Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kopie Civilization 1 možná 2. asi si to nekoupím *10*
  • Strašně rád bych se mýlil, ale podle traileru to vypadá jako jednoduchá povrchní flashovka.
  • byl bych radši kdyby se to přiblížilo k Pharaoh
    • Morraw
      Taky jsem si na něj vzpomněl, když jsem viděl titulní obrázek :) Nejlepší a asi i jediná strategie ze starověkého Egypta.
      • OPenetrator
        Ještě Děti Nilu :)
      • Magister_Peditum
        Asi nejlepší "starověká budovatelská strategie". Ještě mě docela svého času bavil Zeus, který tam přidal i ty mytologické prvky (i když bohové vlastně byly už ve Pharaoh taky)
        • Morraw
          No kéž by se tato éra Impressions Games a jejich budovatelských strategií vrátila. Chtělo by to podobnou KS obrodu jakou zažívájí RPG.
          • Jeden z takových je například Lethis.
  • Paráda, já jsem rád za každou strategii - konečně se dozvíme , jak vidláci z puště usazovali 2 - 100 tunové kaméňky s přesností na setinu milimetru : D - hh . Věří vůbec dnes ještě někdo majnstrýmové verzi dějin ? : )
    • I am presidential candidate Ben Carson and I approve of this message.
    • Měli masivní biče Rimmere, masivní biče...
      • h a ha .. chtěl jsem to napsat . dávam lajk *5* (ať už to bylo jakkoliv) *7*
    • Magister_Peditum
      Fanda Dänikena? *15* Našly se doly s neopracovanými i opracovanými kamennými kvádry, našly se příbytky dělníků, kteří se stavbou chlubili, našly se přímo v Chufuově pyramidě kvádry, na kterých byly ještě značky, které pomáhaly dělníkům přesně umístit kameny...
      • .. tak do týhle debaty se mi nechce - daniken, byl průkopník v 90. letech nebo kdy - prej značky na kvádrech .. xakru - vždyť je to do očí bijící - http://cez-okno.net/clanok/skusme-podat-ruku-davnym-civilizaciam-cast-tretia tu máš kámo . ) , takovejch článků sou stofky, a .. už si čet mladý svět : D
        • jo, to je kvalitní matroš
          "Skvrny na Slnku su obrovske viry, veduce k singularite ciernej diery (Slnka).
          Slnecne skvrny su prielomy horizontu udalosti javu ciernej diery Slnka - kde vlastne uvidite kolabujucu ciernu dieru vtahujucu elektromagneticke pole dovnutra.
          Vedci len teraz objavili, ze su pod povrchom nasej hviezdy aj tornada a burky. Takze pochopili, ze skvrny na Slnku, ktore su aj 14x vacsie nez nasa planeta, su obrovske viry, ktore idu do stredu.
          A ked hovoria o materiale, ktory je vyvrhovany zo stredu tychto skvrn, hadajte co je to za material? VODA! Ohromne mnozstvo vody (vo forme pary samozrejme). Ale ked premyslate, ze ste schopny cestovat vo vesmire, a vsetko vo vesmire je singularita, potom mozete vytvorit lod, ktora je schopna vojst dnu, do singularity a ta lod, by mala mat pohon vo svojom strede, ktory bude samotná singularita.
          A pretoze mozete vstupit do miestnej singularity, a pretoze ste v singularite prepojeny so vsetkym, mozete vystupit kdekolvek chcete, kdekolvek vo vesmire, vlastne mozete sledovat linearny postup tohto pohybu, aj ked vam to bude trvat len minuty, aby ste sa dostali ku galaxiam naproti. Stale pojdete singularitou Slnka, a vojdete do singularity dalsej hviezdy niekde oproti v galaxii.
          No a poviete si, kde su teda ti mimozemstania??? "
          • viď : )) to ti na Nově neřeknou že ? *13*
        • Magister_Peditum
          Jo, ty pyramidy na Balkáně, co se ukázalo, že tam "objevitel" ty šutry narafičil... Jo, moc pěkná stránka. *15*
          • sory ale teď sem si to přečet po tobě pořádně .... značky, které pomáhaly dělníkům přesně umístit kameny... ..... : ))) přesně umístit kameny teda --- víš s jakou přesností je postavena např. cheopsova pyramida -- myslím přenost od jednoho konce k druhému ? : )
            • Magister_Peditum
              Točíš se v kruhu...
            • Průměrnej zedník zvládne udělat podlahu od oka tak rovnou, že to nedokážeš změřit jak to je blbě. A co teprv zvládne, když mu dáš do ruky vodováhu a skládací metr.
            • Nikoliv . nebavíme se o připitomělé historiografii nebo kýho ďasa - ničení soch povidáš... Uvedu názorný příklad s těmi tvými usurpátorskými režimy ááno ... pozorně čti plz , jelikož vidím , že máš obrovské mezery ...tak pozor: Když Zlí komunisté pokáceli sochy tatíčka Masáryka, tak tím vpodstatě tak nějak přemazali dějiny- jelikože se o tatíčkovi nehovořilo už jako o osvoboditeli nýbrž jako o .. vlastně se o něm nehovořilo vůbec. Já to teda až tak nezažil , ale zkus se zeptat mamky, třeba ti o tom něco poví, ahoj
            • Magister_Peditum
              Co má ničení soch společného s přepisováním historie (bavíme se doufám o historiografii jako vědní disciplíně, která vznikla na konci 18. století v Evropě?).
            • proč se mi směješ, já vím , že dějiny přepisovali jenom ti zlí fašisté a komunisté !! a v dobách dávno minulých nikoho ani náznakem nenapadlo přepsat dějiny.... v egyptě se neničili staré sochy a kartuše faraoonů a dělníci nahodili 100tunový kvádr na kmeny stromů a valili hgo po písku .... to všechno já vím, jen jsem chtěl ,aby se tu rozvinula debata. Protože hráci pc a jiných her nejsou tak nějak ezotericky založení většinou že. tak sory a nesměj se plz. ...... Né dělám si srandu pa *16* a přečti si ten Nový svět
            • Magister_Peditum
              Nekapišto. Na rozdíl od novějších dějin, které především v dobách vlád totalitních režimů podléhali politickým tlakům (ačkoliv vždy tu byl vedlejší proud, který se snažil historiografii dělat pořádně) se dějiny starověku na objednávku neměnily.
              PS: Smajla si tam dám znovu, protože tobě se nedá jinak než smát. *15*
            • hlavně nezapomeň fijalovýho smajla. Vykašli se na starověké Egypťany . historie 100 let zpět a dál je přepsaná už tisíckrát - kapišto ?
            • Magister_Peditum
              Tvůj problém je, že podceňuješ schopnosti starověkých Egypťanů a vysvětluješ to různými záhadami, které buď už byly už dávno vyvrácené. *15*
          • furt... pyramida slunce v Bosně myslíš, že je narafičená ..hmm ?? a ty tunely pod ní tam taky narafičili alternativisti ... vzali si takhle o vejkendu kromple a šli na věc ? : )
            • hmm a dopadnu jako ty hmm? *5*
            • Zagro
              Vem si prášek a neotravuj.
    • podívej se na ancient aliens debunked než nám tu začneš cpát emzáky :-)
      • jo tak ty vidíš jediou alternativu : emzáky .... chce to víc číst a možná i zapojit hlavičku . )
        • Zagro
          Tak to tobě očividně chybí :)
        • Tilwaen
          Staří Egypťané to neudělali, emzáci taky ne... osvítíš nás, jak to tedy vzniklo?
          • Coffin.Corner
            Zbývá už jen cestování v čase... *4*
          • ne *6*
            • protože to neeevíímmm *1* *1* *1* ha ha ...bože to sou debaty
  • Ja nevim, z traileru vidím jen lacinou egyptsky vyprofilovanou kopii Civky.
    • z traileru kopii civky... hmm vyprofilovanou povidáš : ) - já asi hrál jiné civky než ty .
  • Butovatelská? :)
    • sleepless
      Pardon, chybu jsme opravili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit