Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hlavně jak jsem předchozí díly miloval , tak Paradise byla ultimátní ... 3,14tchovina .
    Geniální dvojka - závody , dovádění s policajty, logické karaboly . V podstatě z toho co dělalo Burnout tak zábavným už nic nezbylo :( .
    A tohle ... casual úlitbička a průzkum, jestli hráči ještě podobné minihry chtějí :/ . No ale to provedení .... brrr .
  • Mládeži, nehrajte si tu na Einsteiny a nehodnoťte hru podle 90sekundového videa.
    • Občas jsou hry, které člověk dokáže posoudit i podle 90 sekund. Nebo chceš říct, že takováhle kravina by tě bavila? Mě teda ne, už jsem z toho asi vyrostl.
  • joo to vypada jako velka pi... du si radsi zahrat klasickej burnout na psp
    • To já si ho dám na PS2 ;)
  • tak to je velka blbost.
  • Burnouty miluju,ale tohle?Nebavilo mě ani dodívat se do konce na to video..Já chci plnohodnotný Burnout kurnikšopa:-(
  • smejki
    já tu hru asi nepochopil *8*
    • MrSanta
      Taky jsem z toho nějaký zmatený. Možná je třeba organismus na hru připravit pomocí alkoholu nebo tak něco... *4*
    • Ja taky ne, ale stejne se mi z toho pohledu udelalo smutno... ...fnuk! *11*
  • Toto je plnohodnotna hra na X360? *1* nieco velmi podobne som mal na 3 roky starom sony eriksone... Len to bolo v 3D *1*
    • To neumis cist, nebo ten zpropadenej Xbox tak nenavidis?
      Je to arkadovka na XBLA a PSN.
      • XBLA a PSN? Jaj jasne, odtial sa hry hraju na vajcovich topinkach, dakujem ze si ma opravil...
        • Taky se odtamtud stahuji levne, skoro-indie "becka".

          Nelamej nad tou hrou hul - koukam ze zrovna ty bys podle projevu mohl spadat do cilovky.
          • Ale predsa ved kvalitu ostatnych hier nikto nespochybnuje. Avsak sa seriozne zamysli nad tym ci by si dal 1k kc za nieco taketo... A to s tymi topinkami nebolo prirovnavanie ku konzolam, sam Xbox vlastnim. Citaj a pochopis.
            • No... Citam a fakt nepochopim *1*
              Kazdopadne jako majitel xboxu by jsi teda mohl vedet, ze XBLA arkady NEJSOU plnohodnotny hry, nebo nedejboze hry za tisicovku *7*
              Ze je to i na PS3 pisou v clanku, a to potom z tvych komentaru nic krom tehle nesmyslu nezbyde...
            • Ukaž mi na PSN nebo Xbox Live Arcade hru 1k. To bych rád viděl. :D
  • Zlatý Burnout Paradise.
  • Myslim že na psp bylo něco podobného v burnout legends, akorat s pohledu ve 3D. Nechápal sem co je na tomhle modu skveliho.. tohle bude podobna blbost..
  • bmarg
    Jsem jedinej koho ten "gameplay" po 30sekundách přestal bavit? :-) Vždyť tam jen jezdí auta ve stejném pořadí a vy "skáčete" s autem na místě a pak to bouchne... když to bouchne, tak se vaše autíčko respawne na stejném místě výbuchu... Tohle maximálně bude bavit děcka do 8let, kdy tam budou prdící zvuky a všude hodně krkání...
    • Tohle mohlo uspět tak před 2 rokama jako hra na mobil. Jinak si troufnu říct že něaky zkušený indie tvurce by tohle zvladl udělat za tyden.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit