Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grim Dawn sledujem uz dlhsie, a velmi sa mi paci, paradna temna atmosfera a grafika je tiez na velmi vysokej urovni. Hlavne gameplay vyzera uz teraz v Pre-Alpha faze vyvoja skvele, dovolim si nesuhlasit ze to vyzera menej uhladene nez Diablo 3. Uz v tejto faze vyvoja to vyzera dost dobre po vsetkych strankach, maka na tom len par ludi ale makaju odhodlane.

    Autor by sa pri akejkolvek zmienke o Torchlight 2, Grim Dawn alebo Path of Excile mohol konecne vyhnut tomu stalemu porovnavaniu s Diablom ktore v kazdej takejto novinke nepriamo (alebo priamo?) vyzdvihuje. Ano ano, vsetci vieme ze D3 je vonku, huraaaaaa! Staci? Podla mna to ze sa to vola Diablo este hned neznamena ze to je absolutny ARPG kral, od Diabla 2 ubehlo vela casu, na D3 pracovali uplne ini ludia atd.

    Premna su TL2, GD a PoE velmi slubne vyzerajuce hry. Po pravde, byt Blizzardom trochu by som sa mozno aj hanbil zato ako male nezavysle studia ako Crate ci Runic dokazu s minimalnymi prostriedkami v mensom pocte ludi spravit v ovela kratsom case kvalitativne podobne hry. ;)
  • Takhle přesně by mělo být graficky zpracované Diablo 3.
    • Asharak
      No potěš *15* Diablo by měli mít akorát menší na/přesvícení, resp. by mělo být temnější, tmavší (gama moc nepomůže) a možnost nastavit ještě vyhlazenější a ostřejší modely/textury. Ano s tím modem to pořád není ono, ale měli by ho tam alespoň impletovat když už nic.
      Každá hra chcípá na to, že má chudé grafické nastavení.
  • Stormangels
    Ja taky hraju Torchlight II ale todle se mi fakt libí víc a dokonce víc než Diablo III
  • Thorleif_cz
    Už se třesu na betu, viktoriánským steampunkem říznutá diablovka... To beru všema deseti. Takže jsem tvůrcům nějakej ten peníz poslal opravdu rád.
  • kMohly by se pro jednou vykašlat na super efekty typu blesku apod a udelat poradne detailni zbrane a nimacky zabiti, hezky kosti krev kusy tel a poradne detailne to by myslim vytvarelo atmosferu lip. Kazdopadne takovouhle stylizaci jsem si predstavoval pro Diablo 3
    • No z toho videa to skutočne vyzerá Diablovskejšie ako Diablo 3. Ináč čo sa týka tých prepracovanejších animácií súbojov, spomína si ešte niekto na ARPG Revenant?
      • Ringwraith
        Já jo, dohrál jsem to po tom, co to bylo jednou v LEVELu.
  • Na GD se těším jak malý kluk (: Už aby to bylo. Nejlepší na tom je, že to dělají hráči pro hráče, což se o spoustě her říct nedá.
  • kubi-wan
    Kdyby někdo podobnym způsobem udělal remake Blood Omen, vůbec bych se nezlobil.
  • vypadá velice, velice dobře, Diablo 3 jsem si nekoupil, tady si s vývojářema možná plácnem 8-)
  • Asharak
    Jo, zrovna dnes jsem se na to díval, a líbí se mi to víc než videa z Torchlight 2 (a vlastní gameplay) s Patch of exile (utube) dohromady. To prostředí vypadá na celé hře nejlíp :) Ale stále to není ono.... jelikož se k němu ty efekty nehodí... jsou spíš do omalovánek (když už se ten termín tak rozšířil), a prostředí do realističnosti. A to opravdu nevypadá pěkně. Snad se na to zaměří a i efekty budou vypadat skvěle *4*
    • Grafika pekna, gameplay jedna velka nuda. Inu, je to stale prilis Titan 'meganuda' Quest. Grafika je to posledni, co rozhoduje u hack n slash a pokud nekdo rika opak, je to hnup.
      • Asharak
        Přesně tak. Ale zas tak nudné to není *3*
    • Tvrdíš, že efekty v GD vypadají stejně barevně, jako v D3 nebo TL2?
      • Asharak
        Tvrdím, že se dotahují na efekty v Diablu 3, které jsou ale oproti nim (naštěstí v pre-alfa verzi) vyšperkované k dokonalosti. Ale v podstatě jo. U TL2 se musím ještě pořádně rozmyslet. Zkusím nějakou tu magii zítra rozehrát :)
        • No, tak to budu posuzovat až bude video s nějakou magickou classou.
          • Asharak
            Já teprve až vyjde beta nebo něco, co není nazváno alfa :) Ale i tam to jde vidět... hodně efektů je jen kruhových s přechodovou barvou http://www.youtube.com/watch?v=XYI2DMPWpWg
    • presne tohle me taky napadlo :)
  • Ringwraith
    Na Grim Dawn se těším a je dobře, že vybrali tolik. Ale srpen 2013 je daleko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit