Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mate niekto cestinu na tuto hru ak ano pls dajte vediet. diky... *11* *7* *13* *11*
  • Nejhorší COD díl, jaký jsem kdy hrál :P. Nechápu ta vysoká hodnocení - je mi z nich zle.
    Tato videorecenze se vážně nepovedla - hru zprdnete jak to jde a nakonec tomu dáte 8? Jste v pořádku? Já bych řek, že ne :P.
    A jinak - krátká mise za Menendeze je super a první díl Black Ops byl nesrovnatelně lepší, než tahle p******* :P!!
    Dílo se nepovedlo a ani zdejší recenze/videorecenze
    Snažíte se přísně hodnotit hry, ale očividně jsou výjimky, jimž nechutně nadržujete.
    • ucho
      videorecenze má stejné hodnocení jako recenze, hra se už znovu jiným číslem nehodnotí, na to člověk nemusí být ajnštajn. lukáš by tomu dal třeba jinou známku, ale to jaksi není moc důležitý. je tady psaná recenze plná informací, je tady videorecenze s dalšími informacemi a záběry a s pocity lukáše. někdo nad hrou mávne rukou a půjde dál, pro někoho to bude hra roku a nejlepší střílečka všech dob. tak to prostě vždy bylo, je a bude. sto lidí, sto chutí. ty bys měl mít dost rozumu na to, aby sis z těchto informací poskládal vlastní názor na hru. recenze tady není od toho, abys s ní souhlasil v každém slově...
  • Cosi
    Takže se Lukášovi nelíbily ani mise v budoucnosti?
  • Videorecenze je nahláškovaná hodně dobře, aspoň Lukáš neříká jak úžasný je to díl a jednodušše se snaží vysvětlit, že je to fakt paskvil, i když se snaží mluvit o této hře sebelíp :)
    Sám jsem to hrál a nevydržel jsem to déle jak hodinku, je to brak a lituju všech, kteří za to museli dávat peníze a pak to raději smazali, no možná je pak pobavil mulťák kdo ví...
    Jooo kde jsou ty doby, kdy vývojáři dělali kvalitní dlouhé hry, dnes to máte na pár hodin a hlavně podojit hráče :) když už ani to demo nevydaj, aby lidi vědětli, jak špatná hra je....no jo to se to pak trpí :)
    • Rozumnej člověk by si to nikdy nekoupil, podobně bohužel podle mě dopadl i Assassins Creed 3.
      Hra postrádá takovou tu správnou chemii, kdy do sebe vše zapadalo a příjemně se hrálo. Ted je to všechno rozkouskovaný, v vcelku to nepůsobí vůbec dobře a příjemně se to už vůbec nehraje.
      Filmeček každou půl hodinu, mise bez nápadu, špatně zpracované cetování, lovení ... To jsou mé pocity z AC 3
      • ZvacA
        Pánové, vy na to máte diplomy na tyhle žvásty o "rozumnosti" každýho, kdo si třeba hru koupil? I kdyby, tak vám tu může být u prd*le. Black Ops 2 je sice střízlivě ve výsledku kravinka, nevytrhne každýho a má stále " CoD - nesmysly ", ale přesto je v rámci série hodně zajímavým dílem, se stále jednoduchou, ovšem také zábavnou, hratelností, která si neklade za cíl si dosahovat něčeho extra. Je to blockbuster mezi hrami, na který buď člověk hodí bobek nebo si to užije. Zdejší " osmička ", která je jak červený hadr pro zdejší ještě vzteky rudější kašpary, je správně v rámci svého subžánru, který si CoD vede. Pravda, vzhledem k obecnému pojetí, by nemělo hodnocení nejspíše přesáhnout 7/6, ale to je prostě subjektivita recenzenta textové recenze. Navíc, moc dobře vysvětlil, v jakém statusu hra je a proč ji hodnotí tak jak hodnotí. Je mi jasný, že pro místní fellas s rozumovým patentem na všechno je kua obtížný překonat fakt, že CoD ještě může někoho bavit nebo i překvapit. CoD si momentálně vytyčilo cestu jako hry, které je už vše u zádě a která si pojede svoje - čístá a přeefektovaná megalomanost, která je sice ptákovinou, ale nedá se ji upřít porci pro někoho dostačující zábavy, která dává vzpomenout, že hry si mimo jiné tenkrát na nic nehrály a bavili jsme se stejně. Čekat od ní něco jinýho a komplexnějšího je akorát pro chuje a snažit se mesiášsky poukazovat na to, jak špatný to je a jak dotyční hráči této věci jsou " magoři ", rovněž tak. Pokud to někoho baví, je to jeho problém, včetně jeho investice. Předkládat tady postoj osvícenýho vola, který se druhému Black Opsu a CoD obecně vyhnul a poukazování na to, jaký to je " brak " je zbytečnost a trocha respektu by neuškodila. Přece jen, je to stále hra na trhu, jako každá jiná. Jen dělá to, co jí jde nejlíp, včetně toho rejžování. Zamyslet se, to je oč tu běží, přátelé....
      • a ještě jsem zapomněl na soubojovej systém, který mě taky dost zklamal
  • Jasně, dal tomu 8/10 jako u recenze, ale mluví o tom jako kdyby tomu chtěl dát 5/10 a to se mi nelíbí na jeho projevu. Neřekl žádné + hry, tedy až na jeden. Stále jen vypichoval, podle něho, chyby a zápory hry... klidně mi dejte třeba 40 mínusů, mě je to u pr.. =-D Já vyrůstal na CoD a po MW jsem se na to vysral. Zahrál jsem si BO a teď BO2 a to jsou dvě nejlepší hry z novodobých stříleček ze sekce CoD!!! A komu se to nelíbí, tak ať mlčí. Je to můj názor a u něho si zůstanu...
  • Recenze nic moc. Neřek tam spustu důležitých a dobrých novinek. A to 8/10 jsem nechápal podle toho jak mluví to vypadalo že chce dát 5/10. Osobně já dávám Codko bo 2 8/10 je to kus práce. *3*
  • Krásně jste vytřeli zrak všem těm haterům gratuluji.
    Velectěný Pán GGG je opět po čase spokojen s games.tiscali
    Jinak až na první misi je hra přímo bomba a fanouškům všech kvalitních her vřele doporčuji.
    • Kronoss1
      Jak to tak vidím, tak všechno jsem už viděl v předešlých dílech Call of Duty. Videorecenze mě o kvalitách Black Ops 2 nepřesvědčila. Prakticky je to tam samá hra a dávat litr za datadisk opravdu nebudu.
      • *1* Rozhodne jsi nevidel 90% toho co je zde v predchozich CoD... nehodnot tu hru kdyz jsi ji nehral...sebelepsi hra muze na par videich vypadat jak srajda
  • firebug
    Dekuji panu Grygarovi, jehoz vkus je nebezpecne hodne podobny tomu memu, za tuhle recenzi. BO2 si tedy necham ujit, pac s komentare je jasne, ze singl vubec nenadchnul a na multak ja z vysoka se.u.
  • Singleplayer me absolutně nezajímá, podstatné je že multiplayer stojí za "hovno". A to teprve dokáže "nasrat".
  • RazorProduction
    Lukašove recenzie stoja zato,jeden z mojich 5 najlepsich videorecenzentov. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit