Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • montatatana
    Vypada to priserne "kežl"
  • Zlatý Burnout Paradise.
  • smejki
    já tu hru asi nepochopil *8*
    • MrSanta
      Taky jsem z toho nějaký zmatený. Možná je třeba organismus na hru připravit pomocí alkoholu nebo tak něco... *4*
    • Ja taky ne, ale stejne se mi z toho pohledu udelalo smutno... ...fnuk! *11*
  • tak to je velka blbost.
  • joo to vypada jako velka pi... du si radsi zahrat klasickej burnout na psp
    • To já si ho dám na PS2 ;)
  • Jžš to je ale blbost !
    • Burnouty jsou pecka, Criterion mám rád, ale tohle je fakt hrůza. ještě že je to jenom na konzole *1*
  • Mládeži, nehrajte si tu na Einsteiny a nehodnoťte hru podle 90sekundového videa.
    • Občas jsou hry, které člověk dokáže posoudit i podle 90 sekund. Nebo chceš říct, že takováhle kravina by tě bavila? Mě teda ne, už jsem z toho asi vyrostl.
  • Naprosto typická věc dnešní doby. Opět ochudit plnou verzi o přídavek, kterej má hru zvednout a udělat z něj samostatnou hru, která dokáže opět vydělat nákou tu pětku navíc.
  • a nevysiel tento alebo aspon podobny mod v nejakom dlc? lebo Burnout Paradise som hral a bolo tam nieco podobne, tiez co najviac zrazok z autami+ dalo sa s autom povyskocit(ako tu na videu). mozno sa mylim, iny Burnout som nikdy nehral, ale vyzera to velmi podobne.
    • montatatana
      Slo to tam, ale nebyl to primo zadny herni mod. Bylo to tam jen tak mimochodem bez valnyho smyslu.
      • nebol to o nic mensi zmysel ako v tom co prezentuju tu. tiez si sa snazil nazbierat co najviac bodov, v starych burnoutoch islo o nieco ine?
        • montatatana
          V predchozich Burnoutech to byla soucast kariery. V Paradise vetsina hracu ani neprisla na to, ze to tam je :)
  • Za 1500kč to bude v pohodě... Počkat co??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit