Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Error during initialization:
    Unhandled exception caught

    Má někdo podobný problem?
    • někdo zapoměl na try/catch, chce to pořádný crack
    • smejki
      Handle it then, bro *1*
    • walltar
      Jo chce se to řídít návodem u cracku ... *1*
      • udělal jsem všechno co jsem měl :/
  • Ha a ted mluvte VY vsichni ty ANTI CODEEECKARI *12* *12* *12* *12*
  • ok takže se tu budou do zítřka řešit sra_ky tipu COD a pak už zas bude doufám rok klid *7*
    • jaké tipy ? o žádných sázkách nevím
  • walltar
    Hmm tak zatím jsem se dostal k té misi, kde se jezdí na koni ... musím říct, že nový díl je určitě lepší než ten před ním, ale je to pořád COD. Třeba se k tomu ještě vrátím, ale ta jízda na koni s těžkým kulometem v jedné ruce mě nějak odrazuje.
    • a co by to melo bejt nez cod kdyz to je cod :-) Prestan to hulit..
    • misho8723
      Práveže tá misia sa mi zatiaľ nejviac páčila.. proste CoD je prehnaná akcia, a to v minulých dieloch mysleli až príliš vážne, tentokrát to zobralo fakt, tak ako to je - CoD sa v minulých dieloch až príliš vážne bralo, žiadna nadsádzka, hrali sa na niečo, čo CoD nie je a to mu zrážalo kolená.. teraz je im to všetko jedno a to je to dobré + to, že človek fakt hlavne strieľa v tomto dieli a o tom to má byť.. proste človek jazdí na koni a druhej ruke má RPG - je to šialené, je to mimoriadne nerealistické a je to mimoriadne zábavné :) takisto + je zato, že je tá misia sa odohráva na púšti, ktorá patrí k tým otvorenejším oblastiam v kampani.. jeden z kladov tohto dielu
    • ZvacA
      Mně to okamžitě asociovalo s třetím Rambem, a tak jsem to vzal. Nakládačka útočícímu ruskému kontingentu v Afghanistánu s raketomemtem v jedné a s kalashnikovem v druhé ruce na koni po boku mudžáhedínů - to je nostalgie. :D V tomhle případě nehledat vědu a štourat se v realismech, prostě čistá akční jízda. Asi to nebude vrchol misí v celé kampani, ale osobně můžu říct, že pendlovací jízda i mezi ruskými tanky, Hindy a pěchotou nebyla špatná věc. :)
      • walltar
        Já poslední dobou na ty akce plné výbuchů a wow efektů začínám být alergickej ... jak ve hrách tak ve filmech.
    • cca po tyhle misi (ve ktery je na konci myslim prvni rozhodnuti) uz to bude vyrazne lepsi :)
  • 8 ... coze ? 1.8 si myslel asi...
    • Yoda *1*
  • napisal som velmi, velmi podobnu rcenziu. Samozrejme som sa nevyhol kritike, preroze niekto proste nevie pochopit, ze BO2 je lepsi, nez posledny MW3 a lepsi nez MoH. Multiplayer je diakutabilny, komu sa nepaci a nedokaze v nom hrat, nie je cielova skupina.
  • misho8723
    Súhlasím s hodnotením, len tie misie Strike Force, och... dobrý nápad, ale realizovanie dosť zlé.. to AI je úplne ale úplne neschopné - zahral som prvé tri tieto misie, všetky som prehral .. prečo? lebo nech dávam aj niekoľkokrát povel svojej jednotke, aby sa niekde presunula, ale oni len stoja a nič.. musím sa stále prepínam za nich, aby som ich dakde doviedol.. nevedia sa kryť, sú hneď mŕtvy, nechajú sa zničiť a neviem čo.. a za 10 minút ich takto organizovať, to je za trest fakt.. keby dáky patch opravil tú AI v týchto misiách, tak to by bola pecka.. takto to je podľa mňa aj zbytočnosť.. asi na nižších obtiažnostiach to nie je až taký problém, ale keď to človek hrá na hard a ťažšie, tak je to proste o ničom - iba o nervy
  • No to jsem teda zvedavy jak pojme Lukas videorecenzi. Ze by Duty Calls s hodnocenim 8?
    • Robotron3
      Já sem zase zvědavej na profesionální videjko recenzi od Vojtíka :)
  • No tak teraz mi to neda....tato recenzia presne podla ocakavania dopadla vyborne pricom je to jeden hnusny kyc , ten cely singl je vysmech vsetkeho.Hadam som uz davno nevidel hru ktora ma take nadupane "WOW" efekty na kazdom kroku a samy script + BOOM efekty.
    Hru som nehral stacilo pozriet na game anyone takze hodnotim podla toho.Podla mna je ta hra hrozna uz i po grafickej stranke .Tak holt activision si da tu namahu a recenzentom zaplati :D Kdezto pri MOHW vsetci nadavali na singl , ze ta hra je sh*t atd pritom MP je uplne zabavny , teraz momentalno malo hackerov kdezto v cod je ich plno , nehovoriac o tych vtipnych chybach z BO (snake atd...).Tak tomuto dat 8/10 je vysmech vsetkeho mozneho u mna games.cz skoncilo s recenziami, celkovo ste zvykavali hodnotit slusne teraz to ide dolu vodoou staci kuknut na metacritic a opytat sa nezaujatych ludi na BO2 a hnde mate nazor zaruceny...bleee
  • Já celkem nechápu tu skvělou pověst Infinity Ward. Od CoD 4 neudělali dobrou hru a zůstali trčet pořád na jednom místě, jenom recyklovali staré nápady a prodlužovali příběh, který byl na konci děravý jak ementál. Treyarch se aspoň pokoušel o nějakou změnu, třeba World at War se mi hodně líbilo kvůli lokacím a drsné atmosféře.
    • Tak MW2 nebylo imho spatny, takovej akcni trhak co pobavil, parkrat prekvapil a nejaky zmeny tam taky byly, to az MW3 je hruza, kdy to vypada jak kdyby vzali MW2, vymenili par veci a znovu to zacali prodavat. MW1 i 2 oboje cca 250 hod v MP, ale u MW3 jsem to po 30 zapichl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší