Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žeralt mistruje černochovi, a to se mi líbí. No zaklínač z něj nebude, to zase ne. Ale ten seskok z děla byl wow, škoda že ho nevystřelili.
  • Lawliet
    Zhodnotím li to, co mě na hře s*alo ve III nejvíc a to hlavní charakter, tak jsem spokojen (z toho co jsem viděl ted ve videoukázce) tak na 8/10. Nebudu tu jak tupá hlava nadávat, proč ta hra není taková či maková, ale spíš hodnotit to jaký je, to co udělali.. a to se mi zatím líbí.
  • Strašné... už jen jak řekl granáty .. pak jakýsi kobercový nálet seshora, plus ty motorové lodě ... to je paskvil šílený.
  • Pokud souboje na blízko budou stejné jak v minulých AC hrách, tak nemám zájem si to koupit ( dokonce ani stáhnout )...i když hra jako celek vypadá dobře.
    • Generalmagor
      http://replygif.net/i/147.gif
  • Co že to říkali (a redakce Games opakovaně papouškovala)? Žádné romantické vyobrazení pirátů?

    Asi vidím trailer na jinou hru...
  • Dobrej placák do té vody *15*
    • Jak říkala moje babička, placáky do vody řeší ALPA.
      • Kozy
        Alpa řeší všechno *1*
  • BoB.2
    Na tohle se fakt těším bitvy na moři mě přišli v předchozím díle hodně zábavný a loď se fajnově ovládala.
    • Cosi
      Ano, i zde se dá najít důvod proč Bobovi poslat odkaz na video: http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/pravopisne-chyby
      • BoB.2
        *15*
    • Nebylo to špatný. Doufám že ACIV bude možnost nějak upravovat lodě, dávat ji novou barvu, kupovat k nim děla atd.
      • Lode ma spoustu vylepseni, v bouri muze byt poskozena, ztratit posadku pro velke vlne nebo poryvu vetru. Skin Cerne Perly je v nejakem bonusovem preorderu.
        • pardon, pisu s prsty na WSAD tak to lita semtam.
  • Ironií je že co se týče historie tak piráti nezabíjeli lidičky ale jen vykrádali lodě. To co je ve hře to je opravdu jen pohádka... *7*
    • Piráti samozřejmě zabíjeli. Bez rozpaků. To co ty popisuješ jsou korzáři, tj. trochu slušnější piráti, kteří na povolení vlády jedné země přepadávali lodě patřící ostatním.
    • TheGGG
      A teď pozor, největší šok. Žádný tisíce let starý řád assassínu neexistuje.
      Samozřejmě že když piráti přepadli loď tak během toho umírali lidé, nebo si myslíš že si dali s posádkou kámen x nůžky x papír? *6*
      • Ale existoval. Původním názvem "hašašíni" podle užívání hašiše kvůli zbavení strachu a posunutí práhu bolesti. Byli to ovšem "jen" nájemní zabijáci, kteří pracovali pro kohokoli a nebojovali konkrétně proti nikomu.
      • Lawliet
        asasíni opravdu ale existovali. Omylem jsem na to narazil a bylo to docela dlouhý a zajímavý počtení. Leckdy to mělo docela dost společného s AC1, ale ty jsi určitě myslel, že neexistovali vůbec. Proč by jsi vůbec psal něco tak evidentního, jako, že řád tisíc let starý co zabíjí lidi neexistuje. Jeden řád aniž by se rozpadl určitě nebo zreformoval určitě né.
        • TheGGG
          ano existovali, a řád se rozpadl poté co z měst templáři vyvezli poslední kupu sena *3*
      • 1. Řád Assasínů byl ale zničili ho mongolové.
        2. Rekord v zabití v přepadovce piratů v jednom roce činí jen 11 životů.
        • TheGGG
          Pán je asi velký historik co?
          • Uvádíš mě do rozpaků....
        • tak ja asi cetl o piratech samy nesmysly... v karibsky oblasti se dokonce spojovali a utocili na sous, to si kanonama jenom svitili na cestu? je jasny, ze asi civilisty nezabijeli hlava nehlava, ale pokud na ne nekdo vytah zbran... i kdyz pirat, bukanyr, korzar, pro me vsechno temer jedno jest *5*
          • Spíš mi nejde do hlavy. Co by assassin dělal u pirátů?
            Ale to je asi už jen otázka příběhu. Chybí mi ty časy kdy hl. hrdina měl někde své zázemí s assassíny a nestal se assassínem jen proto že ho to naučil nějaký dědek.
            • tak ja neresim tu hru vubec, tyhlety "znacky" jsou vsechny o jedinym, jak pritahnout, co nejvic joudu, co to koupi... takze tentokrat jeste ne, ale priste, priste mozna budou i zombie *6*
    • Ono lítat v AC II na Leonardově rogalu nebo snad v AC:BH na rogalu s automatickym dělem to taky není zrovna něco co bych slyšel v hodinách dějepisu *15* podle mě do AC takovéhle přikrášlovačky patří protože bez nich by to byla nuda (aspoň pro mě... *5* ) AC je teda vlastně od začátku kořeněné ironií *15* a mě se zdá že čím dál víc lidí na to přichází teprve teď když se jim série začíná zajídat
    • to by me zajimalo, kolikrat v historii se stalo, ze je nekdo pozval na svou lod jako do samoobsluhy... *5*
  • 1:44 tmavy dym v pozadi presvita cez cez biely dym v popredi. To som si doteraz naivne myslel ze taketo graficke bugy su vyhradnou domenou mojho PC vdaka roznym beta ovladacom :)
  • Jack1947
    Takze , to jeste vic podnitilo "ocekavani na zatim posledni dil AC...
    • TheGGG
      Chybí ti " na konci věty.
      • Jack1947
        Nezapomnel takze palce dolu, kalhoty nahoru *15*
        • TheGGG
          zapomněl, trvám na opravě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit