Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám Intel 8500 Geforce 460 4 GB ram, zkoušel jsem všechny možné nastavení a hra se škube jak jeblá, už mě to kurva sere, smažu ji a vyseru se na ni. Zkoušel jsem různe ovladače pro grafiku a nic nepomohlo. Nemáte někdo řešení, než jebnu s PC o stěnu?
    • nejdříve se nauč nepsat sprostě a pak ti to určitě pojede já mám Geforce 280, duo core 3G 4 GB paměti a mastím to jak byk. Jestli to není v rukách neklepou se ti ? *12*
    • Si stahni patch, nebo zkus jebnout o stenu hlavou *2* Ja to mam davno dohrane bez sekani a hra je to prumerna, linearni a neskutecne tupa
  • Hra je pěkná, dobře udělaná, ale scény výslechu jsou dost psycho. Hrál jsem během týdne COD WW, MW a MW2 a hned poté Black Ops a ten příběh - no osobně preferuju trošku něco jinýho taková - jako v MW a MW2 mise jako Prypjať v MW nebo Gulag v MW2 mňam. Osobně mám radši "moderní" boje - jako jsou moderní "fíčurky" typu UAV Predator apod.
  • Příběh byl podle mě dost slušnej, snad i lepší než mw2, charaktery z world at war vyvolali celkem nostalgii (i když cpt. Price v gulagu v mw2 víc), ale ta AI!!! Hrál sem na hardened, a bylo vážně utrpení. Jen zopakuju co už tu určitě bylo: spolubojovníci sou k n.i.č.e.m.u, kdyby je sakra ty protivníci aspoň neignorovali, ale ne, vietnamec projde mezi 3 mejma jak největší rambo a de přímo na mě chůzí terminátora, jen vesele střílí! V takovejch chvílích sem fakt nevěděl jestli brečet nebo nadávat, a že jich bylo! Protivníci jdou JEN do vás. Za celou hru sem zažil asi 4x že protivník střílel do nějakýho teammate a ne do mě! Obzvlášť v posledních misích, kde se snažili udělat hru ještě těžší-hrůza. Stačilo vykouknou z úkrytu a už byl kečup na obrazovce, charakter těžce oddychoval a tým na mě křičel jak na blba "get to coveeer, you're getting shoted!!!"(zezačátku sem myslel že je to pro nováčky, ve starších cod byl nápis "you're hurt, get to cover", ale jen zezačátku, tady to křičej furt, vyloženě jak provokaci omg), ale jinak sem si nemohl bejt jistej ničim za celou hru. Když si nějakej voják usmyslel že mě zabije, tak mě zabil, prostě mi zničeho nic přiletěly 3 tak rychlý kulky že sem ani nemrkl a mohl fakt jenom nadávat a dělat bůhvíjak dlouhou část znova. Fakt místama víc flustrující než CoD4 na veteran (veteran si to může dovolit, ale hardened by mělo bejt něco jako "reál"), třeba ten hill of infinite Japanese powa, než sem přišel na ty posr. sudy tak sem se asi 5x prostřílel až dolů, jenom aby mi hra dala jasně najevo že nehraju podle jejích skryptů a takhle to nepude tim že přiběhlo dalších 5 japonců a aimbotem mě okamžitě odstřelili. Děs a hrůza. Zbraně fajn(ak74 mi přišlo o dost reálnější než v cod4, jestli budu mít někde šanci vyzkoušet mulťák tak snad i popřemejšlim o koupim, čistě kvůli mp, protože crossfire v CoD4 začíná bejt po těch letech těžkej stereotyp.
  • IGN, Gamespot, Gametrailers a mnozí další dávají vysoká hodnocení, jen čeští hráči jsou opět zklamaní :)Netvrdím, že když dostane hra někde vysoké hodnocení, že je dobrá, ale je-li těch hodnocení více, o něčem to svědčí.Já se bavím královsky.
    • Já teda sleduju jen hodnocení na českejch webech... Ale co sem měl tu smůlu hrát na pc verzi po netu tak tam nadával snad každej... A čeština to nebyla...
  • Tak to je moc funny. Mam to na nejtežší obtížnost a hraju tu misi ve vietnamu kde maj všichni čongové aimbot a ještě tam choděj jak roboti na bežicim pásu pak nakonec jak rambo jezdíte v džípu kde navás nabýhá další milion vietnamcu a pak jakmile zničíte všechny tanky během 1sec všichni vietnamci zmizej lepší to bejt nemůže zlatý Infinity Ward který uměli cod udělat a ne jen skopírovat jak Treyarch.
  • Ty jo už mě to... Štve...
    Už po třetí dělám tu část kdy se ulící s podporou vrtulníku prostřílíte jako rambo... A pak tam odtalačujete nákou sut nebo co u baráku a vedle vás bouchne auto... Pak chvíli přestávka a oběvim se v černu a před se bou šipku že mám jít asi 15m ale vůbec nic kolem sebe nevidim... Jen absolutní černo...
    To je schválně a já mám něco udělat nebo to mám buglé?
    • Mel jsem ten samy problem. Je to nejaky bug. Staci misto drzeni 'F' mackat furt za sebou 'F', jak na nejake stare olympiade :-D. To mackani funguje u PC i u konzoli
    • Též mám takovou chybu když jsem se díval na video sté mise bylo tam normálně vidět už mně to taky štve nevím co stím :-(
      • Tak to je paráda... Multi se drbe jak cip...
        A film už taky nedokoukám...
  • Já osobně si myslím že žádná hra není dokonalá.Já jsem ji dohrál až do konce a užil jsem si to.Nebudu říkat že je to hra která by si zasloužila velké hodnocení v případě hratelnosti nebo umělé inteligenci.Ale kdybych přivřel obě oči tak jsem si to užil.Ano kamenujte mně nadávejte mi ale řekněte mi v čem je Medal of Honor lepší tam snad nenabíhají nepřátelé do té doby dokud se nepohnete z jednoho bodu na druhý?Já jsem si to s radostí zahrál i přes to že to není nejlepší hra co jsem kdy hrál.Je to jen můj osobní názor a nechci tím zpochybňovat názory jiných jelikož nikdo nemá stejný názor.
    • nenabíhaj :) tam je systém asi takový: jdeš kousek s parťákama, naběhne tam banda terroristů, postřílíš je, jdete dál, naběhne tam banda...a takhle pořád dokola. Jinak MoH je jednoznačně lepší Atmosférou boje, grafikou, zvuky a hlavně MP.

      CoD je *12*
      • a to všechny předchozí díly, až na 5 a 3, miluji a hraji ještě nyní. A proti Treyarchu zaujatý nejsem. *5* Od Black Ops jsem čekal podobnou jízdu jako je MW2. A co eprve to finále? Očekával jsem něco velkolepýho, nějaký boj z posledních sil na život a na smrt a ne takový kakanec. A co teprve ten konec, když jste vyplavali nadno, to byl teda pohled. Mohl jsem se smíchy pokakat a počůránkovat. *5*
        • jo ten prelet stihacek me rozesmal :) ..
  • Už potřetí zase příliš hysterie.Jako v případě Mafie 2 a Medal Of Honor.Osobně si myslím, že ač všechny 3 hry mají své zápory, stále to jsou velmi povedené a zábavné kousky u kterých se velmi dobře bavím.Treyarch jsem neměl nikdy v oblibě a nevěřil jsem jim, ale Black Ops je kvalitní a dospělou hrou, která byla dělaná s tím nejlepším záměrem ... pobavit.A to se povedlo.Téma studené války je perfektní a přes všechny nedostatky si hra zaslouží přinejmenším respekt.Ale dnes je moderní do všeho a do každého si kopnout.
    • Hral si to vobec? Co je natom kvalitne AI ignoruje vsetko okrem teba, vojaci ktorych zastrelis su nahradeni novymi, niekedy som si pripadal jak na strelnici s vysuvacimi tercikmi. Musis sa dostat z bodu A do bodu B a postrielat X vojakov v urcitom casovom intervale inak sa ti tam dostavia novy. Spolubojovnici su len do poctu kedze ta ignoruju a utekaju si niekedy veselo dopredu kludne medzi haldu vietnamcov ktory im ani len nezamavaju natoz aby po nich strielali ale veselo si to kracaju k vam kde sa zastavia sem tam vystrelia alebo vam daju pohube pazbou. Vy prekvapeny z tejto AI aneb Absolutnej Imbecility jak spolubojovnikov tak nepriatelov nemate ani cas zareagovat a padate k zemi.

      Hra sa zvrhava nato len hladat po ktorej ceste autori vlastne zamyslali aby ste sli, vacsinou je to jasne ale niekedy lens kusate, vybehnete zo zauzivanych kolajnic a hned ste mrtvy lebo tade sa predsa nema ist, zato ked idete spravne napriklad v uz zminovanej Vietnam misii tak nemate problem a kosite nepriatelov ze by vam aj Rambo ticho zavidel. No neviem ak toto niekomu pride zabavne tak prosim ale toto sa s atmoferou MW2 ci nedavneho MoH neda porovnat, tam bol tlak realnejsi, spolubojovnici inteligentnejsi, nepriatelia lepsi a celkovo clovek prezival atmosferu omnoho viac. Vsetky tieto hry pouzivaju scripty na elevaciu deja a atmosferi ale je krasne vidiet ktora hra to robi dobre a ktora to proste nezvlada.

      CoD BO je suverenne najhorsi z celej serie, vlastne tak zle AI som este nevidel v ziadnej hre. Grafika je tiez uz podpriemerna vlastne sa od MW nic moc nezlepsilo a je to uz na dnesne pomery hodne pozadu, toto by som ale odpustil kedze ide hlavne o hratelnost ktora tu vsak chyba na plnej ciare.
  • Neskutocna sracka *5* Cakal som herny zazitok ale po 3 hodinach som to zmazal. System huraaaaaaa, ratatatatataaaaa....tony nepriatel sa rutia zo vsetkych stran, po hodine uz som ani nevedel kam strielam :D Vas team sa Vam s radostou furt vrha pred hlaven, jeden skript za druhym. V hre sa meni len prostredie a uniformy, princip kropit vsetko okolo jak blazon non stop ostava. Hratelnost je podla mna na bode mrazu. Na taketo " akcie " uz mam asi moc vela rokov :) Zlate FPS typu Riddick. Navzdy neprekonany.
  • hraju to na na druhou obtiznost a docela v klidu až do mise ve vietnamu,je to nehorázná píčovina.musíte se prostřílet nehoráznou masou vietnamčíku kteří pořád přícházejí na ty samá místa a je to do nekonečna,prostě se to nedá.a když mě zabijou tak jedu zas od znova.myslím si že nejsem zas taková lama ale určitě je to dost nevyvážené AI.
    • musíš schodit dolu takový sudy :))
      • hmm ja sudy neshazoval :) ale ze bych narazil na nejaky porblem ... jiste jednou, dva krat si tam chcipnes, nicmene souhlasim ze je to hodne nepovedena cast .. ale po te misi zacina ta lepsi cast hry .. nejlepsi je asi tunel ... krasne zapada do herneho konceptu a z vechny ostatni mise vznikli tim ze tunelu trochu zvecsili prumer, nahoru placli modrou, po stranach stromy, skaly nebo zdi a vynasobili pocet nepratel vybihajicich z vyklenku koeficientem zvecseni ... na druhou stranu nam tak muzou prinest kazdy rok novy samostatne spustitelny datadisk .. :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit