Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a korektora mame =D? pardon, ale "penizky se hrnuli" fakt, ale fakt mlati do oci ;)
    • nemají
  • CRYPT
    Vypada hodne dobre.
  • Vypada to "hodne dobre" - presne tak jak to ma vypadat - jako D3 pro socky, kteri si radeji ukradou smesnou nahrazku misto aby vysolili 1200,- a zahrali si original, ktery tuhle slataninu zadupe do zeme pouhym pohledem...
    • franto pecino SMRDIS! nobe. *16* *16* *16*
    • No myslim po te co nenazranci z blizzu vydali DIII ve stavu jakem ani nemela hra vyjit, tak se musis bit poradne do palice, nad nesmyslem co jsi tady vypotil a prosit vsechny svate, aby tahle hra vysla co nejdrive a zachanila cest tomuhle zanru, jelikoz DIII je ultra fail
  • Proč se přestalo informovat o kickstarter projektech? Tex Murphy, Carmagedon, Xenonauts? Nic? Proč se přestali psát recenze na velký hry? Diablo III? To to stejně nepotřebuje a ukazuje, že recenze jsou zbytečné? Max Payne 3? Radši počkáme na podřadnou PC verzi? Co to má znamenat?
    • Tex Murphy by si naozaj zasluzil vacsiu pozornost, dufam ze dosiahnu tych 450k ktore im treba.
  • God-of-War
    Ty vole...To vypadá hodně slušně!
  • BoB.2
    Potřebuje to trochu vypilovat třeba ty očička co střílí do zdi.
    ( Dostal někdo pozvanku do BETY Torchlight II *7* )
    • já ji dostal, včera večer jsem se registroval a dnesak už hraju
    • RavenHolm
      Ano, ale proč se ptáš? T2 není česky.
      • BoB.2
        Ale bude, a navíc jsem si to chtěl zkusit bohužel jsem ale nedostal pozvanku (ani jednu) tak mě zajímal váš názor jaky to je? *9*
        • Zkontroluj spam kos, nekdy tam ty pozvanky konci. Ja se registroval vcera v ve dve rano jsem mel mail ve schrance.
        • Asharak
          http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/zahrajte-si-tento-vikend-torchlight-ii-59447/ *3*
  • až aby vyšel crack na Diablo III..
    • Preesne kvuli takovejm sockam jako ty je ta nutnost internetoveho pripojeni, diky bohu.

      Kez by to tak bylo i u jinejch her
      • deridon
        jj to by bylo strašně fajn.. hra by při uvedení nešla ani spustit (ahoooj Diablo 3, ahoooj Assassins Creed 2), v pulce hraní by jim padly servery a nemohl bych hrát dál, či něčí slabší konektivita by udělala to samé.. co není online, je uplně mimo dnešní realitu!
    • Crack na Diablo nevyjde, protoze je to na stejnym principu jako wow...
      • eulatory serveru
  • výborná hra je všechno co není Diablo III je to prostě Grim Dawn doporučuji
  • OT:
    nahodou keby niekto mal nazvys guest pass na d3 -> eFkooo.CH@centrum.sk , vdaka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit