Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak dlouho nám ještě budou podstrkovat tuhle VĚC, původem z devadesátých let ? Nový obal, stejný shit, každý rok.
  • Sice mě COD bavíval ještě u BO2 (Prestige 6, hodiny nevím), ale raději mám BF3 (2000 hod) a stále hraji. Čekám na BF5 nebo BFBC3 a možný restart COD série třeba od 1, světové *1*
    • Sr_Lobo
      To by byla takova pecka jestli by nekdo mel koule poradne zpracovat WWI, to bych radosti vyskocil z kuze. Jediny co je v soucasnosti z tohoto obdobi k mani je Verdun, kerej je vsak taky moc dobrej kdyz prekousnes pocatecni frustraci, nez se naucis jak nato.
      • JJ, o Verdunu jsem si nějaké recenze přečetl, bohužel posledních 20 let nehraji na PC (zabte mě), poslední moje hry na PC jsou Wolfenstein 3D, Duke Nukem 3D, Doom a Descent. Potom jsem přešel na stejšny a už u toho zůstal, myš je na ovládání supr, ale z klávesnice jsem dostával křeče, jak se říká, starého psa novým kouskům nenaučíš a stejně už ani není tolik času.

        Každopádně, pánové, uznávám, že na tomto portálu jsou fundovanější diskuze než na konzolistovi *3*
        • Sr_Lobo
          Aha tak to mas bohuzel pech no, je pravda ze hry jako Red Orchestra a Verdun by na konzoli fakt nedevaly smysl. A vim jaky to je kdyz si clovek na neco zvykne, ja naopak mam ve fronte super hry na PS4, ale tak nejak mi to proste prez ten gamepad nejde pod fousy, takze k tomu zasednu jen v pripade ze na PC je fakt herni sucho (coz posledni dobou moc neni dikybohu :).

          Jinak musim uznat ze v porovnanim drivejsim dobam mi taky prijde, ze je to s diskuzema o trochu lepsi a ze se uz da i normalne pobavit s normalnima lidma aniz by se museli urazet jestli hrajou na tyhle anebo tamty krabici.
          *4*
  • Proste cista recyklacia :D
  • dajte druhu svetovú vojnu a budu bezkonkurenčný pribeh,akcia,atmosféra *1*
    • pro hráče je zabavnejší si osahat moderní techniku, prípadne techniku blizke budoucnosti, než 100 let stare zbrane.
  • Přijde mi, že se to pomalu dostává do herního stylu ala Quake :) A to je moje parketa, nehrál jsem CoD proto že bylo tak limitované pohybem a rychlostí, nicméně, zdá se, že ještě pár dílů a tahle hra by se mi mohla začít líbit! :)
    • ZvacA
      Nemusí být špatně. Je evidentní, že to chtějí dotáhnout tím směrem. Rychlá, ničím nerušená a pro někoho třeba zábavná hra pro více hráčů, není nic, co by se na tom dalo vytýkat.

      Pravdou je, že představa, že CoD v multiplayeru byl o nečem jiným již od svých počátků je dost nostalgicky naivní záležitost. CoD 1 a 2 se odlišovaly jen tím, že se jakože odehrávaly na mapách, který nesly WW2 názvy a člověk ovládal místo laserových pistolek polodřevěnou opakovačku. Ale výsledek byl vlastně ten samej, žádný velký taktiky a boje alá Red Orchestra, Battlefield a Arma se vůbec nekonaly. Moje vlastní zkušenosti ještě z GP jsou takový, že většina střetů v závislosti na multiplayerovým módu probíhala tak, že z konců mapy vyběhli hráči a snažili se chaoticky zabrat co nejrychleji výhodnou pozici, kde hodili řitě do křoví, zákopů, do okna, za schody nebo za šutr a čekali, až jim někdo přejde přes mušku nebo jak pitomí kolem sebe házeli granáty přes celý mapy. Vlastní souboje pak byly podobnou ukázkou jako ve videu, kde jakože hráč v německé helmě poskakoval jak králík se samopalem okolo hráče v americké helmě, kterej poskakoval jak blbej s karabinou, a snažili se navzájem trefit. A nebo na sebe navzájem skákali ze střech a z oken. Akce byla tak rychlá, že uplatnění nějakýho věrohodnýho "autenticky zajímavějšího" snažení se tu hru hrát s mozkem a týmově (kromě toho, že se přemýšlelo kam se postavím a kudy asi nepřítel půjde, a jak znám mapu a jak mám rychlou myš) ani nešlo. A podobnej duch se v CoD multiplayeru kromě zasazení drží prostě tradičně dál, což lze plně respektovat.

      Ovšem hold patří United offensive a jeho bohužel dál nevyužité snaze v multiplayeru zakonkurovat v té době promyšlenějšímu Battelefieldu.
  • Proc je u 25teho dilu tehle hry skoro 100 prispevku? jste blazni?:)

    PS: dal bych vam samopal do ruky, plnou polni a vyslal na zrychlenej presun na 20 kilometru, ono by vas to valceni preslo:)
    • Inquisitor
      Jo přesuny stáli za to, ale co bych dal za útočnou pušku, já tahal kulomet :D
    • Jack1947
      Přál bys dneší mládeži vojnu co ? bo nebyl bys daleko od pravdy...
    • Výjimečně s flashem souhlasím.
  • matt
    Řekněte mi jediný dobrý důvod, proč alespoň zvážit koupi této hry. Obzvlášť, když má letos vyjít tolik jiných, zatím velice dobře vypadajících, her, jako jsou Mad Max, Fallout 4, X-COM 2, Hitman, SW: Battlefront atd.. Bohužel se určitě najdou věrné ovečky, co si to, stejně jako každý rok, koupí. A že jich nebude málo..
    • COD mě už nějakou dobu neberou, ale nechápu co je špatného na tom, že existují lidi, kteří si užijí střílení v koridoru? :-) Jednou za čas se vystřílet ve hře filmového střihu, proč ne :-) Vše co si vyjmenoval jsou sice skvělé hry, ale všechny budou asi neuvěřitelný žrout času. :) COD dá jistý pocit uzavření po pár hodinách a kvuli tomu nejsou ovce :-)
    • ZvacA
      Na to, že má vyjít tolik jiných dobře vypadajících her, tě nějak moc žere, že si někdo mezi tím spektrem vybere něco jinýho.
      • matt
        Žere mě to jen z toho důvodu, že lidi svou koupí podporují každoroční recyklaci této dříve tak skvělé značky a brání tak jejímu výraznějšímu posunu ku předu. COD 1 byla první hra, kterou jsem hrál na LANce po MP a o to víc mě mrzí, kam to tato série dopracovala.. Nemám nic proti tomu, když si vybere někdo něco jiného, však na to má svaté právo *4* Jen by mě vážně zajímalo, proč by měl člověk koupit zrovna tohle.. Očekával jsem důvody, ne kritiku..
        • ZvacA
          Důvod je, že je to zajímá a baví. Ale to ti podle výše uvedenýho z tvý strany evidentně nejde přes frňák.
    • Aneb ovečka mluví o ovečkách. Nech si tyhle úvahy pro sebe a hraj si, co chceš.
    • sirWallace
      Tak hned ze startu.. ne, CODA nehraju.. Ja jsem spis na Red orchestru.. Ale tyhle kecy o oveckach, z Tebe delaji prave ovecku :D Dneska totiz kazda ovecka druhym nadava do ovecek :)) Vis, to ze jezdi devadesat procent lidi v CR ve Skodovce.. nemusi mit nic s tim, ze jsou to ovecky.. ale proste a jedoduse jim to staci, ikdyz je Porsche lepsi :)) Proste jsou i lide, kterym staci jednou za rok tupe zastrilet v COD.. Co je spatne ? Proc bohuzel ?
      • matt
        Nevím, proč by ze mě mělo dělat ovečku to, že o někom prohlásím, že je ovečka. Když o někom řeknu, že je hloupý (na základě něčeho, co udělal) znamená to, že i já jsem hloupý? Já zásadně nic nepředobjednávám a před samotnou koupí si vždy počkám na recenze a gameplay videa, na základě čehož se pak rozhoduji.. A proč bohužel? Protože tím, že to budou lidi každoročně kupovat se docílí jen toho, že se bude i nadále tato značka každoročně recyklovat, místo toho, aby se její tvůrci radši jednou pořádně zamysleli a přišli s něčím novým a inovativním..
        • firebug
          Jednoduše radši nikomu neříkej, že je ovečka. Tohle označení se stalo (zvláště v internetových diskuzích) strašlivě nadužívané a ještě k tomu je použité většinou špatně. Tím že VŠECHNY hráče CoD označíš jako ovce, sám sebe začleňuješ do velmi početného stáda lidí, kteří všem nadávají do ovcí, aniž by chápaly význam tohoto slovního spojení -> sám sebe tedy kvalifikuješ jako onu "ovečku".
          Za stádní chování se dá označit situace, když si nové CoD koupí Adam jenom protože se to líbí Bohoušovi a Cecilovi. Nikoliv situace, když si nové CoD koupí Bohouš, protože se jemu osobně zkrátka libí.
          • matt
            Díky za objektivní kritiku.. Máš úplnou pravdu. Výraz "ovce" zde opravdu není na místě.. Jsem rád, že jsem se dnes takto "spálil", vezmu si z toho ponaučení a příště se vyhnu nejen tomuto výrazu, ale radši i diskuzi na téma COD *4*
        • sirWallace
          No.. Ve skutecnosti ano.. Ve skutecnosti opravdu to, ze o nekom reknes, ze je hloupy, ukazuje na Tvou hloupost :))) To uz totiz rikal Forest Gump : Pro hlupaka kazdy hloupy, to rika moje mama :D ( ber to prosim Te s nadhledem, nechci tu nikoho urazet ) Me spis nejde do hlavy, proc se tim zaobirat.. Nelibi se mi jejich pristup, nekoupim si od nich nic a nepodporim je.. hotovo.. at zkrachujou a na jejich misto nastoupi firma, ktera to udela tak, jak pises ... Nebo at nekrachujou, lidi kteri je maji radi at je kupujou a my podporime nekoho jinyho, ne ? Proste porad nevidim problem :))
          • matt
            Beru to s nadhledem, neboj *4* Máš pravdu, pro hlupáka každý hloupý. Já ale nikdy neřekl, že jsou všichni hloupí *3* A prohlásit o někom, že je hloupý, ze mě ještě nedělá hlupáka. Samozřejmě pokud je to objektivní posouzení na základě nějaké skutečnosti.. To už jsme se ale úplně vyhnuli tématu *4* Nikdy jsem neřekl, že lidi, kteří si CODa každoročně kupují jsou hloupí. Jen se prostě neztotožňuji s tímto chováním a pro mě osobně jsou tito lidé ovečky, který jen slepě následují stádo a CODa kupují jen proto, že je to prostě nový COD. Toť můj osobní názor..
            • sirWallace: Ano, baví je to. Jen stádu se to musí stále dokola vysvětlovat.
            • sirWallace
              A muj nazor zase je, ze je to proste jen bavi.. protoze 1500 ( nebo kolik to vlastne stoji) Clovek neda jen proto, aby nekoho nasledoval v kupovani neceho, co ho vlastne neba :)) Proste se jim to podle me libi, no :)
            • "...který jen slepě následují stádo a CODa kupují jen proto, že je to prostě nový COD." *1* *1* *1* *1* *1* Zkus se trochu zamyslet.. Nekupují si ti lidé pravidelně COD, protože je.. já nevím.. třeba ta hra baví??? *1* Něco, co očividně ty nemůžeš překousnout. Ale tvůj subjektivní názor je asi univerzálním měřítkem kvality her a ostatní jsou "hloupé ovečky".
      • Z části máš pravdu. Možná si ty ovečky přejí, aby ta hra byla lepší, jiná, zkrátka NOVÁ... otázkou však je, proč kupují každoročně recykláty za plnou palbu. Proto to Activisionu zřejmě stačí a nemusí vynakládat náklady jinam než na marketing. Stále se to prodává jako rohlíky, zejména na konzolích.
        Pravdou ale take je, že prodejní čísla se převážně na PC celosvětově rapidně snižují (což je dobře). A za pár let se možná dočkáme nějakých větších změn. Osobně bych vital restart série a návrat k WW2 a poté ke konfliktu na blízkém východě. Nejen proto, že první díly byly, jsou a zřejmě ještě budou nejlepší.
        • sirWallace
          Opet se musim vratit k ty Skodovce :)) Felicie byla taky jen kulatejsi Favorit.. Rozumim, co mi rikas.. ale jestli chteji, aby hra byla nova, at hrajou novou hru a ne COD, vzdyt je tak moc na vyber dneska.. uz neni rok 95 :))) To je rada spis pro ne.. ne pro Tebe, Ty vypadas, ze to chapes .)) Jen upresnuji, jak jsem to myslel :) A jinak souhlas.. posledni COD, ktery pro me za neco stal, byla dvojka :)
    • Tahle hra možná bude stat za koupi ve slevě kvůli možnosti projít kampaň v coopu. 3arch se v BO1 a v BO2 snažili inovovat singleplayer celkem úspěšně (bavilo rozhodně víc než tučňák v AW, MW3 a Ghosts). Zřejmě z popudu vydavatele a převážné hráčské obce se jim za snahu nedostalo uznání, a tak už i oni recyklují co se dá.
      Tříletý vývojový cyklus mno... aneb marketingové žvásty *4*
  • Celé to na mě působí jako když pejsek s kočičkou pekli dort. Chápu že v dnešní době příjit s něčím originálním není snadné ale tady se o to ani nesnažili. Navíc koncept CoD je tak vousatý že je vlastně jedno jaké kulisy vám tvůrci naservíruji, herní zážitek vyjma snad dílu s 2. světové je totožný. Pořád to jsou přestřelky 12 lidí v "obýváku". CoD je ekvivalent módních hadříků, na každou sezónu je třeba nový model aby člověk nedej bože nebyl out. *6*
    • Jack1947
      Hlavně ty kecy že, když výjde nové COD a tak ten předchozí díl nikdo hrát už nebude hehe nah...
  • Kdyby radsi uz kua udelaly WWII......pred deseti lety bylo vsude druhy svetovy ranec a kdyz infinity ward udelaly MW tak z EA znelo jak se to nechytne a bla bla bla a varej na tom 10let. Mam pocit ze vedeni tehlech spolecnosti nikdy nehralo jedinou hru jenom hrabou prachy lamaci
  • takze se zaciname dostavat do toho co Tribe a Tribe 2 nabizelo pred x lety. Jen grafika je jina ....Yehaaa.... *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit