já bych chtěl další Red Alert - nejlépe po vzoru dvojky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit