Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • keny11
    Oproti konzoli jo.
  • Nemyslim si, ze je to hovadina a jako uboha mi prijde akorat tva reakce.
  • keny11
    Jak jsi napsal má to své kouzlo je to prostě něco jiného než PC. Je to na člověku někoho to nezajímá a jiného to hned chytne a už hraje hlavně na tom.
  • No, jedina nosnejsi myslenka ktera se z toho blabolu da vydolovat je, za hrani na konzoli je pohodlnejsi a da se u toho lepe relaxovat, s tim souhlasim.
  • To je tím, že dneska má každej 15letej fracek smartphone za 10 000. A bere všechno jako samozřejmost
  • Jednoduše pro jednodušší lidi co u toho nechtějí moc přemýšlet a jen strčit a hrát.
    Primárně hraji na PC, jenže když zkusím konzoli tak to má své kouzlo (až na fps a joypad to opravdu dohromady moc nejde) a je to prostě zábava o stupeň jinde.
    Sám také nechápu proč si někdo nekoupí PC a nedá si ho pod TV, kabelem spojí a může si užít hru v hezčím podání než na konzoli, toto mi fakt pořád nejde do hlavy. Může mi to někdo vysvětlit (a určitě to není tím že na to není přizpůsobený nebo rychle stárnoucím výkonem)..??
  • Odulin
    Kde sou ty časy, kdy jsme měli rádi všechno, co poskytovalo zábavu..ať už to bylo Pc,Amiga,coin-up, konzole od čongů..prostě bez rozdílu platformy. Dnes je holt in kydat na všechno špínu..a hlavně na konzole. Ach jo. *7*
  • stejně by do tech konzolí začal vychazet nový hardware aby si víc nahrabali to by nevydrzelo dlouho se stejnym hardwerem
  • Ty ses dobrej traged
  • PC má těžkou obsluhu??
  • Via Zeitgeist...
  • keny11
    Nejdřív se nauč chovat potom něco piš.
  • tyyyyjo, kdy si zjistil co to "vsechno" umi tak jsi to zacal pouzivat i jako prehravac filmu jo? :D
  • mozna protoze si "blebleble vsichni se mi poklonte, nejsem zadnej blbec" systemovej programator a sedis u toho celej den tak si od toho chces odpocinout doma, a kdyz neco delat na PC doma, tak jedine honit ptacka
  • keny11
    No já si PS3 zase kupoval jen na hry a když jsem potom zjistil co všechno to umí tak jsem to začal používat i jako přehrávač filmů.
  • keny11
    Jednoduchá obsluha a jistota přesně navržených her. Je dobře že jdou tímhle směrem.
  • keny11
    To co jsi napsal je taky k hovnu no a ty nadávky potom škoda mluvit.
  • keny11
    Stejnou hovadinu jsi psal v minulé diskuzi o PSN. To jsi vážně takový ubožák že tu musíš se svým tupým názorem otravovat?
  • To mě napadlo hned. Uzavřené PC. Kdyby použili úplně stejné komponenty (s jen mírně upravenou základovkou), cena by mohla být nižší a konzole kompatabilnější s PC, kde se vše vyvíjí.
  • LOL - udelaji z konzoli vlastne PC.. tak to je ale pokrok ! ! ted at mi nekdo ROZUMNĚ! vysvetli proc si radsi nekoupit PC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit