Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten let stihačkou vyzera ako G-police s 1998, tušim, na P133 som to hral :D to je docela davno :D
  • Mozek
    To je ale blbost... *7*
  • tak dlouho se chodi se dzbanem........
  • To im naozaj nie je trápne vydávať takúto telenovelu ?
    Ale chápem , dojná kr@va :)
  • To už je skoro neslušný
    • *silně
  • Vidlec
    1, Ten engine ždímou už nějak moc. (Je to hnusný)
    2, Větší stupiditu jsem letos neviděl. (Kromě novýho Dirta)
    3, Lidi v tom sále jsou asi postižení. (Stejně jak ty co si to koupí)
    • Souhlas až na tu 2. :D
      • Blaznis? Kdyby udelali novej engine tak to nezvladnou *1* Vzdyt ti kluci jsou schopni akorat nahrat nove mapy, zbrane, vojaky a vymyslet pribeh
        • Vidlec
          "Příběh"

          MW se ještě dalo, tam byly alespoň hutné postavy, ale tohle je už odpad...
  • boze, vono je to jeste bavi delat tu hru? Nejen, ze uz nevi z ceho cerpat, ale vzdyt je to porad to same akorat nove mapy, nove zbrane a novy konflikt. u MW1 a 2 jsem se jeste docela bavila, pak uz naprosta slabota, no a vlastne co jsem mohl cekat....videl jsem v nazvu zase black ops, ted tomu akorat pridali dvojku z vietnamu sli trochu dal *1* akorat otazka....z ceho ti lidi v tom sale byli nadseni a tleskali jak kdyby kazdej dostal 10 000 dolaru? Slusnost? vzdy si to ta hra uz ani nezaslouzi
    • To neznas takove ty cedulky "POTLESK" ,"SMICH" atd? *1*
      • *1* *1* ze by az tak uz? *1* *1* no asi nejsi daleko od pravdy, to jejich call of duty je fakt jak komickej serial
        • tleskali radosti ,ze uz to skoncilo :D
  • To že grafika je skoro nepozměněná je pravda ale je to prostě codko ! Osobně si myslím že to bude pecka konečně je cod série zasazená do budoucnosti ! Ze začátku jsem myslel že to dopadne blbě ale podle videa to vypadá velice slušně a ta technologie určitě bude zábava. :-) Jediný co je docela mínus jsou zvuky zbraní,
    • PreidaQ
      Zvláštní, jak někteří si v první řadě dokáží stěžovat na zvuk zbraní. *4*
      • U COD5 bych to chápal, to je hlavní věc, která zkazila tu hru *3*
  • Keyz
    Na tu hru snad postavily nějaký stroj.Kam zadají základní udaje a ono to vyhodí výsledný produkt a pak jen čumejí a říkají jak na tom makaj :)
    Anebo to jak v simpsonovích to dělá parta opic a jeden člověk to kontroluje :)
    To bylo tuším jak ty opice psali scénář k filmu a ten klaun to kontroloval.
  • B.o.b
    Nic víc než nuda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit