Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Pro mě za mě, ať si je ta hra sračka, ale ta lživá reklamní kampaň je ten hlavní humus.
    • presne kua tak !!!
    • Pitchfork se pro mě dostal do Topu největších lhářů videoherní historie, protože ta prezentace, kterou na té E3 s klidnou tváří předváděl ... v té době MUSEL opakuji MUSEL vědět jak na tom jsou ta ukázka je tam prostě 100% nascriptovaná
      so hes literaly lied his ass of.
      http://www.youtube.com/watch?v=ADqIh9_zAp4
      • ZvacA
        Randy mele superlativy úplně ke všemu a umí dělat z lejna velkou bombu. Jeho přítomnost u E3 záznamů je už proslulá věc plná slibů a ukázek, které se nakonec ani do finální hry nedostanou. Když to není zapálený fanoušek Vetřelců, tak je z něj pro změnu zapálený fanoušek výsadkářů a tak dále.

        Po pravdě, přestože se kolem rojí infa o všem možným, což je pochopitelný vzhledem k neúspěchu ACM, mám strach o postavení Gearboxu v širokém měřítku. Ať už je to tím, že je někdo solidně tlačí, nebo tím, že si Pitchford nechá vždy na hlavu na*rat 50k projektů a nebo jednoduše tím, že to nedávají, mám obavy o kvality jejich dalších značek. Sám za sebe musím říct, že než aby za podobné situace a jejich poslední dobou zajímavého renomé zkoušeli jít třeba do dalšího dílu Brothers in arms, tak to ať se na to raději vykálej.
  • Tohle stojí za to vidět. Srovnání Demo a Final verze. Obrázek si udělejte sami ... *7*

    http://www.videogamer.com/videos/aliens_colonial_marines_what_the_hell_happened_to_aliens_colonial_marines_2.html
    • Měli by začít vracet prachy zákazníkům. Tohle je čistý podvod! Prasata!!!*12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12*
      • Co jsem koukal na steamu tak už hráči podepisují petice.
        • Black_Hand
          tak precendenty pro podobne veci tu uz byly: Day Z (edit: spravne ma byt War Z omfg!), From Dust . je potreba akorat dokazat, ze neco na te hre je primo v rozporu s tim jak je popsana. a taky je potreba aby se gabe dobre vyspal.
          • smejki
            ty to motáš. WarZ, ne DayZ
            • Black_Hand
              *facepalm* dik
    • Inquisitor
      To je celkem síla.
    • Radioaktivni_surikata
      Že to není nějak slavný jsem z youtubu už zjistil, ale tohle je fakt brutus *13*
      • To dostal mě ten přechodovej tunel. V demu interaktivní, ve hře animace a ještě k tomu dlouhá a v podstatě nudná (víme, že přežijeme...). A ty barvy... No škoda mluvit, ještě že jsem měl jenom rezervaci *3* .
  • No, vidim to tak, ze sega si u gearboxu objednala a zaplatila hru a gearbox ji proste podvedl, za ty penize si vyvijel vlastni hru a segu odbyl nedodelkem. Hlavni vinu nese gearbox a sega to pravdepodobne nemela vydavat, ale vratit k dopracovani a uplatnit smluvni penale za zpozdeni.

    A co se tyce predobjednavek, to je vzdy riziko a kupovani zajice v pytli. Osobne se divim, ze je nekdo tak naivni a duverivy. Ja si hry nikdy nepredobjednavam, ale pred koupi si zjistim, jaka je. Protoze i kdyz ta hra nemusi byt odflaknuta, jednoduse mi nemusi sedet.
    • Walldstein
      Proti prvnímu odstavci nemám vůbec nic, ale ten druhý....Co k tomu dodat..ano už vím, když dáš na to co řeknou jiní (recenze, noviny, televize, atd.) tak to v životě moc daleko nedotáhneš. Jinak řečeno, když budeš zkoušet jen to co ti bude doporučeno tak se těším na to až ti někdo doporučí že skok z Nuseláku zvyšuje IQ, taky to půjdeš zkusit jestli ti to sedí???
      • Jedna vec je nedat slepe na nazory druhych, ale druha dost odlisna vec je nekupovat zajice v pytli...
      • Trošku krkolomné přirovnání, doslova *1* Ale nesouhlasím - je to jako s každou hmotnou věcí (ženský do toho netahat), pokud chceš své peníze investovat rozumě, tak taky nevoláš do telešopingu hned, jak ti to moderátor poví, ne? Přirovnal bych to k nákupu elektroniky, auta nebo drahého vína *3*
  • Do poslední chvíle zákazník nemůže tušit, jak velký zajíc v pytli se pro něj chystá. Sega ještě drze vypouští do světa reklamní kampaň s renderovaným intrem a trailery. Novináři přidávají hype masáž v podobě článků plných superlativů. Obchody dva roky dopředu nabízejí možnost předplacení. Hráči se na diskuzích předhánějí s vyhypovanými hláškami a u každé informačně chudé novinky nezapomínají zdůraznit jak moc se těší, protože to bude prostě bomba...
    • S tím, že to bude bomba měli pravdu.
  • na A:CM vidím jednu velmi pozitivní věc ... doufám že vyléčí spoustu lidí z toho aby si předobjednávali hry

    http://www.youtube.com/watch?v=mf5Uj4XIT1Y
    • NEVER!!!!! :) Ale vazne, predobjednavam to, co vim ze chci. U spousty her s tim problem nemam, protoze mam dost jasnou predstavu co dostanu. Alieny mam hrozne rad, ale ze to bude propadak bylo jasny uz davno. Z videi, z obrazku, z komentaru, z Gearboxu. Kazdej kdo ma trochu rozumu tak bud vi za co plati a ted se bavi, nebo si to nepredobjednal. Ti co to predobjednali a ted si stezuji se bud pouci at ve zjistovani informaci, nebo predobjednavani, nebo trolujou po forech a udelaji to zas. Ale nezatracovat predobjednavky :)
  • Tak tohle hrozí řádnou žalobou, nejenom že prodávají něco jiného než prezentují, ale ještě v podstatě neragují na kritiky. Tomu se říká běžně podvod a tuším, vzledem k postům na FCB stránkách tvůrců to bude mít ještě zajímavou dohru.....a to by ještě chtěli dalších 30EUR za Season pass, naprostá šílenost....
  • misho8723
    Podľa mňa nevinne v tom nie je žiadna zo spomenutých firiem.. SEGA mohla tlačiť na Gearbox aby sa popri Borderlands 2 venovali aj ACM a nie potom dať vývoj na starosť ďalším firmám, hlavne TimeGate, ktorí síce vedia robiť zábavné multiplayer FPS hry, ale nie singleplayer hry a ani nemajú s nimi skúsenosti.. Gearbox sklamal na celej čiare a Randy by si mal začať dávať bacha nato, čo hovorí v rozhovoroch a nesľubovať niečo čo nie je v jeho silách - lebo pomaly bude horší ako Molyneux...
    hra samotná nie je až taký odpad, ale na lepšie ako na priemer to nezvláda .. AI - či votrelcov, spolubojovníkov alebo ľudských nepriateľov - je asi najhoršia čo som videl za posledných 5 rokov (ak nepočítam úplne lowbudget tituly).. animácie má lepšie aj FEAR, ktorý je z roku 2005.. dialógy úplne mimo.. postavy nezaujímavé a zle napísané.. príbeh, ktorý nakoniec nedáva veľký zmysel.. úplne trápne a nevhodné prestrelky z ľudskými nepriateľmi (WTF v hre o Votrelcoch).. neustály príliv votrelcov, čo znamená, že track detector je úplne zbytočný.. dĺžka kampane veľmi podpriemerná.. zabíjanie votrelcov pri strete na blízko - WTF?... jediné v čom má hry plusy je : je to skvelé virtuálne múzeum pre každého fanúšika pôvodných filmov ... sem tam dobrá atmosféra.. niektoré dobré nápady.. (krátke) pasáže bez zbraní.. hudba z filmov.. využitie prostredí z filmov.. zbrane a ich vylepšovanie.. zvuky (hlavne zbraní).. a samotné strieľanie je v pohode..multiplayer je na chvíľu zábavný.. ale fakt to všetko stačí len na priemernú hru a keby nebola hra založená na Aliens značke, tak by ma nič neprinútilo takúto hru takejto kvality hrať
    • Walldstein
      Napsal jsi to skvěle.
      Za sebe bych jen dodal, že jako plus by se dalo uvést to, že Hicks přežil i když si nebyl moc podobný *1*
      na vysvětlenou tvého WTF momentu boje proti lidem. Ty (hráč) jsi člen Colonial Marines, oni (ty šaškové v šedivim) jsou zaměstnanci Weyland - Yutani corp. Tedy oni chtěj xenomorfa a ty jim v tom bráníš protože bráníš Zemi. Takže na jednu stranu je to WTF ale když si uvědomíš souvislosti tak to zas takový WTF neni *3*
      • misho8723
        Však v príbehu to ako taký zmysel má, ale ja som chcel v tejto hre bojovať proti votrelcom a len proti nim.. tým, že dali ľudí, je to pre mňa len trápna hra a tým chcú zamaskovať to, že nevedeli ako neurobiť boj proti votrelcom stereotypní - a pritom stačilo im dať fakt kvalitnú AI, ktorá sa prispôsobuje okoliu, situácii a je taká variabilná, ako AI vo FEAR.. ale bohužiaľ.. mohli spraviť aj levely, kde hráča počas celého levelu loví votrelec, alebo votrelci a nie ako v hre, že na teba priamo nabehnú.. v čom vylepšili ľudskí nepriatelia hrateľnosť? Len v tom, že hráč sa musí aj kryť, ale inak ich AI je skoro také isté tragické ako AI votrelcov.. a v tých momentoch sa hra ale vôbec ničím nelíši od horších CoD klonov.. nie fakt, ja som chcel hrať proti votrelcom, pretože sa to volá ALIENS a ako fanúšik filmov, som samozrejme čakal hru, kde budem bojovať len proti votrelcom.. no nič, ako som písal, je to len priemerná hra - nič viac, nič menej
  • rhaegar
    Tak podle mě je v tom Sega docela nevinně(Gearbox dostal tolik času,že mohli rovnou vytvořit aji pokračovaní,ale ne.. oni raději dodělají Borderlands 2 a pak si vzpomenou, že vlastně dělají i na ACM, doufám,že se té žaloby ještě dočkáme).
    • nekromant33
      Tak, jestli Gearboxu slo o vydelek, kdyby si odlozili svuj projekt Borderlands 2 a vydali uzasnou Alieni hru, tak by byli ve vate a mohli si pak delat co chteli (kupni sila urcite je, ono se i tyhle sra*ky myslim proda docela dost). To ze pak "pomahali" na dokonceni beckovy tymy je jen damage control od segy, kterej ale musel prijit az potom co se Gearbox zachoval tak jak se zachoval
  • Kecy a kecy, ted se to budou snazit hazet jeden na druheho. Proste to podelali a smitec *16*
  • Gearbox a Randyho mám moc rád kvůli Borderlands, ale po tom fiasku s DNF a tedkom ACM už jim moc nevěřím ...
    btw: jestli si někdo vzpomínáte na to jak Pitchfork s tou svou tlupou poskoků hru vychvalovali na E3 - a že příběh a že charaktery a že zvuky a jací jsou fandové bla bla bla...
    "http://www.youtube.com/watch?v=2fHv4wQJfSY" toto jsou záběry z E3 prezentace a můžu vás ujistit, že tam z toho ve hře nic není.
    Asi zním jako hloupej fanboy ale čekal jsem teda víc.
    • nekromant33
      achjo, na to uz se neda ani dokoukat, jak je ten komentar ve svetle vysledku trapnej
    • Tady je srovnání dema a finalní verze, je to výživné.... http://youtu.be/6lGXDM3LGnk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit