Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    nějak se mě to plete... není náhodou ještě jedna hra se stejným tématem co má taky vyjít...? Sinking city... z toho jsem viděl nějaké záběry. Teď vůbec netuším jaký je mezi těmi hrami rozdíl.

    Jinak btw: respekt, že tu cenzor maže i v 1:55 v noci... to už je zápal do práce

  • radim.zaty

    A, tak už je datum opraveno :-)

  • Corvus

    Přesně. Na PC scénu se jako vždy totálně kálí.

  • Jack1947

    Fakt úroven tohleto, některé kvalitní hry stojí za krabičku.

    Bez ní mi to příjde jako jen konzumní zboží, "DOhraju smažu" krabička a i když bez disku má stále něco do sebe aspon dává nějakkou vědomost že hru vlastní, nevím jestli někdo bere zasraanej Steam nějak citově a pokud jo a vypnou mu to tak se asi zabije no( páč nebude mít co hrát 😀) v tomhle je dobrej GOG.

  • Jak říkám, smůla pro vývojáře. Já hru koupím digitálně, ale až v pořádné slevě (a jen pokud bude na GOG nebo prostě někde bez DRM). Pak si klidně tu krabičku udělám, nebo si někde v bazaru pořídím tu PS4.


    A možná taky ne. Proč bych měl vlastně podporovat vývojáře/vydavatele, kteří na PC scénu prdí? Jinak bych na to koukal, kdyby krabicovka nebyla vůbec, ale ona je, měla být i na PC a pak ji zrušili.

  • Ano, je to problém. To jsem dělal dřív, ale přijde mi dost blbý si ještě utrácet peníze navíc za tisknutí a potisknutí CD. A jde taky o princip. 


    Nikomu tuhle možnost neberu, pro mě to ale znamená, že radši půjdu do jiné hry. Smůla pro vývojáře, ne pro mě.

  • ucho

    a to je problém? lidi, to už si neumíte sami ani utřít zadek?

    tak si krabičku udělejte, na internetu máte spousta návodu. stačí být jen trochu šikovnej: TyTrubka

  • radim.zaty

    Jaká že nejočekávanější hra má vyjít 26. Listopadu?

  • Jack1947

    Debilníí doba...

  • Mě už tedy zklamali tím, že zrušili krabicovku na PC. :(

  • Jack1947

    SPíše to vypadá na zastaralou hru.

  • Inquisitor

    Vypadá to skvěle,doufám, že nebude zklamání :)

  • Whoossain

    Těšim 🙂

  • Cryohazard

    Duuuufajme, že to bude aspoň osmičková hra....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit