Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z části máš pravdu. Možná si ty ovečky přejí, aby ta hra byla lepší, jiná, zkrátka NOVÁ... otázkou však je, proč kupují každoročně recykláty za plnou palbu. Proto to Activisionu zřejmě stačí a nemusí vynakládat náklady jinam než na marketing. Stále se to prodává jako rohlíky, zejména na konzolích.
    Pravdou ale take je, že prodejní čísla se převážně na PC celosvětově rapidně snižují (což je dobře). A za pár let se možná dočkáme nějakých větších změn. Osobně bych vital restart série a návrat k WW2 a poté ke konfliktu na blízkém východě. Nejen proto, že první díly byly, jsou a zřejmě ještě budou nejlepší.
  • sirWallace
    Pobavil jsi me *1* Mam to podobne :)))
  • Sr_Lobo
    Hmm uz se mi dlouho nestalo ze bych nedokoukal nejaky video ke hre ze zanru, ktery me zajima. Tady sem to, ale fakt nevydrzel, protoze mi to prijde az moc preplacany a tim i nezazivny, kdyz nepritel na me muze vylezt temer uplne odevsud a pomalu i ze zachodovy misy.
  • Nevím nevím...přijde mi to nějak nedotažené. Když už panáček běží na kolmé zdi tam a zpátky, nemohl by rovnou běhat i po stropě? To přidalo ještě další, větší a krásnější prostor pro hratelnost. Třeba když naháníš jiného panáčka, vystřílíš mu do zad tři zásobníky a on uteče kamsi do dveří a ty za ním. Ale nepřátelský panáček už nebude číhající ležet na zemi, ale na stropě a na tři rány tě pošle k pánu. *1* Opravdu je "normální" pohyb a trošička "realismu" taková nuda? Udělejte WW2 CoD v novém kabátku, killsteraky ve starých stíhačkách, bombardérech a tancích, bral bych to všema deseti!
  • sirWallace
    Tak hned ze startu.. ne, CODA nehraju.. Ja jsem spis na Red orchestru.. Ale tyhle kecy o oveckach, z Tebe delaji prave ovecku :D Dneska totiz kazda ovecka druhym nadava do ovecek :)) Vis, to ze jezdi devadesat procent lidi v CR ve Skodovce.. nemusi mit nic s tim, ze jsou to ovecky.. ale proste a jedoduse jim to staci, ikdyz je Porsche lepsi :)) Proste jsou i lide, kterym staci jednou za rok tupe zastrilet v COD.. Co je spatne ? Proc bohuzel ?
  • Vypadá to uplně jak Titanfall s novejma mapama bez Titánů
    To si rovnou mohu dál hrát Titanfall a nekupovat tuhle věc.... :D
  • Tahle hra možná bude stat za koupi ve slevě kvůli možnosti projít kampaň v coopu. 3arch se v BO1 a v BO2 snažili inovovat singleplayer celkem úspěšně (bavilo rozhodně víc než tučňák v AW, MW3 a Ghosts). Zřejmě z popudu vydavatele a převážné hráčské obce se jim za snahu nedostalo uznání, a tak už i oni recyklují co se dá.
    Tříletý vývojový cyklus mno... aneb marketingové žvásty *4*
  • Tak na tohle už jsem starej. Tak tak stíhám sledovat co se děje na videu. Natož to pak hrát. *1* *1*
  • Tomu se říká pokrok. CoD už nerecykluje předešlé hry série, teď recykluje celý FPS žánr :D
  • matt
    Řekněte mi jediný dobrý důvod, proč alespoň zvážit koupi této hry. Obzvlášť, když má letos vyjít tolik jiných, zatím velice dobře vypadajících, her, jako jsou Mad Max, Fallout 4, X-COM 2, Hitman, SW: Battlefront atd.. Bohužel se určitě najdou věrné ovečky, co si to, stejně jako každý rok, koupí. A že jich nebude málo..
  • Proste cista recyklacia :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit