Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co, tak, zahraje sti to většina lidí, jednoduché je to pro ně dost, značka prodává.......je to prostě nechutný ždímání pěněz, splácáte za chvíli něco takovýho a vyděláte miliardy, ale nic neinvestuje do nějakýho zlepšení, jak to dělaj ostatní...stačí ta pitomá značka....několik posledních dílů CoD stálo za houby...a uplně nejnovější věci jsem už radši ani nezkoušel...nemám iuze
    • pro konzole pěkně, že jo....hnus a nekomentuju vůbec to, jak moc je současnej boj nezáživnej a ty zápletky, to zas bude, první Black Ops mělo potenciál, ale pěkně to zazdily, dobrej námět dobrej, jenže...ale uplně blbý to nebylo
  • Připadá mi to díl od dílu lehčí a lehčí :-D Už se ani nemusíte obtěžovat "hledat" nepřátele a čekat až vylezou, když prostřelíte x metrů silnej betonovej nosník *1*
  • najsmutnejšie je, že to bude zas lámať rekordy v predaji
  • opakovany vtip prestava byti vtipem
  • Mohli by spraviť COD z prostredia prvej svetovej vojny, ale s uplne novym enginom :)
  • Aha, vám to došlo až teď? Mě to vadí už od CoD 2, což byl taky poslední díl, na který jsem šáhl. Ale nebojte, prodávat se to bude, protože pro amíky to je dostatečně nacionalistické, dostatečně jednoduché, dostatečně hloupé a zobrazuje to smrt úhlavního nepřítele (ať už je to, ve světle historie, indián, kolonialista, černoch, komunista, muslim nebo nejnověji myslící člověk)
  • MidnighT91
    Nejepičtější záběr byl, jak vystřelil tou flusačkou do kapoty auta a ono explodovalo...
    • Whoossain
      To je CoD klasika - bouchací sudy a auta. Bez toho by to nebylo CoD...
  • ani sem to nedokoukal jak to nudilo... další díl co přeskočím...
    • Whoossain
      Taky jsem na celejch těch 11 minut neměl nervy *15*
      • Mne sa zdá 11 minut nejak moc. Nemozu ukazat predsa cely singlpayer v jedom videu *15*
  • Veskoslav
    Já nevím. Teď jedu MW3 a přijde mi to, jako bych hrál CoD 2. On není problém v CoD příběh tak, jak ho vypráví, on je problém ten, že prostředí není zničitelné, obzvlášť se mi líbí střílet do papírů a ty jsou pořád na stole, okna nejdou rozstřílet atd. Intelignce AI se už tovhu zlepšila, ale to ostatní.....Nechť se v CoD změní prostředí na zničitelné, změní se grafika (jet na 5-6 let starém enginu už vážně chce odvahu....)
    • Whoossain
      Copak jet na 5-6 let starym enginum to ještě jde. Ale jet na 12 let starym enginu - to už chce pořádný koule. ID Tech 3 engine, na kterym CoD už hezkou řadu let funguje, poháněl už v roce 99/00 Quake III...
  • Tak ještě je tu šance jako ve sportce, že to bude tak za pětikilčo *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit