Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší jsou takové hry, které nevyžadují žádné módy, opravdu po práci nemám čas řešit krom patchu ještě módy, už mi není patnact
  • Včera jsem koupil a dnes prodal. Pro mne je to nehratelné, hrozná grafika, soubojový systém, ale co je nejhorši jsou checkpointy.
  • to je hned samá modifikace,přitom to k té hře patří,je to tam od začátku a atak to je (save,páčení zámků,mířidlo luku), člověk si jen musí zvyknout že to prostě není tak lehké a tupé (třeba jako XCOM2 - save-miss,load-miss,load-miss atd.). já nešel včera hodinu spát páč sem se nemohl dostat na pozici s uložením,a to mě na té hře baví, stejně jako páčení zámků,střílení bez zaměřovače (v reálu ho taky nemám ;-))...hold si prostě noobové musí zvyknout.....připomíná mě to zlatou éru gothic.´Člověk se hned cití líp když se mu něco povede po hodinách snažení ;-)...a sem tam nějáký bug = taková drobnost ...za mě rozhodně 5 bludišťáků
    • Bez tak to bude, že na fóru brečí cca 10 lidí a kvůli těmto ******* se bude pár věcí měnit zjednodušovat ..
      • Tak urcite *15* Bez radsi na cisty vzduch, udela se ti lip.
        • :D děkuji už se těším ven
    • Tak nikdo nikoho nenutí ty mody používat, že jo. Upřímně zrovna to ukládání chápu. Občas je prostě potřeba hru / PC vypnout během okamžiku a jít se věnovat povinnostem.
      Mířidlo luku by mělo být volitelné. Ne každý ho chce, ale zase ne každý je rozený VIlém Tell. A tak by se dalo pokračovat.
      • Vilém Tell střílel z kuše a ne z luku.
        • Ale taky nemel krizek na monitoru.
    • Zrovna v tom Gothicu save/load byl pristupny. *15*
    • Je to pravda a já sám třeba taky mám moc rád Fallout 4 na survival obtížnost (mj. ukládání jen v posteli a při exitu ze hry), ale na druhou stranu si myslím, že Kingdom Come by oslovilo i méně náročné hráče (už tím, že je to výlet do naší historie, tak to má obrovský potenciál), takže standardní save/load by podle mě hře neškodil. Spousta lidí nechce hardcore zážitek a nemám jim to za zlé. Minulý týden jsem dohrál Elex na obtížnost Ultra (120 hodin) a rozhodně bych k tomu nikoho nenutil. Podle mě tyhle hardcore prvky patří spíš do volitelných obtížností - pokud to není samotné jádro hry, jako třeba Dark Souls atd.
      • Já si právě zase myslím, že by to hře uškodilo, pokud by měl hráč možnost si obtížnost nastavit. Prostě designovej plán je takovej jakej je a mě se moc líbí a opravdu si přeji aby tak i zůstal. Myslím, že existuje spousta kvalitních her pro hráče, kteří tyto prvky tzv HC prvky nevyžadují, tak proč nedopřát hru pro nás, lidi, kteří prostě baví ta tzv "hardcore" obtížnost. Třeba zaklínač je skvělej, ale celou hru mi prostě kazí ta přístupnost. Hrál jsem ho na nejvyšší obtížnost a s vypnutými všemi pomocníky, které ve hře jsou..ale prostě to stejně není ono. Vždyť i sám pan Klíma v rozhovoru říkal, že hru necílí na naprostej mainstream, ale chtěli udělat hru více pro tzv "HC" hráče. Tak se jen modlím, aby jim to vydrželo a pod tíhou touhy po zisku nezačali od původní vize upouštět. A jasně že čekám reakci, že když si bude moct hráč vybrat, tak je to OK. Ne není to ok, je to designová chyba. to je jak v DS, kdyby si mohl hráč vybrat obtížnost...to je prostě hloupost pro mě a prostě už jen to vědomí, že mám možnost hru obejít nastavením lehčí obtížnosti bude zážítek prostě kazit. Představte si že v Dark Souls si bude moct hráč nastavit obtížnost. Pak už to prostě nebude to Dark Souls, které si podmanilo svět svou hratelností.
        Já nikomu neberu, že to není pro něj a že ho toto nebaví, ale nechte nám taky hru, která zase bude pro nás a zároveň to bude příběhové RPG a ne indie podivnost :)
        A kdo teda bude fakt chtít změnu, ať si hru moduje
        • Jednoznačně souhlas!
      • je Elex dobrá hra? Chci si koupit nový počítač, tak pak přemýšlím co si zahrát. U Kingdom come počkám až to odladí.
        • Lukass
          V Elexu mam 76 hodin, je to skvela hra. Vic k tomu nemam.
          Urcite koupe nebudes litovat. Navic to na ultra jede na 1060 ve fullhd 75 fps. A posledni patch hru celkove dost doladil
        • Podle mě skvělá, atmosféra se mi moc líbila, bugy byly cca po měsíci opravené. Doporučuju.
        • KronosDeret
          HH jak řekl Lukáš ve videorecenzi, je to špatná hra do který je snadný se zamilovat, zvlášť když se ti líbili Gothiky.
  • Protože když to tak bude dělat každý, tak takovéto hry již dále vycházet nebudou :)
    • Naopak, kdyby to tak dělal každý, tak začnou opět vycházet v jakž tak hratelném a funkčním stavu.Opravdu nechápu mentalitu lidí, co to musí mít v den vydání, nebo to dokonce předobjednají a pak všude brečí, jak je to nedodělané. Bodejť by nebylo, když to stejně někteří koupí...
    • To měla být reakce na Killer (13:35)
  • Než by Vávra udělal ženskou hrdinku to by si dřív oholil hipstr vousy a začal nosit triko s nápisem Feminista v růžové a založil neziskovou na vzdělání dětí z vyloucených lokalit.
    • Když jde o byznys jde přesvědčení stranou :)
  • Takže jako u většiny dnešních her se vyplatí půl až třičtvrtě roku počkat a pak koupit opravenou a vyladěnou hru. Je to sice smutné, ale je to realita. A tak si počkám, ono to nikam neuteče.
  • Jack1947
    dodatečný obsah. Nějaký bude, ale zatím je brzy specifikovat. Může jít o obsah, který je již dávno vytvořený, ale do plné hry se nedostal, a přemýšlí se i o dalším využití výkonnějších verzí konzolí ve smyslu grafiky.

    Tak to je zklamání já jsem byl přesvědčený že právě to Vávra nechce kouskovat... i když kdo ví jak to bude že *3*
    • Kdyby se jelo jen podle toho, co Vávra chce, nebo nechce, tak by to nikdy nevydali, protože si navymýšlel hromady 3.14čovin. Pokud se rozhodnou jako DLC zdarma přidat něco, co nestihli dodělat a museli odříznout, tak jenom dobře.
      • Jack1947
        To pochybuji že to bude zdarma a vůbec bych se nedivil kdyby to už bylo ve hře jenom se k tomu nedalo dostat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit