Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně je to napadlo, podobnou "light" verzi bych bral i na ostatní platformy. Singl jsem hrál naposledy u CoD 2 *15*
  • A jejky
  • Já asi špatně vidím nebo co..si dělají srandu? *10*
  • Hnisavec
    to je 1.april?
    • Ne, to je realita, smer kterym se hry vyviji zejmena diky konzolim. Zaplatit za nic.
      • Zrzzek
        Jsem PCčkář a to, co jsi napsal, je blbost.
  • Jack1947
    "Důvod pro absenci singleplayerové kampaně s možností kooperace pro až čtyři hráče je prostý - slabý výkon starých konzolí plus ambiciozní plány vývojářů. Na Black Ops III pro starou generaci konzolí pracují vývojáři z Beenox a Mercenary Technology a kampaň na X360 a PS3 prý jednoduše nenacpou. Nebo minimálně ne tak, aby to odpovídalo představám tvůrců z Treyarchu."

    *1* *2* *15* Bahhaahááh xchácháá cháá chaa.... ok a ted tu o císaři bez šatů *7*
  • To by mohli vydat take light verzi pro next gen a PC jen v obráceném gardu. Veřím že za 10 $ které podle všeho má singl cenu by se kupci našli. *5*
  • TheGGG
    Kampaň je jediné co mě zajímá, kupuji na xone
    • 0011
      já myslel, že máš ps4, ale nevidím nic špatného na tom mít 2 konzole
      • TheGGG
        mám ps4 a nedávno jsem kvůli halo a GeoW koupil xone
        • 0011
          mě se líbí ta nová forza edice, ale jelikož jsem velký fanda Star Wars, tak uvažuju o tý limitovaný edici PS4, ale chci jí spíš sbírky než jako herní nástroj, ta mi příjde fakt nádherná, novou edici filmů 1-6 na blu ray ve steelbooku už mám předobjednanou, ale už to mám konečně kde přehrát (ale donutit člověka koupit si powerDVD jenom kvůli absenci dobrého opensource přehrávače je fakt svinstvo, jako by nestačilo, že člověk kupuje ne zrovna levný filmy)
          • Jack1947
            Pužívám Bsplayer již několik let a v poho + externí kodeky. *4*
            • Jack1947
              Vždyt já ti to neberu... každému jest co je livo. *4*
            • 0011
              když už vyplázneš 2 litry za software ke svým diskům, protože prostě nemáš na vybranou(ano crack, ale tohle nedělám), pokud se jenom nechceš dívat na to, jak jim to sluší na poličce, tak interface není až to gró věci, i když mě to jako platícího zákazníka taky zajímá *15* ale mě naopak příjde v pohodě, jednoduchý čistý design a hlavně funguje, když sbíráš filmy tak tě 2 litry nezabijou, za sběratelské edice i u dvd vyplazneš víc
            • Jack1947
              Aha takto nevím nicméně - DVDčka přehraje jak je to s Bsplayerem nevím tak je asi fakt lepší ten Powerdvd ale jeho interface mně spíše odradil... nic pro mně.
            • 0011
              já mám taky exkterní kodeky (zkoušel jsem k-lite a cccp) a bsplayer mi nepřehraje nic, ani vlc, ani MPHC ani dalších fakt hodně freeware programů, co jsem otestoval. Bavíme se o legálně koupených filmech na blu ray s ochranou proti kopírovaní? Protože všechny programy co jsem zkoušel mi hlásili akorát prázdný disk a jediná shareware verze powerdvd fungovala, tak jsem holt solil za plnou, stejně jsem ho kdysi (okolo roku 2000) měl nejradši
    • Jack1947
      Nebylo by snažší to pořídit na pc ? *7* *3*
    • A komu to cpeš? Každému je u p....., co tě zajímá!
      • TheGGG
        trochu záchvat ne chlapečku. Tady na games cpe své názory každý
        • A myslíš, že někoho zajímají "názory" idiotka, který si, z milionu jiných možností, za své profilové foto zvolí zrovna takovýto výstavní produkt spojení ženy s pouštní krysou?
          • Zrzzek
            Názory TheGGG jsou občas provokativní (a ten avatar tomu chtě nechtě přidává), ale tady to Noname teda docela přehnal. TheGGG normálně ironicky okomentoval článek a já s ním souhlasím (pokud to ironie opravdu je *1* ).
            • TheGGG
              já ti ale na trolling kkam džeku, nevidím jediný důvod, proč by člověk nemohl napsat, že má rád CoD
            • Jack1947
              TheGGG ted sis to pokazil no... kdybys nic nenapsal vyznělo by to jako pěkný trolling. Tak snad příště no.
            • TheGGG
              ne není, hrál jsem CoD hraji CoD a hrát ho i budu. Asi těžký pochopit
          • TheGGG
            tsss zlato, nejen že jsi netolerantní jak dítě ve školce, ale navíc ještě napadáš profilovky ostatních lidí. Neučili tě doma slušné výchově?
          • Jack1947
            On vás schválně provokuje a vy mu to stále žerete achjo... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit