Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Legenda praví, že prý v dávné historii bylo CoD dobrou hrou.
    • CRYPT
      To se mi libilo a mas ode mne like. Pamatuji si jeste krasne doby kdy vyslo v listopadu 2010 Black Ops 1, coz jeste byl podle meho nazoru posledni dobry dil COD. To znamena ze sel modifikovat config, hra mela jeste hratelnost jako stara CODcka, na promodu xkmod nebo jak se to jmenovalo se to dalo hrat i programingove. Za sebe zase reknu ze se mi moc libil dokonce i SP, coz se u COD moc nestavalo, bylo tam dost zimnich map, zlata kamuflaz na zbrane (i kdyz zamrzelo, ze sla relativne lehce unlocknout) ale hlavne, ze clovek se si mohl modifikovat svuj config. Nvm uz co bylo za dalsi COD, asi MW3 ale BO2 byla tupa sra*ka a od te doby jsem si uz zadne COD nekoupil a ani nekoupim.
    • ZvacA
      Paradoxně pro tebe, ono je stále dobrou hrou.
      • jestli se můžu zeptat, co je na té hře tak dobrého?
        Hrál jsem od CoD1 po CoD4 na PG scéně, takže vím, že COD byla kvalitní hra. Tak mě zajímá tvůj názor, kde vidíš nějakou kvalitu v novějších dílech. Protože všechno co vidím v tom gameplayi, jsem už dávno mohl hrát ve hře Brink (2010), která byla fiasko, ale hratelně stejná
        • He7he
          A co je na té hře ta špatného? Hrál jsem od CoD1 po Advanced warfare na singleplayer scéně, takže vím, že CoD je kvalitní hra. Tak mě zajímá názor, kde vidíš nějakou nekvalitu v novějších dílech. Protože všechno co vidím v tom gameplayi jsem už vždycky dávno mohl hrát (Doom, Soldier of fortune). Ale ta zábava je taková sviňa. No není to krásný?
          • Ja taktiež hrajem cod len kvôli singleplayer kampani a tá bola v poslednom advanced warfare po sklamaní menom ghost viacej než dobrá. Multiplayer ma nezaujíma.
          • Veskoslav
            Ne, jenom blbé. Navíc hrát poslední dáky CoD (OD MW2) kvůli SP může vážně jenom "člověk" jako ty. Poslední dobrý MP v CoD byl v MW1. Pak už to šlo vesele do hajzlu na úkor "rychlosti" a "efektivního" skákání jak nafetovaná fretka, co si místo gramu koksu dala celý náklaďák. Navíc podle toho videa to vypadá jako horší kopie Titanfall, navíc bez bitevních robotů.
            • He7he
              Ty jsi jen nervózní a nechápavý trotlík, Tomíku. QTE a autoheal nejsou překážkou ani pro zábavnou hratelnost ani pro to, aby tahle hra nemohla být kvalitní a dobrou. Být tou hrou, která je a byla jako každá jiná hra - zábavná a k hraní. Vem si takový výborný Soldier of fortune hry nebo Iron Storm nebo Contru. To jsou naprosto vynikající příklady zábavných akčních her/fpsek, kam spadá i CoD. Jsou tu, aby bavily hráče a hráči si v nich hráli, jak uznají za vhodné. Nejsou o tom hry? Zpochybňuješ tuhle prvotní myšlenku?
            • Veskoslav
              Bože. Chápu hehe, že si hraješ na intelektuála. Ale jsi akorát za pitomce. Nic víc. Mimochodem v kterých hrách před 20 lety byly tak pitomé QTE eventy, autoheal atd.? Chápu, že používání mozku je pro tebe příliš těžké, ale občas by jsi ho do toho měl zapojit. Možná pak nebudeš tak moc korunovaný pseudointelektuál.
            • He7he
              Smogu, jsem tebou urážen jen proto, že této problematice více rozumím? Není problém spíše v tom, že se nedokážeš vyrovnat s tím, že to někdo vidí nejen jinak a třebas i správně? Vynes ty erudovaně subjektivní odpadky a předsudky z té tvé hlavičky s teplometím hárem a popřemýšlej.

              CoD je dobrá a kvalitní hra. Není důvod proč si myslet opak. Je to hra, která dělá to, co dělaly hry před dvaceti lety a dělá to dobře. Kdo o to stojí tomu přináší velkou porci zábavy a hratelnost s časem prověřenými mechanikami. Je to zkrátka zábavná hra sloužící k zábavě, co více si přát. Zlob se na to, urážej mě, směj se mi, měj mě za "člověka", škůdce průmyslu; já se mám za hráče, hráče který pozná a rád hraje dobrou hru. A tak to zůstane, nevyzrálý příteli.
            • Veskoslav
              Hehe, chápu, že jsi dneska zase na drogách, ale prosím Tě, jednou tě to zničí.
            • He7he
              CoD je objetivně kvalitní a dobrá hra. Že to nejsi schopnej vidět, je holt ukázka toho, že hrám lejno rozumíš.
            • Veskoslav
              Co to meleš? Ty tu meleš něco o kvalitním CoD. Nesměji se ti, protože to hraješ, ale protože meleš z cesty.
            • He7he
              Milý vyčouzený krátkozobáku. Mám se tedy cítit být vinen za hraní hry a její kampaně?

              Vskutku, úžasná morálka dnešních zaprděných herních generací.
  • Tomu se říká pokrok. CoD už nerecykluje předešlé hry série, teď recykluje celý FPS žánr :D
  • Tak na tohle už jsem starej. Tak tak stíhám sledovat co se děje na videu. Natož to pak hrát. *1* *1*
    • Souhlasím *1*
    • sirWallace
      Pobavil jsi me *1* Mam to podobne :)))
  • Luckiller
    Definice šílenství? Pořád dokola dělat stejnou věc a očekávat změnu výsledku... neplatí pro CoD *5*
    • maš to obracene. oni neočekavaji zmenu protože tohle je nejvydelečnejší serie v herni historii
  • Nevím nevím...přijde mi to nějak nedotažené. Když už panáček běží na kolmé zdi tam a zpátky, nemohl by rovnou běhat i po stropě? To přidalo ještě další, větší a krásnější prostor pro hratelnost. Třeba když naháníš jiného panáčka, vystřílíš mu do zad tři zásobníky a on uteče kamsi do dveří a ty za ním. Ale nepřátelský panáček už nebude číhající ležet na zemi, ale na stropě a na tři rány tě pošle k pánu. *1* Opravdu je "normální" pohyb a trošička "realismu" taková nuda? Udělejte WW2 CoD v novém kabátku, killsteraky ve starých stíhačkách, bombardérech a tancích, bral bych to všema deseti!
    • sirWallace
      Mam pro Tebe tip... Zkousel jsi Red Orchestru 2 ? .) Jestli ne.. mel bys .. ja na to prisel cca pred pul rokem ( No nejsem rychlik, no) A nemuzu vynachvalit :))
      • Zkoušel, už dřív a na mě je to moc "realistický". Mě fakt chybí starý CoD styl. Po práci to zapneš, když je trocha času. Jedna hra trvá pár minut, nemusíš na ničím přemýšlet... Teď hraju BF4, od tý doby co byla na vyzkoušení zdarma, koupil jsem to za pár kaček. Ale to není ono...už je to zbytečně "složitý" a je to časově o dost náročnější. Zkrátka chybí obyčejná arkádová střílečka. Tu a tam si zahraju Black Ops 1, tam jsou ještě dedikovaný servery a dá se i najít hra s nízkýma pingama a bez lagů. *8*
        • sirWallace
          Jasny jasny.. Jen jsem zkousel poradit :)) Chap, jak to myslis.. Bohuzel mam trochu pocit, ze kdyby dnes nekdo vydal, co si prejes.. Asi by ho ukamenovali :D Skoda.. Treba nekdo prekvapi .)
          • Jasně, díky za tip. :-) Jen si úplně nemyslím, že jednoduchá hra pro "starý páky" by neoslovila širší publikum...Mrkni třeba na počet hráčů Counter Strike. Jednoduchá hra, skoro až moc (herním mechanizmem a nemožností normálně mířit) a kolik lidí to hraje. Zkrátka by stačilo vyrobit hru s co nejjednodušším herním mechanizmem, zajistit dostatek serverů a tím plynulost hry. Jasně, zkoušel to třeba Warface, ale... CoD je hodně specifická, co se pohybu, míření a "pocitu" z ovládání postavy týká, že se jí nikomu zatím nepovedlo pořádně napodobit. Pokaždý, když jsem zkusil po hraní CoD jinou střílečku, tak mi pohyb postavy přišel divně nemotornej. Nevím jak to popsat, ale zkrátka je pohyb v CoD správně arkádovej. A nemyslím hopsání přes baráky a levitování, ale běh, chůze, míření, skákání... Trošku se tomu přiblížil Homefront, ale to už taky moc lidí nehraje.
  • Shenkster
    Takže nejen že CoD je s*ačka co je každým rokem stejná, teď ještě neavíc vykrádají Titanfall ? Střílení pod vodou vypadalo taky naprosto úúúúúúúžasně, za pár dílů budu moct lítat a střílet kolem sebe protože dají nekonečno nábojů aby to bylo ještě akčnější... *7* Jen mě mrzí že si to dnešní náctiletí týnejdžři i přesto koupí, jen protože to je CoD (stejnej typ demence jako když si chtějí koupit Iphone 6, ale přitom mají Iphone 5. Rozdíl je minimální ale prostě je to novej Apple tak to chci!!!)
    • He7he
      A proč Vám vadí, že si to dnešní náctiletí týnejdžři koupi? Nezbyde Vám pane fotr na chodítko? Nebo se strachujete o to, zda si mají dnes děti kde hrát?
      • Shenkster
        Jakej pane fotr frajere ? Děti nemám, ale se*e mě že ty týnejdžři nekoukají na kvalitu ale protože to je nový CoD tak to musí mít...pak ta série vypadá tak jak to vypadá. Lidi na to nadávají, ale koupí si to stejně zase, kdyby to nedělali tak se možná tvůrci zatahají za nos až by vyděli kolik vydělali...
        • Série vypadá naprosto v pořádku. Dál je parádní, jak to všechno máš ošéfovaný kdo co jaký který čí a proč. Podívej se kašpárku, ať si CoD kupuje kdo chce a jak chce. To, že to nějaké adolescentní mixující nervóze nevoní, protože má svý pseudopředstavy, na to můžou klidně z vysoka kadit všichni pejsci.
      • diky tomu je pak cela tahle serie v hajzlu to tim chtel rict
        • He7he
          Jo jo jo. Hele, ale vylulat se bude moct každej sám, že jo?
  • Jack1947
    Velkéé Achjo!!!... *7*
  • Sr_Lobo
    Hmm uz se mi dlouho nestalo ze bych nedokoukal nejaky video ke hre ze zanru, ktery me zajima. Tady sem to, ale fakt nevydrzel, protoze mi to prijde az moc preplacany a tim i nezazivny, kdyz nepritel na me muze vylezt temer uplne odevsud a pomalu i ze zachodovy misy.
  • Vypadá to uplně jak Titanfall s novejma mapama bez Titánů
    To si rovnou mohu dál hrát Titanfall a nekupovat tuhle věc.... :D
  • CoD je něco jako octávka... Úplně na hovno, ale stejně to každý kupuje.
    • *1* na 200% souhlas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit