Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I am presidential candidate Ben Carson and I approve of this message.
  • hmm a dopadnu jako ty hmm? *5*
  • Kopie Civilization 1 možná 2. asi si to nekoupím *10*
  • Magister_Peditum
    Točíš se v kruhu...
  • Zagro
    Vem si prášek a neotravuj.
  • Zagro
    Tak to tobě očividně chybí :)
  • Průměrnej zedník zvládne udělat podlahu od oka tak rovnou, že to nedokážeš změřit jak to je blbě. A co teprv zvládne, když mu dáš do ruky vodováhu a skládací metr.
  • sleepless
    Pardon, chybu jsme opravili.
  • h a ha .. chtěl jsem to napsat . dávam lajk *5* (ať už to bylo jakkoliv) *7*
  • Nikoliv . nebavíme se o připitomělé historiografii nebo kýho ďasa - ničení soch povidáš... Uvedu názorný příklad s těmi tvými usurpátorskými režimy ááno ... pozorně čti plz , jelikož vidím , že máš obrovské mezery ...tak pozor: Když Zlí komunisté pokáceli sochy tatíčka Masáryka, tak tím vpodstatě tak nějak přemazali dějiny- jelikože se o tatíčkovi nehovořilo už jako o osvoboditeli nýbrž jako o .. vlastně se o něm nehovořilo vůbec. Já to teda až tak nezažil , ale zkus se zeptat mamky, třeba ti o tom něco poví, ahoj
  • Coffin.Corner
    Zbývá už jen cestování v čase... *4*
  • Měli masivní biče Rimmere, masivní biče...
  • Magister_Peditum
    Co má ničení soch společného s přepisováním historie (bavíme se doufám o historiografii jako vědní disciplíně, která vznikla na konci 18. století v Evropě?).
  • Strašně rád bych se mýlil, ale podle traileru to vypadá jako jednoduchá povrchní flashovka.
  • proč se mi směješ, já vím , že dějiny přepisovali jenom ti zlí fašisté a komunisté !! a v dobách dávno minulých nikoho ani náznakem nenapadlo přepsat dějiny.... v egyptě se neničili staré sochy a kartuše faraoonů a dělníci nahodili 100tunový kvádr na kmeny stromů a valili hgo po písku .... to všechno já vím, jen jsem chtěl ,aby se tu rozvinula debata. Protože hráci pc a jiných her nejsou tak nějak ezotericky založení většinou že. tak sory a nesměj se plz. ...... Né dělám si srandu pa *16* a přečti si ten Nový svět
  • Jeden z takových je například Lethis.
  • OPenetrator
    Ještě Děti Nilu :)
  • Magister_Peditum
    Nekapišto. Na rozdíl od novějších dějin, které především v dobách vlád totalitních režimů podléhali politickým tlakům (ačkoliv vždy tu byl vedlejší proud, který se snažil historiografii dělat pořádně) se dějiny starověku na objednávku neměnily.
    PS: Smajla si tam dám znovu, protože tobě se nedá jinak než smát. *15*
  • Morraw
    No kéž by se tato éra Impressions Games a jejich budovatelských strategií vrátila. Chtělo by to podobnou KS obrodu jakou zažívájí RPG.
  • protože to neeevíímmm *1* *1* *1* ha ha ...bože to sou debaty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit